לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2008, 07:03
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
שקט בנות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "[QUOTE=MALSHAB123]יש אשכול..."

איזה יופי אתן נראות אם החצאיות שלכן חחח.
חח סתם אוהב אותכם צנפים!

תאמינו לי היה כיף בבאקו"ם תנצרו את הרגעים האלה עוד שבוע כולנו נרצה לחזור לאותם רגעים שמיימים בחדר האוכל וסככת העישון.

והרס"פ של מחלקה 2 זה מכפיר יצא ממש גבר כמעט לא עשינו כלום.
נחלאווים גם אותכם הצחיק שהסמלת הזאת (זאת שדיברה איתנו לפני שעת הת"ש) קוראת לעצמה המ"פ, (רק אצל הג'ובניקים סמל יכול להיות בתפקיד מ"פ לחבר שלי היה בטירונות 02 בזיקים).

אהה וחברה תשכחו מהשלשות מעכשיו עומדים בח' אין שלשות בבא"ח נח"ל.

ועוד משהו מעתה אמרו סעפ"ש ולא שעת ת"ש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2008, 21:34
  crazyellow crazyellow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Barak_RE שמתחילה ב "חח איזה אליפות.. אם כל הלחץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Barak_RE
חח איזה אליפות.. אם כל הלחץ והקשיי שינה שהיו לי שם.. אני כבר מחכה ליום ראשון..

לחץ? קושי שינה ? כולה היית בבקום אחי...

אתה עדיין לא יודע מזה עייפות ותשישות או לחץ

אם הזמן תלמדו הכל ויום ראשון מתחיל לכם הטרום הולך להיות סבבה לגמרי בשבילכם, תעשו צחוק מהמפקדים בטרום הם סתם מושתנים וגם ככה לא יהיו איתכם (חוץ מהמפלג שזה רספ סרספ ועוד כל מני קצינים שאולי ימשיכו בעתיד)

בקיצור אתם באמת תשנאו את הפניה שמאלה לתל ערד, את הציוד הבלאי שיש בבאח לעומת צנחנים וגולני ואת האוכל המסריח...

אבל בסך הכל אין כמו הטירונות, תקופה יפה רצח, בהתחלה קצת קשה אבל מתרגלים מהר מאוד למנטליות והקושי הפיזי ועוד תהנו הרבה במיוחד שאתם גיוס מרץ והחורף המסריח מאחוריכם :]

בהצלחה
ישן 22-03-2008, 17:10
  crazyellow crazyellow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "[font=Verdana]עובדת ביחד עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stinger360
עובדת ביחד עם הגדס"ר? לא נראה לי אבל אני חושב ששנינו לא יכולים להגיד ממש.

ויפה ש60% סיימו את הגיבוש (למרות שאני לא יודע כמה זה נכון)... אז מה? הם התקבלו? לא... הגיעו לפלחי"ק גם אנשים שלא ניגשו לגיבוש וזה מראה שאין שום קשר בין הגיבוש לקבלה לפלחי"ק. לא שאני מזלזל בפלחי"ק או משהו כזה אבל אין הבדל בין הפלחי"ק לגדודים.

לפי הידע שיש לך אתה צריך ממש להיות מח"ט של הנחל...

בגיבוש נחל של המחזור שלנו סיימו 116 אם אני לא טועה, לצוותים של פלחהן פלסר לקחו 60 חיילים +-, כיום בפלחיק יש 35+- ככה שאם היו רוצים היו לוקחים את כל מי שסיים גיבוש אבל בפלחיק יש סינון קבא מינימלי של 52 ומעלה ככה שיש אנשים שגם אותרו מהצד...

ולגבי הפעילות תאמין לי אתה לא יודע כלום, תפתח תאוזניים ותעיניים שאל חברים שך או אנשים אתה מכיר מפלחיק נחל, צנחנים, גולני וגבעתי ותראה שהם עושים לא פחות משום גדסר או יחטיות פשוט החשיפה מאוד נמוכה.

ואיך הגעת שאיןם הבדל בין הפלחיק לגדודים? אז למה הפלחיק עובר את כל ההכשרה שלו עם הגדסר, עובר אותם קורסים ומסלול (חוץ מקורס יעודי) ובסופו של דבר עולה לבית ליד ויוצא למבצעים ופעולות בשיתוף הגדסר או עצמאית? למה שיבזבזו כסף והקצאות בשביל לא לעשות כלום ולהיות "עוד גדוד" ?

בשורה התחתונה אחי אתה לא יודע כלום על היחידה, יש לך עוד הרבה מה ללמוד, הזילזול שלך גבוה על סמך כלום...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yehida.org/modules/coppermine/albums/userpics/10004/thumb_s-palchic.jpg]

ישן 22-03-2008, 22:38
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי crazyellow שמתחילה ב "..."

מקווה שתספיק לראות את ההודעה כי אתה חוזר מחר לבא"ח...

לפי מה שאני הבנתי בזמן מלחמה הפלחי"ק מצטוות למפח"ט ואחראי על כל נושא הקשר ובבט"ש הפלחי"ק מבצע פעילות כמו כל גדוד של הנח"ל (תופס קו). יש מצב שאני טועה... וואלה אני לא יודע להגיד לך בוודאות כי האמת זה לא עניין אותי עד כדי כך... בכל מקרה זה לא העניין.

שמע, יפה ש60% מהאנשים שם סיימו גיבוש... באמת יפה... אבל זה מראה שאין קשר בין הגיבוש לקבלה לפלחי"ק. לקחו אנשים שסיימו את הגיבוש, לקחו כאלה שפרשו באמצע ולקחו גם כאלה שלא ניגשו בכלל. בפלחי"ק כמו בכל מקום יש אנשים טובים יותר וטובים פחות... אבל עם כל הכבוד, אני באמת לא מאמין שלקחו לפלחי"ק רק אנשים עם קב"א 52 ומעלה... זה מתוך היכרות עם כמה מהם.
שוב, לא שאני מזלזל או משהו כזה... אני גם לא מאמין שלכל האנשים בגדס"ר יש קב"א 52 ומעלה. ההגעה לפלחי"ק נראית לי יותר אקראית (כמו בגדודים) מאשר על סמך התאמה של בנאדם אחד על בנאדם אחר... יצא לי להכיר אצלכם אנשים מעולים ודפ"רים שלא ראה העולם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:38

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר