לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2008, 19:45
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
וואו..אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "אם חשבתם שבישראל שונאים אימואים.."

טוב דבר ראשון אימו זה לא הומו, ולא אין שום קשר בין השניים.
שנית כל - מה נסגר איתכם!? סבבה, אתם לא מתחברים אליהם, אבל נראה לכם הגיוני לדבר ככה? לשנוא אותם? מה הם עשו לכם? בסך הכל יש להם סגנון משלהם, אז מה אם הם מסתפרים אחרת, מתלבשים אחרת, ומתאפרים?! אפשר לחשוב שאנחנו לא עושים את זה, אז תתחילו לשנוא נשים כי הן מתאפרות מסתפרות ולובשות חצאיות?
אתם נשמעים כמו חבורת ילדים בני 12. אני לא מאמינה שאני בכלל שומעת ממכם שנאה כזאת.
עלובים.
צריך לגנות אנשים שמתנהגים ככה או שמחים שנוהגים באלימות כלפי אנשים, לא משנה מאיזה מגזר, דת, מין או קבוצה הם משתייכים אלייה. אתם אלו שצריך לגנות!

אני בכלל מצטערת שנאלצתי להגיב.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2008, 19:31
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב נתחיל בזה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "פציפיסטית :|"

שדעות פוליטיות לא קשורות בכלל ללשנוא אדם שונה ממך. תתפלא לדעת שאני מכירה הרבה ערבים ישראליים שממש לא מחפשים לפגוע ביהודים וממש לא נגד, ואפילו שניים כאלו שהצטרפו למסע של השכבה שלי לפולין לזכר היהודים שנספו בשואה, הם לא היו חייבים - הם רצו. לכבד אותם.
לא כל הערבים מחבלים, שמעת את המשפט הזה? תתפלא - הוא נכון.
ובכל מקרה, זה לא אומר שאני בעד שלום, הדעה הפוליטית לא קשורה בכלל, פשוט לא בעד לשנוא אוכלוסיה שלמה או קבוצה שלמה של אנשים בגלל משהו אחד שמקשר אותם. אם אתה שונא אימו אחד כי אתה יודע שיש לו חרא של אישיות - תשנא בכיף. אל תשנא את כל האימוים בגלל אחד שונה.
ונסיים בזה, כי אין לי כוח או זמן להתווכח איתכם. רק תחשוב פעמיים לפני המילה הבאה שתשלוף, אל תשכח שכולנו בני אדם בסופו של דבר.
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 31-03-2008, 20:09
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אוי נו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "אם חשבתם שבישראל שונאים אימואים.."

בני נוער מחפשים לעצמם כל מיני קבוצות להשתייך אליהן בזמן גיל ההתבגרות כדי למצוא את עצמם.
יש כאלה שנהיים פריקים או אימואים למיניהם. בסופו של דבר זה או מתחלף, או שהם מוצאים את עצמם שם ונשארים עם זה. אם כבר זה רק פועל לטובת הבנאדם בכך שזה משפר את האינטליגנציה שלו והוא לומר להכיר את עצמו טוב יותר.
אני אישית לא מבינה במה האימואים שונים מכל אנשי ה"שאנטי" למשל או קבוצות אחרות. יש להם תאופנה שלהם, תמוסיקה שלהם, תחברים שלהם כמו לאנשים אחרים. מה לעזאזל אכפת לכם?
כל הסטריאוטיפים המפגרים האלה שהדביקו להם כמו "חותכי ורידים" "ודכאוניים" זה כ"כ לא נכון. דווקא האנשים האלה הם מהמתלהבים ביותר שיצא לי לראות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר