לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2008, 11:14
  מה יהיה? מה יהיה? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
מתקשה להחליט לאן להתגייס[גיוס מרץ 08!!]

כרגע עומדים לפניי 2 אפשרויות.
הראשונה היא להתגייס לגולני [מת על החטיבה הזאת וזה גם קטע משפחתי] בתקווה להגיע לפלסר/עורב או מקסימום ללכת לגדודים ולצאת לקצונה.
השנייה היא להתגייס לצוללות [התקבלתי, אבל לא הכי מורעל ומעניין אותי..] בגלל שזה עילית וכל זה ושבמקרה הכי גרוע אני נופל ומקבל שבוע ראיונות [אבל זה לוקח יותר מדיי זמן..]

כרגע אני נוטה לכיוון גולני אבל צוללות עדיין כורץ לי ברקע ככה שאני אשמח שתייעצו לי בתקווה וזה יעזור לי לגבש החלטה
אני נורא רוצה להגיע לסיירת גולני [יותר מכל דבר אחר..] אבל אני יודע שנורא נורא קשה להגיע לשם. דברתי עם אנשים שהיו בסיירת או נפלו ממנה וכולם אמרו לי שהגיבוש הוא סיוט .
ואני לא בטוח שאני יהיה מרוצה מלהשאר בגדודים, אני נורא מעריך את הגדודים אבל אני ארגיש בהם סוג של חוסר מיצוי כי לדעתי יש לי הרבה מה להציע

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2008, 12:16
  משתמש זכר האדם שבטנק... האדם שבטנק... אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.08
המלצה: שריון!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מה יהיה? שמתחילה ב "מתקשה להחליט לאן להתגייס[גיוס מרץ 08!!]"

אחנו,קראתי את שכתבת,ואני מבין שאתה ממש רוצה שירות קרבי ומשמעותי.
אגיד לך את האמת,יצא לחטיבה שלי לעבוד קצת עם גולני (12 ו51) והיה בנינו חיבור מעולה,והם חבר'ה על הכיפק,אבל במבחן התוצאה,את מי האוייב יותר הרגיש על בשרו,מי השמיד יותר מחבלים,התשובה היא ברוה:שריון!
זה שאתה שומע לרוב כוח בחדשות :"כוח גולני" זה בגלל העובדה שיש פעולות בצבא שבגלל איסורים למיניהם אסור להגיד שטנקים השתתפו בפעולה זו ולכן כששריון עוישם פעולה אומרים :"כוח צה"ל"...עכשיו תחשוב כמה פעמים שמעת בחדשות "כוח צה"ל"

לסיכום:כל החלטה שתחליט מבורכת,העיקר שתוציא מעצמך את המירב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר