לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2008, 00:16
  ברק(אלפי)אלפסי ברק(אלפי)אלפסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.08
כללי התדמית של חטיבת הנח"ל

למה לחטיבת הנח"ל לא מתייחסים ברצינות כמו שאר החטיבות?!
כאילו לא משנה בתקשורת המטרה שלי זה להילחם ולא להיצטלם...אבל שאני אומר לאנשים שאני מתגייס לנח"ל הם במקרה הטוב אומרים "מה התקבלת ללהקה?!" במקרה הפחות טוב לא שמעו על קיומה ואלו ששמעו עליה "פעם או פעמיים" חושבים כל הזמן שכולם שם מסטולים שכל היום שרים ומנגנים...
זה מתסכל שככה המלשב"ים של היום חושבים...(טוב בכלל יש כאלו שלא יודעים מתיי הוקמה המדינה)

אני עדיין נחלוואי גאה! (כן...כן...צעיר...ופעור)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/58/82/51/518258/lists/14017529.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2008, 01:09
  MALSHAB123 MALSHAB123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי boris.koro שמתחילה ב "זה לא התדמית של נ"חל זה פשוט..."

אותו רובאי אותו אויב אבל ההבדל היחיד הוא צבע הכומתה? ממש לא..

איך שמתייחסים לחיילים ואיך ש"מחנכים" אותם בכל חטיבה זה עולם שונה לגמרי..
חברים שלי מנח"ל וגולני כל אחד אתה שומע דברים הפוכים בין אם זה בין יחס בינהם לבין המפקד או אם זה נהלים חברתיים שונים או עונשים ועוד מיליון דוגמאות..

לנושא של האשכול-
אני גם מתגייס לנח"ל ולצערי זאת אחת הסיבות שהרבה מלשב"ים מהססים אם ללכת לנח"ל או לחטיבה אחרת.
כי בתכ'לס פוזה ומה שאנשים בחוץ חושבים עלייך זה מאוד משנה לנער לפני שהוא מתגייס.
איזה נער ירצה להתגייס לחטיבה שהוא יודע שאנשים חושבים עליה שהיא לא חטיבה קרבית.
כן,אני יודע,לא הולכים לקרבי כדי להגיד שאתה בקרבי ונח"ל חטיבה בדיוק כמו כל השאר..
אבל אין מה לעשות למלש"בים זה אולי הגורם הכי חשוב, דוגמא לכך זה הרצון הגדול לשרת אחרי המלחמה בגולני ובעיקר ב51..
ישן 27-02-2008, 13:18
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "אותו רובאי אותו אויב אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MALSHAB123
אותו רובאי אותו אויב אבל ההבדל היחיד הוא צבע הכומתה? ממש לא..

איך שמתייחסים לחיילים ואיך ש"מחנכים" אותם בכל חטיבה זה עולם שונה לגמרי..
חברים שלי מנח"ל וגולני כל אחד אתה שומע דברים הפוכים בין אם זה בין יחס בינהם לבין המפקד או אם זה נהלים חברתיים שונים או עונשים ועוד מיליון דוגמאות..

אתה מדבר שטויות ברמה מטומטמת... וזה לא בכלל לא מפתיע אותי... השם משתמש שלך אומר הכל...

וחוץ מזה אתה עדיין רואה את כל היחידות בצה"ל מנקודת מבטו של מלש"ב...
וכמו שאתה בעצמך הסברת מלש"ב מסתכל רק על הפוזה של היחידה ועל הפרסום שלה בתקשורת ועל מה אנשים אומרים...
אז תפסיק לבלבל לי תביצים על דברים שאתה לא יודע...

נערך לאחרונה ע"י boris.koro בתאריך 27-02-2008 בשעה 13:22.
ישן 27-02-2008, 01:59
  ברק(אלפי)אלפסי ברק(אלפי)אלפסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "תגיד אתה בסדר?אתה מדבר על..."

אם היה לי קו מחשבה ילדותי לא ההיתי מבקש ללכת לנח"ל לא?!

עד לפניי שנה (ומשהו)לא שמעתי על חטיבת הנח"ל שהגיעה המנילה שלי והיתיעצתי עם אחי אמרתי לו שאני רוצה חי"ר גולני...הוא אמר לי יש גם גבעתי ונח"ל ותבדוק למה אתה הכי מתחבר...קראתי באינטרנט וגם שאלתי חיילים...משפחה(כן יש לנו היסטוריה קרבית חח) ואמרו לי נח"ל זה אחלה של מקום והיא חטיבה קרבית מאתגרת ומעניינת... ושהם עסוקים יותר בת'אכלס ולא ביחצנות...וגם ביום חיילות שהיה בי"ב
שאגב עד עכשיו אני זוכר את החייל שהוא אמר" מישהו פה שמע על הנח"ל?ולא הלהקה?!"
והתחיל להסביר על החטיבה ואילו הכי התחברתי...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/58/82/51/518258/lists/14017529.jpg]

נערך לאחרונה ע"י ברק(אלפי)אלפסי בתאריך 27-02-2008 בשעה 02:03.
ישן 27-02-2008, 10:29
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ofek441990 שמתחילה ב "נח"ל בראשי התיבות שלה היא..."

לנח"ל קוראים ככה באמת כי זה נוער חלוצי לוחם, אבל אין בהכרח קשר לקיבוצניקים. זה התחיל כמסלול המשך לפלמ"ח שם ניתנה האופציה לנוער בני גרעינים בתנועות הנוער דאז לשרת ביחד במסגרת הצבאית ובלחימה בקום המדינה, ומאז זה נשאר. לצערנו הרב זה הולך ומאבד מכיוונו ההתחלתי ומהחזון שליווה את הקמת הנח"ל של דוד בן גוריון. רק לפני 20 ומשהו שנים הוקמה חטיבת החי"ר שאנחנו מכירים כיום.
ולראייה ליחס הזה- יחסו של האלוף אלעזר שטרן לכל העניין...

בכל אופן החטיבה היא ככל החטיבות וההתייחסות הילדותית אליה היא בגלל בורות ודעות קדומות שמאפיינים את האנשים... אל תתייחס לזה ותתגייס לאן שאתה רוצה ונמשך.

ישן 27-02-2008, 07:28
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
שמע...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ברק(אלפי)אלפסי שמתחילה ב "התדמית של חטיבת הנח"ל"

פעם הבאה שמישהו יגיד לך שנח"ל זה לא קרבי אל תיקח ללב תחייך ותעבור נושא אל תנסה לשכנע אותו.

הכי חשוב שאתה תדע איפה אתה משרת ומה אתה עושה לא אחרים מה גם שכבר מזמן לחיילים אין פוזה יותר מידי (נגמרה בערך בזמן מלחמת לבנון הראשונה) אני מתכוון להילה והכבוד והבחורות הנמרחות זה כבר לא קיים (אם זה בכלל היה קיים מתישהו) היום חייל גם קרבי לא עושה רושם על אף אחד אפילו מלשב"ים פעורים לא מסתכלים עליך אם אין לך איזו סיכה גדולה ונוצצת.

וחוצמזה כל מי שאומר שהנח"ל לא חטיבה קרבית וכו' הוא כנראה קורא בלייזר*

קורא בלייזר = טיפש, מתלהב, ילד קטן, כנראה בעל תסבוכות פין.

ישן 27-02-2008, 11:21
  timtim timtim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "לא היה קיים אשכול כזה מלפני..."

טוב אז ככה,כמוך גם כמוני,גם אני נתקלתי ביציאות בסגנון:"נח"ל,מה זה לא קרבי נכון?"
או משהו בסגנון להקת הנח"ל וכו'...
חלק צחקו וחלק באמת לא ידעומה זה חטיבת הנח"ל בתאלכס,יש את המבוגרים שהנח"ל לא הייתה בתקופתם חטיבה לוחמת.
אבל למי איכפת מה אנשים חושבים,אני לא הלכתי לנח"ל בגלל פעילות,ויוקרה וכל מיני דברים בסגנון הלכתי לנח"ל אך ורק בגלל האנשים ששם,יש לי חבר שהו נוב' 07 והוא מרוצה עד הגג והוא בגדודים,תאמין לי שבשירותשלך הדבר שהכי צריךלהדאיג אותך זה איזה אנשים יהיו איתך ולא שום דבר אחר.
תהיה מרוצה מהבחירה שלך כי הנח"ל זו אחלה חטיבה,יש בה אחלה אנשים,הפעילות שלה נחמדה ביותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר