לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 06:07
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "Le Chef"

משה, אני בד"כ מאד אוהב את התמונות שלך, גם אם אני לא כותב את זה, אני מאד נהנה לצפות בהן. אבל, הפעם יש לי ביקורת שישר קפצה לי לעין.
ניכר בתמונה שהיא תוכננה היטב ובוימה ודווקא מסיבה זו נראה לי שיש מקום לשים לב להערות הבאות:
  • כתם האור שמאחורי הטבח על האזור הלבן (זה מקרר?) מאד מפריע לי וגרורר תשומת לב מיותרת לרקע המאד לא חשוב. אני מניח שזה הושג ע"י זרקור או אמצעי אחר שאתה הצבת שם כדי לשבור את הרקע השחור שבעומק. באזור השחור התוצאה כמעט מושגת. באזור הלבן היא מזיקה!
  • הדוגמן מכוער! מפליא אותי איך בפורום שבו לפעמים אנשים מתלוננים ש"הסלע בקצה הצוק מאד מפריע והיה עדיף לחכות לתהליכי בלייה טבעיים שיעלימו אותו ואז הפריים יהיה מושלם" אף אחד לא מתלונן על העובדה שהדוגמן בתמונה פשוט לא יפה. גם אם המאכלים וההתרחשות בסצינה אמורים לעורר תחושת תאווה מסויימת הרי שהפרצוף של הבשלן הורס את זה (אני בטוח שאתם מכירים צילומי אוכל ובישול שבהם הכניסו המון תאוותנות בסצינות של שפים, אוכל ובישול), בייחוד במצג הראש הנוכחי שבו הפימה (גוש השומן שמתחת לסנטר) נמרחת לו על הצוואר והמשקפיים נופלות בצורה כזו שושפת את העפעפיים בצורה משונה.
  • דווקא השיפור של Sagi-i מוצלח. אולי אפשר להוריד אפילו עוד מהכחול.
  • המדפים שברקע ומימין - אני משער שבמטבח, שנראה מאובזר היטב, היה אפשר למצוא אביזרים אחרים להציב שם כדי לשבור את הצורה המאד לא מעניינת של המדפים. אני יכול לנחש שאת מעט האביזרים שיש שם הניחו בדיוק למטרה הזו. אבל, האביזרים הללו לא יפים ולא מוסיפים לתמונה. לדעתי היה עדיף להשאיר את המדפים ריקים/לרוקן אותם, או להעמיס אותם באביזרים אחרים.
באמת השתדלתי לכתוב ביקורת בונה ולא להעליב.
שבת שלום,
יוסי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-02-2008, 06:19
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "משה, אני בד"כ מאד אוהב את..."

יוסיפון. כבוד!
חס וחלילה למה להעליב?
אבל מה, פיספסתה דבר אחד
התמונה בכלל לא בוימה. היא צולמה כמעט שלא בידיעתו ולכן גם צינתי שאני מחכה לאישור שלו להישתמש בה.
צולמה באירוע VIP של פתיחה של איזה סלון למטבחים איטלקיים והביאו שף איטלקי לשם בשביל הדאווין. לכן, שליטה על התאורה שם לא היתה לי (עבדתי רק עם פלאש על המצלמה, כל השאר זה מהמקום וזו חנות אז יש הרבה ספוטים וכדומה), את ה"דוגמן" ממש לא בחרתי וכל המדפים והאביזרים, לא היה במקום שאזיז כי שוב, זו היתה תמונה של הרגע בעצם.
לגבי הכחול אני באמת רואה את ההבדל. אישית לא הפריעה לי אבל מקבל את דעתכם ומבין אותה.
תודה לך איש ותמשיך להגיב, שמחתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר