לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2008, 12:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תחזית אסטרולוגית - לקרוא ולגחך:)

הרואה בכוכבים טובה ספרא מפרסמת מדי שבוע אצל יואב יצחק תחזית שבועית העוסקת בנושאים
שונים. בניגוד לרוב האסטרולוגים, המעדיפים לא לומר כלום על שום נושא ("בני מזל דלי, אתם עומדים
בפני דילמה קשה, ביום שלישי צפוייה הפתעה גדולה...), הגברת ספרא מרשימה אותנו בהתייחסות
לנושאים אקטואליים (השבוע הנושאים הם המשבר הפיננסי, אהוד ברק, והפריימריס בארה"ב), אלא
שכמה מפתיע, היא לא אומרת כלום מעבר למה שאדם כמוני, נטול כל יכולת חיזוי בכוכבים, יכול להגיד,
כאמצעות כוחותי המופלאים בקריאת הכותרות בעיתון...
נתחיל:
לגבי המצב בארץ מספרת לנו ספרא שצפוי אקשן, שאסד זועם ושנצראללה כועס מאוד (היא מייחסת זאת
למשהו עם כוכב הלכת אוראנוס) עד לתחילת מרץ. קטני אמונה יגידו ששניהם מוטרדים מחיסול בכיר
בחזבאללה, שחוסל בחצרו האחורית של אסד, וישכחו לחלוטין את אוראנוס. היא מזכירה לנו שהמפה
של לבנון מלמדת שצפוי משם אקשן, וכי אוראנוס מבשר על אלימות (מסתבר שבנאזיר בהוטו נרצחה
בגללו, ולא, נניח, בגלל שאל קאעדה רצה להעביר מסר נטול כל כוכבות ומזלות...).
לגבי אהוד ברק היא מבשרת שיהיה נתון בלחצים קשות, שלא ברור מקורם. הסיבה ללחצים היא שאינו
מקבל החלטות באופן שקול (הוא הכריע לגבי הפרת הבטחתו בזמן של "ירח שחור" - עדות ברורה
לכשל בקבלת החלטות...).
לגבי הבחירות בארה"ב היא חוזה שיהיה צמוד אצל הדמוקרטים ושיש לשים לב למועמד הרפובליקני
האלמוני ג'ון מקיין (כן, היא ככל הנראה חוזה בכוכבים שהוא יהיה המועמד...).

המקום היחיד שבו היא אשכרה נותנת חיזוי, זה העניין הכלכלי: מסתבר שלדעתה יהיה שיפור במצב
השווקים בקיץ, אבל זה יהיה זמני (ז"א, שאם יהיו יומיים של תיקונים כלפי מעלה בוול סטריט - היא
עשתה את שלה), ובאופן כללי המצב יישאר סטטי עד 2011...

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-...ml?tag=13-25-44

מה אנו למדים מכך? ראשית אנו למדים שאסטרולוגיה אמנם אינה מדע שיש לקחת ברצינות, אבל יש
לברך ולהתפעל מאנשים שמצליחים להוציא מזה את פרנסתם. אנו למדים שיש מי שמתייחס לשטויות
הללו ברצינות.

טור האסטרולוגיה של ספרא אינו גרוע יותר מאחרים (אדרבא, היא מפגינה בקיאות באירועים
אקטואליים, ופשוט מתרצת אותם בכל מיני תנועות של גרמי שמיים...), אבל הוא בהחלט משעשע
יותר (בגלל אותם תירוצים). שאפו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2008, 15:42
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
פעם, עוד הרבה לפני..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לפנים שמתחילה ב "אסטרולוגיה באמת הינה יותר אומנות מאשר מדע"

החלטתי לקחת קורס לאסטרולוגיה אצל ברנש שקראו לו דני ברמן (בחור נחמד).
הקורס ערך מס' שבועות, משהו כמו יומיים בשבוע.. ויצאתי אסטרולוג.

לעשות מפה אסטרולוגית לחברים זאת לא חוכמה, אז התחלתי לעשות מפות לחברים של חברים וכולם טענו שיש לי את זה.
מקץ תקופה, שוד ושבר, הסתבר לי שטעיתי בחישובים ובמרחקים בין גרמי השמיים השונים (כוכבי הלכת) והמפות שערכתי ממש לא תאמו לאינפורמציה הרגילה כמו, מקום, תאריך, שעה וכו', אבל מה, עד היום יש לי שם של אחד שרואה בכוכבים...

בזמנו הכרתי (בצורה שטחית) את מוטי מורל, הפרסומאי הידוע. הברנש ישב בבית הוריו ברחוב טרומפלדור וערך מפות אסטרולוגיות מידי שבוע לעתונים (אם זכרוני אינו מטעני, עבור "העולם הזה" של אורי אבנרי).
הקטע היה, שהוא כלל לא ערך חישובים, אלא צימצם את התהליכים, המציא וכתב את שכתב וזה עבד יופי.

לננסי ריגן היה אסטרולוג צמוד על בסיס יומיומי ומסתבר שהצליחה לסחוף גם את בעלה, נשיא ארה"ב להאמין בכוכבים..לך תדע, אולי בזמנו זה היה הבסיס לתכנית "מלחמת הכוכבים" שריגן כה עמל עליה.

סתם מן הסתם, אני בן מזל שור, אבל כל קשר בין תכונות המזל (שור) לביני הוא מקרי בהחלט!

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 22-02-2008 בשעה 15:56.
ישן 22-02-2008, 23:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אסטרולוגיה פופולרית, בדיוק כמו תכניות ריאליטי ישראליות, זה משהו טיפשי עד גיחוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תחזית אסטרולוגית - לקרוא ולגחך:)"

ובדיוק כמו על תוכניות ריאליטי - ככל שמדובר על מקרה יותר גרוטסקי, כך צריך אדם להיות זהיר יותר כאשר הוא מבקר בליגלוג את התופעה בקול רם: אתה לעולם לא יכול לדעת מי מהסובבים הנכבדים מעריץ את העניין בצורה עיוורת ונוגדת כל הגיון.

בזמני קדם קרה לי כמה פעמים שבשיחה "מתגלגלת" עם בחורה היא פתאום עברה למבט חולמני ושאלה "איזה מזל אתה?". עם כל התיעוב שלי כלפי מנהג העישון, אני חייב לציין שנשיפת ענן של שרידי נובלס היישר לנחיריים שלי באלרגיה של חודש מארס, הייתה עושה עלי רושם טוב יותר מאשר השאלה הנ"ל...

יש לציין שתמיד עניתי משהו בסגנון "אני לא יודע, אבל נולדתי בסוף מאי", מה שגרר חיוך והצהרות חותכות על כמה ש"אתה ממש אופייני למזל תאומים וכו' וכו' וכו'". זה היה משעשע, אם לא הייתי יליד אמצע חודש אחר לגמרי.

ישן 03-03-2008, 10:57
  משתמש זכר yrevach yrevach אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
Facebook profile
תחזית שטובה ספרא נתנה באמצע שנת 2006
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "תחזית אסטרולוגית - לקרוא ולגחך:)"

בתוכנית "לילה חי מאוד" כל יום חמישי עם אמנון פאר

הכוכבים: ימי הממשלה ספורים

העם ימאס בממשלה, ואולמרט ישלם על זחיחות הדעת והיהירות - תחזית אסטרולוגית למדינת ישראל בתקופה הקרובה
ומכאן לתחזית הכללית למדינת ישראל לשנה הקרובה (נאמרה בתוכניתו של אמנון פאר "לילה חי מאוד" בכלליות ואחר כך מיד אחרי הקמת הממשלה, במאי 2006) עתה בהרחבה.

המפה של אהוד אולמרט, מאותו יום שניבחר, העידה על כך שכהונתו כראש ממשלה תהיה קצרה מאוד. כוכב נפטון גרם לאשלייה, זחיחות הדעת,והוא אכן האמין שהוא כל יכול.
ויתכן שהוא לוקח פסק זמן ויוצא גם מהפוליטיקה. מינואר 2007 מתחיל התהליך שבסופו אולמרט יוצא מהמסגרת, התהליך יהיה לפי הנורמות המקובלות (בחירות).

במאמרים הקודמים, וגם בתוכניות הרדיו של אמנון פאר "לילה חי מאוד"(מיד אחרי הבחירות מרס 2006, ובכל תוכנית כמעט לאורך השנה, 2006) אמרתי שהממשלה הזאת לא תסיים קדנציה, ותתפורר תוך זמן קצר. הניסיונות להאחז בקרנות המזבח לא יצלחו. ועתה לאור ההתרחשויות, אין ספק שהדרישה לשינוי המנהיגות תתחזק. מצב הכוכבים מסוף ספטמבר 2006 גורם לכך שכל הצמרת הנוכחית מפנה את מקומה למנהיגות חדשה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר