לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2008, 23:03
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
Run-Time error '424': Object Required

שלום, הרצתי קוד מסויים והוא נתן לי את השגיאה הזו, (Object Required , 424),לחצתי על דיבאג וזה סימן לי את השורה האחרונה בקוד, הסתכלתי על השורה ולא מצאתי משהו דפוק הורדתי מחקתי שיניתי לא הלך עדיין יש את השגיאה..
עשיתי חיפוש כאן, אין כלום, עשיתי חיפוש ב dr-vb אין כלום, עשיתי חיפוש בגוגל מצאתי מליון תוצאות, התחלתי להיכנס וראיתי שלהרבה אנשים יש את השגיאה הזו, וכל פעם על קוד אחר, במספ' פורומים ראיתי שזו בעייה ב vb, הגעתי מגוגל לקישור הבא: http://www.techonthenet.com/access/...bj_required.php , שבו מתארים את הבעיה ומסבירים שהיא נובעת (לפי הקישור ומה שהבנתי) מכך שvb לא מזהה את הטופס, והבעיה היא לא בקוד.
רשמו שם דרך לסדר את הבעיה אבל לא הבנתי מה זה לפתוח את הטופס בתצוגת עיצוב, חיפשתי ב visual studio בקליק ימני של הטופס בצד ימין ולא מצאתי משהו דומה.
אם מישהו יוכל להגיד לי מה לעשות אודה לו מאוד .

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2008, 14:24
צלמית המשתמש של Nati323

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "1. אין לי מספיק נתונים כדי..."

1) vb6

2)

זו השורה שהדיבאג מסמן:
קוד:
oConn.Execute("INSERT into sapak (name, cphone, company, phone, fax, id) VALUES ('" & sapak.Text & "', '" & cphone.Text & "', '" & comapny.Text & "', '" & phone.Text & "', '" & fax.Text & "', id)")

יש לי בטופס flexgrid כמה כפתורים ואדיטים,
זה הקוד המלא:
(קצת מטומטם כנראה :|)
קוד:
Private Sub Form_Load() Dim i As Integer i = 0 Do While (i <= 4) list_s.ColWidth(i) = 1957 i = i + 1 Loop list_s.Visible = False list_s.CellAlignment = 7 list_s.Visible = True list_s.TextMatrix(0, 0) = "שם הספק" list_s.TextMatrix(0, 1) = "מס' פלא" list_s.TextMatrix(0, 2) = "שם החברה" list_s.TextMatrix(0, 3) = "טלפון החברה" list_s.TextMatrix(0, 4) = "מס' פקס" Dim oConn As ADODB.Connection Set oConn = New ADODB.Connection oConn.Open "DRIVER={Microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ=sapak.mdb; DefaultDir=c:\" & ";" Dim oRs As ADODB.Recordset Set oRs = oConn.Execute("SELECT * FROM sapak") Dim strrow As String Do While (oRs.EOF = False) strrow = oRs.Fields("name") & vbTab & oRs.Fields("cphone") & vbTab & oRs.Fields("company") & vbTab & oRs.Fields("phone") & vbTab & oRs.Fields("fax") list_s.AddItem (strrow) oRs.MoveNext Loop oRs.Close Set oRs = Nothing oConn.Close Set oConn = Nothing End Sub Private Sub add_Click() Dim oConn As ADODB.Connection Set oConn = New ADODB.Connection oConn.Open "DRIVER={Microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ=sapak.mdb; DefaultDir=c:\" & ";" Dim oRs As ADODB.Recordset Set oRs = oConn.Execute("SELECT id FROM sapak ORDER BY id DESC") Dim id As Integer If (oRs.EOF = True) Then id = 1 Else id = oRs.Fields(id) + 1 End If Set oRs = oConn.Execute("INSERT into sapak (name, cphone, company, phone, fax, id) VALUES ('" & sapak.Text & "', '" & cphone.Text & "', '" & comapny.Text & "', '" & phone.Text & "', '" & fax.Text & "', id)") End Sub

ולפנים, מצטער יכול להיות שלא שמתי לב לvba ו שקראתי ולא שמתי לב לa , מצטער.

תודה רבה.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 05-01-2008, 18:02
צלמית המשתמש של Nati323

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "יש לך בעיה עם השירשור של..."

דבר ראשון תודה רבה.בקשר ל id לא שמתי לב , תודה אך זה לא עזר.
עדיין זה מציג לי את אותה השגיאה ומסמן לי את אותה השורה.
כל השדות קיימים בטבלה sapak.

אגב בקשר לפונקציות, אם אכריז על משתנה בפונקציה אחת הוא לא יהיה זמין בפונקציה השנייה מבלי לעשותו גלובאלי לא?
או שאולי אני צריך לעשות את זה בצורה של מחלקה?
בקשר לשדה id אתה מתכוון שזה יהיה אוטו אינסרמנט ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר