לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2008, 21:35
  משתמש זכר 99% 99% אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.07
שלח הודעה דרך ICQ אל 99% שלח הודעה דרך MSN אל 99%
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כל מה שכתבת וציינת ידוע מקובל ונכון...."

כן פה אני מסכים איתך.
אני לא מבין איך ברוסיה בחורים צעירים שסבא שלהם נהרג בלחימה מול הנאצים מצדיעים במוהל יד והולכים עם סמלים של נאצים.

אחוז גדול מהם שותפים בכל מני אירגונים כאלה בגלל שזה "מגניב" ובגלל שכל החברים שלהם שם.

וזה לא נכון שארמנים, קזחים ושאר המוסלמים נחשבים ל"טהורים".
אני הלכתי בפארק במוסקבה (שכיום נחשב למפקדה של תנועות נאציות) ונטפלו אליי כמה חבר'ה שיכורים כי חשבו שאני ארמני.

לא אוהבים שם אף אחד שהוא לא רוסי 100%.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2008, 14:06
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
כללי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כל מה שכתבת וציינת ידוע מקובל ונכון...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אין ויכוח, האנטישמיות בסה"כ לא הומצאה ב 1933 אך לא יודע... תמיד זה נראה לי כל כך אדיוטי שעם כמו העם הרוסי שסבל כל כך הרבה מנחת זרועם של הנאצים מרשה שיקומו דווקא ממנו תנועות ניאו נאציות שחלקן עושות שימוש בדיוק באותם מוטיבים בהם השתמשו בשעתם הנאצים, יש כאן ראייה צרה מבחינה הסטורית אך זו אצלי תמיד התחושה....

לנאציסטים רוסיים אלה יש תשובות מספקות על שאלות מסוג זה.
נתחיל מזה,שלא כל רוסים התנגדו להיטלר,חלקם שיתפו איתם פעולה,מרצון או אחרי לקיחה בשבי.(דרך אגב,היו גם אוקראינים פאשיסטים והיו מחלקות מוסלמיות שלקחו חלק בכל זה,בהתנגדם לשלטון רוסי מדכא-שוביניסטי.)
הנאצים הצעירים האלה לא מסתכלים על ההיסטוריה כך,שרוסיה זה צד טוב וגרמניה היא הרעה.נגד מי נילחם היטלר?נגד יהודו-בולשביזם-קומוניזם.מה לעשות,בראשם של הרבה אנשים קומוניזם מתקשר עם יהדות(אז מה אם מארקס היה אתאיסט-יודופוב,אז מה אם חברו אנגלס היה גרמני טהור?אין זה חשוב) ולגבי בולשביזם,-יהודים לקחו חלק חשוב במהפכה,זה ידוע.כל זה דוחף את העם הרוסי הפשוט לחשוב ולטעון שיהודים ביצעו ג"נוסייד בעם הרוסי הנאיבי הפרבוסלבי,עקרו אותו משורשיו הדתיים,השמידו כנסיות.
לא כל נאצים רוסיים הם נוצריים,כמובן.ההפך,חלקם,כמו היטלר חושבים שנצרות זאת המצאה,קונספירציה יהודית שנועדה לדכא את כל העולם דרך המוטיב הידוע של "תפנה את הלחי השנייה",אך בעצמם מתכננים לשלוט בכל העולם.(אף אחד לא שוכח את ה"פרוטוקולים" הידועים שגם הומצאו,כנראה,ברוסיה הצארית,אותם כל כך אהב היטלר.)ביקורת קשה על שולחן ערוך ותלמוד עם יחסיהם לגויים(את הגוי הטוב ביותר הרוג...) ושימוש במיתוסים אנטישמיים ישנים,קלאסיים-כל זה מוביל את הנאצים הרוסיים למסקנה שהיטלר היה בדרך הנכונה אך לא הצליח עקב כמה טעויות.
אין זה משנה,שסביהם נלחמו נגדו.אפשר להניח שהם היו מספיק טפשים כדי להילחם בעד המשטר היהודי-קומוניסטי ועכשיו צאצאיהם רוצים לתקן את המצב.
עם רוסי בתקופות שונות היה תחת איזו ריבונות לא עממית או שפשוט לצאר(קיסר) לא היה אכפת מהעם=העדר הפשוט.המצב חרא ויש להאשים מישהו בזה.היום זה יהודים וקווקאזים יחד עם יוצאי מרכז אסיה.היהודים שולטים(בממשלה יש כמה יהודים,יש גם אוליגרכים,מה שיוצר תחושה של גניבת כסף רוסי ע"י יהודים,רודפי בצע-מה מארקס אמר?אלוהיו של ישראל הוא עגל הזהב,כסף)
ועל ידי השילטון ה"דמוקראטי" מותירים לכל אספסוף מלוכלך-קווקאזים וכו"-להישטלת על שוק רוסי.
תבין,מאיפה באה השינאה.זה לא ככה שגרמני זה רע ורוסי זה טוב.יש פה עיניין של איאולוגיות.חוץ מזה תמיד אפשר להאשים את הרוסי,שמתנגד להם-לניאו נאצים אלה-בהיותו שבס גוי,עובדו של יהודי.
בקיצור,אין כל פלא בתופעה זו.כמו כן,סימן הצלב קרס הוא לא יצירה גרמנית-נאצית.שורשיו הרבה יותר עתיקים.נאצי-פגאני נזכר לא בנצרות אלא בשורשיו האריים,כביכול(לא יודע,כמה אריות נשאר אצלו אך אין זה משנה) וכל מיני אלילים.כך הם מתקרבים אל רעיונותיה של גרמניה הנאצית.

לגבי הארמנים.הם הרי אינדו-אירופאים.לא ידוע לי ייחסו של היטלר אליהם.אך ראיתי כמה ארמנים בפורום של האחים הלבנים.(כלומר,הלבנים=אריים טהורים...)
בקיצור,כל חרא מתוסבך שרוצה לחשוב את עצמו לחרא יותר גדול,מנסה בכל דרך לקשר את עצמו ל אריות הטהורה,שאין לה איזו הוכחה היסטורית.

דרך אגב,גם בישראל יש אוצר כזה.נדהמתי לראות בניהם לא רק יוצאי רוסיה אלא גם ישראלים.לא יודע,מאיפה זה בא להם.אולי זה רק גיל המעבר ואולי יותר מזה.

אה!מה עם המצות??למה אתם מתפלאים,הרי איזה פרופסור מאוניברסיטה ישראלית-בן גוריון אולי?-כתב ספר בו הוא מראה,שיהודים אכן השתמשו בדם נוצרי.כאפולוגיה הוא אמר,כי רק רצה להראות,שבאותה תקופה שחורה גם ליהודים היו כמה כתמים מלוכלכים ושה,כמו כולם,חטאו.
אני מקווה שיעיפו אותו מישראל אך בכל מקרה מילותיו כבר נלקחו כנשק נגדנו בידי "מדענים" מוסלמיים שונים ובטח כבר כמה קנאי דת נוצרית יצטטו אותו,בהוסיפם:"הנה,אפילו יהודי מודה בזה,ואותו כבר אי אפשר להאשים באנטישמיות".

***בהודעה למעלה,הכתובה ברוסית,נפלה טעות:את המילה "פסחא" הם כתבו "פסקא".

עדר מסכן,מה עוד אפשר להגיד...אני הייתי מצפה מיהודים ששם לבוא לארץ או לפחות לארצ"ה.אולי טוב להם שם,אולי הם מתגעגעים לכמה פוגרומים קטנים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר