לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 21:32
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
מקובל עליי. בבקשה:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "גם אני (כמו אסף) ממליצה שאת..."

1. שלום לכולם. המגזין שאנו עומדים לפתוח הוא מגזין של מעצבים ומאיירים ויוצרים בכלל, הנותנים את דעתם (הומור\ציניות\סרקזם\נקודה למחשבה\רגש) דרך כשרונותיהם על הנושאים הבאים:
אקטואליה, פוליטיקה, תרבות ופנאי, ילדים, דת ,כלכלה ועוד (ניתן לשלוח לי קטגוריות נוספות).
2. המגזין פתוח לכל יוצר דתי בעל אג'נדה ויכולת גרפית הרוצה פלטפורמה לפרסום.
3. כל מגזין עוסק בנושא אחד, בהתייחס לכל אחד מהנושאים לעייל (למעט ילדים, שבו כל אחד יוכל לתת קומיקס\איור\מה שבראש).
4. כל שבועיים-שלושה-חודש, המגזין מתחדש.
5. כל אחד מקבל כרטיס ביקור שבו יוכל לפרסם את עצמו, יצירותיו, לינקים לעבודות וכל העולה על רוחו.

6. במידה והאתר יהיה רווחי, הרווחים יחולקו על פי קנה מידה שווה, כשהתשלום יהיה על פי מספר העבודות שפרסם אותו יוצר (לשיקול דעתי הבלעדי).
המגזין יהיה בתפוצת מייל. כל אחד ישלח את הקישור לאתר לכמה שיותר אנשים.
ככל שהאתר יפורסם יותר, דרך מייל\עיתונים\אתרים, בעז"ה הרווחים יהיו גדולים יותר, וכך כולנו נהנה.

7. הזכויות על כל יצירה נשארת בחזקת היוצר, אך מובן כי בכך שהוא מפרסם במגזין הוא נותן את זכות השימוש למגזין.
במידה וישנה תביעה על הפרת זכויות של אחד מהיוצרים אל מול גורם שלישי, היוצר ישא באחריות המלאה.

8. למרות שהמגזין הוא באווירה קלילה, הומוריסטית ומגניבה, יש צורך להתחייב לעבוד איתנו, ולהיות רציני בנושא המחוייבות.

9. המשימות הראשונות:

1. שם לאתר-
יש.
ברגע שנבחר שם (בהתייעצות עם כולכם) נצטרך לעבוד על לוגו. כל אחד מוזמן להגיש עיצוב ללוגו.

2. לחפש אנשים נוספים.

3. לתת כרטיס ביקור-
שם, מייל,קריקטורה, איור או פורטרט של עצמכם (מי שלא יכול, שישלח לי תמונה- אני אעשה לו קריקטורה) קצת על עצמכם(רזומה), 4-5 עבודות ולינקים לעבודות\אתרים.

4. הנושא הראשון הוא: "כל ההתחלות...". כל אחד ישלח בכל נושא לפחות אילוסטרציה\סיפור\שיר אחד. ב"ילדים" אפשר להשתולל.
מי שמתקשה באחד מהקטגוריות (אקטואליה, פוליטיקה, תרבות ופנאי, ילדים, דת ,כלכלה) יפנה אליי.
ניתן להתחיל לעבוד על הנושאים בקטגוריות השונות, אך רק ברגע שתשלימו את המשימות 1-3 נוכל באמת להתחיל לעבוד.

אני רוצה שתפעילו את הראש, תהיו מצחיקים, תעצבו ברמה ותפתיעו.
מדובר פה בשם שאנחנו בונים לעצמנו.

בהצלחה לכולנו

שאלות, טענות, בעיות:

orreut@gmail.com

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר