לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2008, 08:33
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
וואלה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יאנוש שמתחילה ב "צה"ל צבא אחד עם אחד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יאנוש
ערב טוב לך אני לא יודע מה עלה לך בראש שכתבתה את זה, אבל דבר אחד אתה חייב להבין אנחנו מדינה אחת עם צבא אחד ולא עוד איזשהו צבא שכיר שאתה מציע להקים. מכמה סיבות עיקריות 1) זה יביא לאי סדר ויכול להיות גם להפיכה צבאית. ובטח שאלו היו אנשים מופרעים חסרי כל לערך של אדם, ושלו תחשוב שאני שמלאני אני כרגע לוחם לא משנה איפה ותאמין שאנחנו אגרסיבים כלפי האוכלוסיה, אבל יש לנו ראש על הכתפיים,אז אני מציע שתפעיל את הראש ולא רק את הרגש ותיהיה קצת יותר מציאותי.

דווקא בארה"ב זה עובד לא רע בכלל, קיימות לפחות 4חברות רציניות בארה"ב שמציעות שירותי "אבטחה" מתקדמים מאוד-לרוב מדובר בחבר'ה יוצאי יחידות עילית(סילס,דלתא,swat וכ'ו)והם עושים את העבודה לא רע בכלל, יצא לי בזמנו לדבר עם בחור אחד ש"משרת" באחת מאותן חברות, ומעבר לעובדה שהם מרוויחים יפה מאוד(הרבה מעבר למה שמאבטח איכותי-נניח בוגר קורס אחיד, יוכל להרוויח בארץ)ובלי קשר יש להם המון הערכה מצד הצבא-כי הם בתכלס עושים ת'עבודה כמו שצריך, יש להם המון המון פעילות בעיראק, אפגניסטאן ועוד מספר נסיכויות נפט, ולמעשה הם עושים לא מעט עבודה שחורה של הצבא, אבל רוב הפעילות שלהם זה אבטחת אישיים(בעיקר בכירים, ואנשי עסקים)ואבטחת שיירות אזרחיות(לא צבאיות).

בכל אופן, מבחינה תיאורתית ניתן להקים חברה בארץ שתגייס יוצאי יחידות עילית ותעבוד למען המדינה(כמו שכירי חרב)אבל בתכלס זה לא יקרה, מכיוון שכזו חברה תדרוש סכומי עתק מהמדינה, וגם למשרתים בה יש אינטרס לשרת במקום אחר
שבו כנראה ירוויחו טוב יותר, וגם במטבע זר, מאשר לעשות עוד כמה שנים של "שירות" בארץ.

ואגב הטרור שקיים בארץ(בעיקר עזה וחלק מערי איו"ש, ושלא נדבר על חיזבאללה)הוא שונה לגמריי מהטרור שקיים באפגניסטאן(המון שטחים פתוחים),ועיראק(צפיפות נוראית וריבוי ארגוני טרור)ולכן לא בטוח שקיים ארגון שיוכל להפעיל את לוחמיו טוב יותר ממה שצה"ל עושה כרגע בשטח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2008, 00:33
  argamanilan argamanilan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.08
ארגון כלל עולמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HAYAMIN.ORG שמתחילה ב "האם על ישראל להקים ארגון לוחמי חירות שיתקוף את אוייבינו?"

המאבק בארץ הוא מאבק קיומי של מדינת ישראל. להיות או לחדול. זו מדינה שאין בה מנהיג שיקח אחריות ( מפחד אישי להעמדה לדין הבינ"ל ), ולכן כל מנהיג יפקיר את המדינה כי ידאג לעורו. לכן, רק מאבק עממי של פטריוטים. אבל יחד עם יהדות העולם, שתגיע בהמוניה לסייע ולהתנדב. צריך לתרגם להם לשפתם כל מה שקורה בארץ, קטעי עיתונות, טלביזיה וכיו"ב, ולפרסם בארצותיהם. מכיר אחד, שעוסק בשפות. הוא מתנדב מידי פעם לבצע תרגומים בחינם, שמתאימים להשקפת עולמו. מי שיש לו קטעי עיתונים על המצב ומעוניין בתרגום שלהם, תרגום אנגלית , תרגום להמון שפות והפצה ליהדות העולם, שיצור קשר איתו וניראה. צבעתי מילים וצירפתי לינקים www.urigb.co.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר