לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2008, 18:48
  Gliding11 Gliding11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.08
בעית מהירות- כנראה בגלל הראוטר

שלום,
יש לי בעית מהירות ברשת הביתית (אלחוטית- ראוטר DLINK Dl-524, מחשב נייד עם כרטיס רשת מובנה, ושני מחשבים נייחים עם כרטיס רשת של EDIMAX. מחובר לכבלים עם מודם TERAYON).
האינטרנט מחובר תמיד (ראוטר במצב של ALWAYS CONNECTED), ויש קליטה מלאה בשלושת המחשבים. הבעיה היא שכל המחשבים גולשים מקסימום ב 40 ק"ב,
המהירות של האינטרנט היא 2.5 מ"ב, ככה שהקצה אמור להיות בערך 100 ק"ב לכל מחשב, או 300 ק"ב למחשב בודד. כשרק התקנתי את הרשת זו הייתה המהירות, אולם לאחר מספר שעות המהירות נחתה כמעט ל-10 ק"ב, ואז כשהנחתי את הראוטר במקום יותר קר (על הרצפה) המהירות עלתה ל 40 ק"ב..שעדיין לא ממצה את המקסימום
לכן אני מניח שזו בעיה של חום, ואולי חורי איוורור יעזרו...
בטוח אתם מבינים יותר..יש הצעות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2008, 10:25
  remolus remolus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gliding11 שמתחילה ב "בעית מהירות- כנראה בגלל הראוטר"

שלום ל Gliding11 ולכל הגולשים. גם לי יש את אותה בעיה עם המהירות של האנטרנט ועל כן לא רציתי לפתוח אשכול חדש.

היינו מחוברים לאנטרנט בכבלים ( לא אלחוטי ) במהירות של 1.5 , הגלישה הייתה אחלה ולא היו בעיות עם האנטרנט ( התנתקויות , מהירות נמוכה וכו'... ). תקופה לאחר מכן החלטנו להחליף את האנטרנט ולהגדיל את המהירות ל 2.5. קיבלנו את כל הרכיבים והקמנו רשת אלחוטית בייתית. 2 מחשבים עם מתאמי רשת אלחוטיים מסוג TNN.WN4054U RALINK V3.0B וראוטר מסוג SIMENS (מסופק ע"י בזק באותו מבצע שהיא מפרסמת). בשבועיים הראשונים לא הייתה בעיה עם האנטרנט והמהירות הייתה סבירה למדי.
בתום אותם שבועיים התחילו הבעיות.
אציין שהבעיות מופיעות בשני המחשבים הביתיים כך שלדעתי אין זה קשור לבעיות פנימיות במחשב או בחומרה.
כשהמחשב מחובר לאנטרנט ואני מנסה לפתוח חלון של אקספלורר כשאתר הבית הוא גוגל אז לוקח לו להפתח משהו כמו 3 - 5 שניות (דוגמא לאיטיות ) . בכל מקרה בכלל המהירות היא נמוכה וכמו שGliding11 ציין אני מרגיש כאילו אני גולש על 10 ק"ב. ניסיתי לפתור את הבעיה עם טכנאים של ספקיות האנטנרט שאליהם אני מחובר אך ללא הועיל: איפסתי את הראוטר , הסרתי התקנה והתקנתי מחדש ואף נשלחתי להחליף את הראוטר של SIMENS בראוטר חדש של ASUS AM 604g.
כשהתקנתי את הראוטר החדש זה נתן לי 10 דקות של מהירות נורמאלית אך שוב חזר לאיטיות המשוועת.
אני כבר אובד עצות ולא יודע מה לעשות , אודה לחברי הפורום והמנהלים אם יוכלו לעזור לי או להכווין אותי בדרך לפתרון הבעיה.
תודה רבה , remolus

ישן 31-01-2008, 13:37
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
טוב, כדאי לבצע את הבדיקות הסטנדרטיות של בעיות מהירות עם ראוטרים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gliding11 שמתחילה ב "בעית מהירות- כנראה בגלל הראוטר"

אתה משתמש בתוכנות שיתוף קבצים?
אם כן, תסגור אותן ותבצע RESET לראוטר (לא מחיקת ההגדרות, רק הפעלה מחדש. ברוב הראוטרים יש אפשרות לבצע זאת דרך הממשק שלהם אך בחלקם הדרך היחידה לעושת זאת זה ע"י ניתוק מהחשמל לחצי דקה - דקה וחיבור מחדש)

לאחר מכן תבצע בדיקות מהירות. אם הבעיה נפתרה, אז כנראה שתוכנות השיתוף מעמיסות על החיבור לאינטרנט, הן ע"י תפיסת כל רוחב הפס העולה (ובכך גורמת להורודת איטיות בגלל הצורה בה פרוטוקול ה-TCP/IP עובד) והן ע"י גרימת עומס על הראוטר עקב פתיחת חיבורים רבים בו זמנית (הראוטר צריך לעקוב אחר כל חיבור וחיבור כדי לדעת לאיזה מחשב רשת הפנימית להעביר את המידע. בגלל שכוח המעבד והזכרון של הראוטר מוגבלים, אתה עלול להגיע למצב בו התקשורת מאוד מאוד איטית ו/או נתקעת).
תכנס לתוכנות השיתוף בכל המחשבים ותגביל את קצב ההעלאה ואת מספר החיבורים בו זמנית.

אם הבעיה עדין ממשיכה, הגיע הזמן לבדיקות נוספות.
אתה יכול לנסות לבדוק העברת מידע בין מחשבים שונים ברשת הפנימית כדי לבחון האם מדובר בבעיה הקשורה לראוטר או לתקשורת של המחשבים עם הראוטר.

אם הבעיה היא לא בתקשורת ברשת הפנימית, אתה יכול להתחיל לבצע סדרת בדיקות מהירות, החל מספקית התשתית, ספקית האינטרנט ולבסוף מאתרים שנמצאים מחוץ לספקית האינטרנט שלך.
אם אחת הבדיקות יוצאת לא תקינה, כדאי לבצע אותה גם עם מחשב המחובר ישירות למודם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר