לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 00:12
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "אם אני אמור להתגייס לגבעתי ומסרב פינוי בשביל גולני.. יש סיכוי שלא אוכל לחזור לגבעתי?"

אני לא רוצה סתם לזרוק מילים לאויר אז תקנו אותי אם אני טועה, מישהו שאני מכיר שנמצא עכשיו בפלח"ן גולני, והוא עשה דרך לא קלה כדי להגיע לשם, וגם הוא סירב פינוי בבקו"ם, ישב בכלא קיבל גולני והגיע לפלח"ן ,אז לפי דעתי עיניין של קצת מזל וגם מן מלחמת התשה כזו (לפי דבריו) ,הם אומרים לך או החטיבה לה אתה מיועד או תמשיך לבזבז את הזמן בכלא וכאן זה מי מייאש את מי.

תכל'ס, אפשרי לקבל גולני בדרך הזו אם עושים את זה בדרך הנכונה (שחכמים ממני יגידו מהי)ולא נשברים או מוותרים להם.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-02-2008, 13:23
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "אם אני אמור להתגייס לגבעתי ומסרב פינוי בשביל גולני.. יש סיכוי שלא אוכל לחזור לגבעתי?"

כן. יש סיכוי מצויין.
חייל עם היסטוריה של כלא (ולא משנה מה הסיבה שבשבילה נכנסת למעצר) אוטומטית מסוגל כחייל לא טוב: לא ממושע, עם בעיה בקבלת סמכות וכו'.
אני כמפקד לא הייתי רוצה לקבל חייל כזה. גם אח"כ בהחלטה על יציאה מפיקוד עבר כזה יכול לדפוק אותך.

ישן 29-02-2008, 14:18
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Hertsel שמתחילה ב "הרגזתי אותך אה? חח שמע אני בן אדם רציני ושקול.."

אף אחד פה לא נביא.
יש כל כך הרבה פוליטיקה ושיקולים בצבא של דרגות יותר בכירות ממך שאי אפשר לדעת מה יהיה.
וכן יש סיכוי שאחרי כמה ימים בבקום תוכל להתפנות לגבעתי באמת, ויש מצב שיגידו לך עכשיו גם אם תרצה לא תלך לגבעתי.

בסופו של דבר באמת אבל באמת שאיין הבדל ביין גבעתי לגולני.

יוסיפון
יש סיכוי מצוין שלא יתנו לו גבעתי אחרי מעצר בקום בגלל סיבות אחרות לגמרי ממה שרשמת.
ובקשר לכל השאר שכתבת, תיהיה סמוך ובטוח שטובי החיילים עברו בדבר המסכן שנקרא מעצר בקום.
זה לא מעצר אפילו שנכנסת אליו אחרי משפט, ובטח שלא כלא!
וגם בקשר ליציאה למכים או קצונה זה לא ישפיע בכלום, בידיוק כמו שתלונה על זקן או כומתה לא תשפיע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר