לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2008, 08:55
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High Hopes שמתחילה ב "בארץ הפלאות"

ואו... בהחלט יצא לי וואוו ברגע שהדף עלה... כול הכבוד על ההשקעה בסט. על האיפור (כפי שנאמר) על בחירת הדוגמנית המתאימה לסט ועל הסט עצמו כמובן (הלוקיישן)
1.יופי של שימוש בזוית הרחבה מיקום מעולה של המודלית בפריים ויופי של עיבוד.
נורא אהבתי את הגוון האדום/בורדו/ורדרד שיש בפריים עם זה בפרחים הקטנים,בצפורניים וכמובן השפתיים. (בחירת איפור מעולה)

2.השנייה לטעמי הייתה יכולה להיות בכמה רמות מעל התמונה הראשונה (היא עדיין בכמה רמות מעל)
אך כמו שאמרו דיי צפוף בצידו השמאלי של הפריים. לא יושב לי טוב העיניין שניחתך לה הראש בסוף ושהוא "ניתמך" במסגרת. הייתי רוצה ליראות טיפה מרחב מצד שמאל.
בחירת הקומפוזיציה פשוט מעולה לטעמי (קלאסי בהרבה מונחים) לטעמי לא יכולת לבחור זוית טובה יותר לצילום מאשר זאת שבחרת. בהחלט כול הכבוד. הסטיילינג כמו כן מעולה לטעמי ובהחלט מתחבר לאוירה של המקום ולקונספט שניסית ליצור (הצלחת ליצור אותו.) יופי שבחרת לצלם אותה בלי נעליים ממש מעולה. אך עם כבר הייתי רוצה לראות אותם (הנעליים) (בתקווה שהיו בצבעים כחול/לבן) על אחת המדרגות מתחתייה כזוג או כול נעל על מדרגה ניפרדת (לטעמי היה משפר עוד קצת את המוזרות שיש בפריים)

ממש אהבתי את העיבוד התאורה המעולה ההשקעה והרעיון עצמו. כול הכבוד והמשך כך
(מקווה שהרבה אנשים יקחו ממך דוגמא וינסו לזרום עם הדמיון שלהם כמה שיותר)

בהחלט כול הכבוד!
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2008, 14:54
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High Hopes שמתחילה ב "בארץ הפלאות"

תודה רבה על התגובות, הרבה זמן לא קיבלתי פה תגובות חמות כל כך, זה מאוד נעים.
אודי התמונה צולמה בדרום תל אביב,קצת קשה לי להסביר,אני חושב שזה נמצא ברחוב פוריה צמוד לדרך סלמה, אבל אני לא בטוח.
בעקרון נוסעים על קיבוץ גלויות עד הסוף,הוא משתלב עם סלמה ואז בצד ימין יש כנסיה עם צריח גבוה,
חונים שם בחניון חול, יוצאים חזרה לרחוב הצר, אם תסתכל שמאלה תראה תחנת קמח גדולה, פונים ימינה ואחרי כ 50 מטר יש מפעל גדול הרוס ושבור, צריך למצוא כניסה סבירה ולהשתחל, אבל צריך לבדוק שהמקום ריק כי הוא משמש מחסה לכמה הומלסים.

לגבי החיתוך, הראש שלה לא נמצא על המסגרת בתמונה המקורית, חתכתי את זה ככה, כי חשבתי שזה יהיה יפה אם היא תשען על המסגרת, אבל עכשיו כשאתם מציינים את זה,יכול להיות שאני אוסיף עוד מרווח מימין.

ושוב המון תודה!

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר