לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2008, 15:57
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sterling27 שמתחילה ב "כרטיסי טווחים"

1. אם אתם הולכים לכרמל, הייתי מנסה ליצור קשר עם פלס"ר צנחנים. הם עושים שם הרבה מההכשרה שלהם.
2. מנסיוני, עדיף לנווט ואח"כ לזט"ר, אם אתה מחפש הבנה של השטח לטובת תצפית. ההיפך אם המטרה היא ניווט.
3. אם יש לכם רכבים, כדאי לעשות ניווט מודרך - לוקחים מצלמת וידאו, או מצלמה דיגיטלית ומנווטים תו"כ עצירה בנקודות שונות, והסתכלות על המבט מנקודת התצפית או סטריפים.
4. אם יש סד"כ גדול, הייתי מבצע אימון איתור וניווט מקביל. חצי כוח מזט"ר ומנסה לזהות את הכוחות, החצי השני נע בשטח בנסיון לעבור בשטחים נסתרים. אח"כ מתחלפים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 17:11
  shalom77 shalom77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.03
תסלחו לי אבל אני לא מבין מה קורה פה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "1. אם אתם הולכים לכרמל, הייתי..."

אם השואל באמת מתכוון לקבל עזרה בהכנת אימון (המחשבה הראשונה שלי היתה שהוא חורש משהו לא טוב, אבל אז הגיע תשובה עניינית ממנהל הפורום...) אז באיזה ארגון הוא פועל שאין שם הצטברות של נסיון בנושא הזה? מילא שעולים פה חבר'ה שצריכים תשובות בשביל אח שלהם שצריך להכין מור"ק לפלוגת הטירונים שבה הוא משרת - לגבי מור"ק אני מקבל שאפשר לחפש תשובות מחוץ לצבא, כי ברור לי שיש ידע רב מחוץ למערכת. אבל שאלות פרופר מקצועיות - נראה לכם הגיוני שחייל צריך לחפש תשובות כאן ולא אצל המפקדים שלו? לפעמים נראה לי שאנשים (שיש להם גישה לאינטרנט באמצע השבוע, אגב, מה שאומר שהם לא בדיוק בבא"פ באלייקים) מעדיפים לחפש את התשובות מתחת לפנס של פרש ולא בתוך המערכת שבה הם משרתים.
[האמור נכתב בלי כוונה לפגוע בשואל, אלא לעורר את השאלה העקרונית]
ישן 19-02-2008, 17:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shalom77 שמתחילה ב "תסלחו לי אבל אני לא מבין מה קורה פה"

יש לא מעט מקרים בהם למערכת יש הרבה פחות מה להציע מאנשי מילואים. למעשה, קשה לי לחשוב על יותר מדי תחומים שיש לסדירים יתרון על אנשי מילואים מנוסים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-02-2008, 19:59
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
אינני פעיל בחיזבאללה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "במקרה הזה ידוע מי הפונה."

אם כי הרעיון מפתה היציאות אחלה והת"ש גבוה...
(תגובה זו מוקדשת ליואב בן צרויה וכל מיני צדקנים...)
ב. תופתעו לגלות שבא"פ אליקים לפחות מהיכרותי הקרובה איתו אינו מצבור הידע המפואר ביותר בצה"ל
ג. גם לא כל מצבור של משהו אחר
ד. להכין כרטיס טווחים ממפת טופוגראפית זה קל ועדיין כשנמצאים במקום הדברים נראים אחרת על מה קל להזדט"ר ועל מה לא וכדו'
ה. מילואימניק אני אידיאלי היה לסוע לכרמל בסופ"ש ולהכין זט"ר ומשם להר תורען ומשם להר כמון ומשם לארבל ומשם להר אביתר וכן הלאה בכל מקום לעצור ולהכין כרטיס טווחים מפורט לצלם פנורמה ולפקל"ק
אבל מה אין לי את הזמן הזה - אתה יודע עובדים...
ז. חוץ מזה יש אנשים שעשו מזה ספרים והם מוכרים אותם בחנות ומתפרנסים, ובתור מי שמתפרנסבעצמו מדי פעם פיתחתי הזדהות...
ח. יועלה למשפט כל מי שמכין כרטיס טווחים בשמירה בעמדה ועוד עם יד קשורה ...
ט. בעמדות שלנו אין תנאים להכנת כרטיס טווחים או שהוא מוכן מראש בטלקון/תא בד"ח בווסט/על המכנסיים או שאין...
י.לגבי שאלת הזט"ר ניווט או להיפך מחלוקת היא ונחלקו בה עמודי עולם

בואו נשמע גם אתכם יא צעירים חשבתם שאני סדריניק?????!!!!!!

ישן 19-02-2008, 20:37
  sterling27 sterling27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.06
אתה חושב שאני צריך את חיזבאללה בשביל המידע הפשוט הזה?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי יואב בן צוריה שמתחילה ב "לא ממש לא, ואני גם לא..."

את החיזבאללה אפשר להטריד בשאלות הכבדות בהן עוסקים פה בפורום כמו ייעודה של יחידת האלפינסטים הכוחות השותפים לאיגוף הטקטי האנכי איזה כלי רכב משמשים את שלדג תמונתו של מורנו
(מן השאלות ההזויות של הכותבים פה ובשכן הצעיר עוד יותר)
או ברצינות לא ביקשתי מידע מסווג ביקשתי ספר שמרוכזים בו כרטיסי טווחים שכמו שאמרתם (תנגבו ת'חלב מהשפתיים..)אפשר להכין ממפה טופוגראפית...
בעבר זה היה קיים במדריך ישראל אלא שהספר השתנה וכנראה גם קהל הקוראים ובהוצאה החדשה אין את זה ובספריה אין הוצאה ישנה יותר הכל חדש נוצץ צבעוני ולא שווה את נייר הכרומו ...

ישן 19-02-2008, 21:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יואב בן צוריה שמתחילה ב "אני מוכן להתערב שאני יותר זקן..."

חבר'ה, מספיק. תמשיכו בפרטי, לאשכול היתה מטרה אחרת.

ישן 19-02-2008, 21:17
צלמית המשתמש של HotChillis
  HotChillis HotChillis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
למה צדקנות? תגרנות לשמה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי sterling27 שמתחילה ב "אינני פעיל בחיזבאללה"

אם כי הרעיון מפתה היציאות אחלה והת"ש גבוה...
(תגובה זו מוקדשת ליואב בן צרויה וכל מיני צדקנים...)
ב. תופתעו לגלות שבא"פ אליקים לפחות מהיכרותי הקרובה איתו אינו מצבור הידע המפואר ביותר בצה"ל
ג. גם לא כל מצבור של משהו אחר

ד. להכין כרטיס טווחים ממפת טופוגראפית זה קל ועדיין כשנמצאים במקום הדברים נראים אחרת על מה קל להזדט"ר ועל מה לא וכדו'
נו...שלח אותם לשטח ותבדוק מה עשו עם יד קשורה לאחור.

ה. מילואימניק אני אידיאלי היה לסוע לכרמל בסופ"ש ולהכין זט"ר ומשם להר תורען ומשם להר כמון ומשם לארבל ומשם להר אביתר וכן הלאה בכל מקום לעצור ולהכין כרטיס טווחים מפורט לצלם פנורמה ולפקל"ק
אם תעשה את זה לבד, איזה ערך חינוכי אתה מוצא בתרגיל שלך?
אהבתי את "לצלם פנורמה", מה עם לצייר אותה מתוך העמדה כמו שהקשישים עשו?

אבל מה אין לי את הזמן הזה - אתה יודע עובדים...
ז. חוץ מזה יש אנשים שעשו מזה ספרים והם מוכרים אותם בחנות ומתפרנסים, ובתור מי שמתפרנסבעצמו מדי פעם פיתחתי הזדהות...
אתה רציני מישהו עשה ספר מכרטיסי טווחים?

ח. יועלה למשפט כל מי שמכין כרטיס טווחים בשמירה בעמדה ועוד עם יד קשורה ...
אני מדבר על עמדת תצפית ארעית ולא עמדת ש.ג. או אקווריום.
כרטיס טווחים מכינים להדיוטות בעמדות השמירה כמו שלמעלה.

ט. בעמדות שלנו אין תנאים להכנת כרטיס טווחים או שהוא מוכן מראש בטלקון/תא בד"ח בווסט/על המכנסיים או שאין...
בחייך, מה זה? עמדה של תצפיתנים או של פותחי ממטרות מהקריה שיצאו לפארק הירקון.
אהבתי את התנאים שאין, היום יש מזרונים שפעם רק חלמנו עליהם והתעננו מפצעי לחץ של זיז סלע שאי אפשר להזיז בלי פטיש 5 קילו.

י.לגבי שאלת הזט"ר ניווט או להיפך מחלוקת היא ונחלקו בה עמודי עולם
נו..טופ

באמת שלא הייתה צדקנו, רק דאגה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר