לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2008, 20:52
  blizzzzzzzzard blizzzzzzzzard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
מחפש תוכנה לעבודה עם הדיסק הקשיח שעובדת בבוט

שלום

אני אתן דוגמא למצב.
נגיד אני מגיע לחבר הביתה והוא מבקש עזרה עם המחשב, אין לו מערכת הפעלה (לא משנה מה הסיבה) המחשב שלו מבחינת חומרה תקין.
יש לו רק מחיצה אחת במחשב, הוא מבקש לשמר כמה דברים מהמחיצה הקיימת לפני שהוא עושה פורמט למחשב, ומתקין לא משנה איזו מערכת...הוא רוצה לפרמט את כל המחיצה הישנה, ולהתחיל מחדש..
טוב.. אני מתחיל מ-parted magic ובונה לו עוד מחיצה, אוקיי.. הוא רוצה להעתיק קבצים\תקיות ספציפיות.. אני יודע שאפשר להעביר דרך ה-דוס אבל זה לוקח הרבה זמן..
אני מחפש תוכנה, שתוכל ממצב בוט, להעלות לי את המחיצות, ושהוא יוכל להעביר קבצים בצורה ויזואלית (פעולה כמו גרירה ממחיצה אחת לשניה או copy\paste) זה יכול לחסוך המון זמן, הוא יוכל להעביר בדיוק את מה שהוא רוצה...ב-parted magic יש אפשרות להעתיק מחיצה שלמה אבל זה לא מה שאני מחפש.. אני גם לא מחפש דרך להתקין מערכת ככה שהקבצים ישארו במקומם..
אני מחפש תוכנה שתעשה בדיוק את המשימה הזאת: "תוכנה שתוכל ממצב בוט להעלות לי את המחיצות ושהוא יוכל להעביר קבצים בצורה ויזואלית" (ונוחה )
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר