לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2008, 17:30
  teta teta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.07
שני דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי desup שמתחילה ב "גיבוש חובלים"

בתור מישהו שעבר גיבוש חובלים של מאותרים צדדיים ומשקפופר בעצמי:

לגבי המשקפיים - אני באתי עם עדשות חד פעמיות עלי מהבית, ונשארתי איתם עד הלילה, שאז הורדתי אותם (וגם בקושי לזה היה זמן, שלא לדבר על לשים). ומשהורדתי אותם, למרות שהבאתי איתי עדשות, לא שמתי, פשוט כי לא היה זמן. ואתה תישן על מדם ומדוגם בכל מקרה אל תדאג. אפילו להחליף תחתונים אין זמן בגיבוש. אני אפילו הייתי עם אותם גרביים כל הגיבוש. גמני חשבתי שזה יהיה ממש ממש לא נוח, בייחוד בקטעים הפיזיים, או ביום ים. אבל זה ממש לא היה נורא. בסוף כמעט כולם נשארו עם המקשפיים.
מצד שני, חבר שלי נשאר עם אותם עדשות כל ה3 ימים, ישן איתם והכול, זה הקיצוניות השנייה. אבל העצה שלי היא כמו שעשיתי, לבוא עם עדשות עליך, להוריד בלילה, ולראות אם יהיה זמן לשים או לא, כנראה שלא, ולהישאר עם משקפיים. אבל לך תדע אולי יתנו לכם קצת יותר זמן

לגבי ההרצאה - לפחות בגיבוש שלי, לא היית צריך להכין נושא מראש. אבל ביום הראשון או השני מחלקים כמה דפים, חלק על חומר שתצטרך ללמוד ויהיה עליו מבחן (אותו חומר כולם), וחלק זה נושא אחר לכל אחד לעשות עליו הרצאה (סביבות ה3-4 עמודים, אני לא חושב שמישהו הספיק לקרוא יותר מחצי עמוד). ועל זה צריך להרצות 5-10 דקות. ראיתי אנשים שעשו את זה מעולה ולא עברו, ואנשים שפשוט לא היה להם מה להגיד ועברו, אז אל תיקח את זה קשה

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר