לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 20:18
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי david_feld שמתחילה ב "יש שני מחשבים ברשת הביתית..."

סימנס יכול לשמש כמודם וגם כראוטר!

אם זה לא אלחוטי אז כניראה מה שיש לך זה המודם הרגיל של בזק שמוגדר כראוטר (זה לפי מה שאני מבין ממך)
כאשר אתה מחבר את המחשב השני בו אין בעייה בכלל הוא מתחבר לאינטרנט ישירות ללא צורך בחייגן?
אם כן הייתי מציע לבדוק את מה רכיב התיקשורת שלך נותן לך בעיקר האם אתה מקבל כתובת IP תקינה מהראוטר!
כשאני אומר רכיב תקשורת אני מתכוון ל Local Area Connection שנימצא בתוך מרכז שיתוף ובקרה ◄ נהל חיבורי רשת (בויסטה בעיברית)

אתה אמור לקבל כתובת IP של 10.0.0 ובסוף מספר אקראי כלשהו.... לפעמים קורה שהוא מוגדר ידנית בגלל איזה רשת אחרת שמנסים לחבר או סתם משהו אחר או שמישהו שיחק עם זה ואז למרות שהוא מראה שה LAC מחובר הוא למעשה אינו בטווח כתובות המתאים ולא מדבר עם הראוטר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 22:52
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי david_feld שמתחילה ב "הנה מה שכתוב..."

אהההה עכשיו הכל ברור!!!!!!

מה שאתה מקבל בשפת המחשבים ניקרא אפיפא
הכרטיס רשת שלך לא מצליח לקבל כתובת IP מהראוטר שלך אז ה DHCP של המחשב שלך נותן לו כתובת משלו שלא תואמת את הכתובת של הראוטר שלך ולכן בעצם זה מראה על חוסר תיקשורת בין המחשב לראוטר!!! הזכרת קודם שזה קרה מאז שהסרת את הנורטון , מאוד יכול להיות שכאשר הסרת את הנורטון גם הסרת רכיבי תקשורת אחרים שהיו נחוצים למערכת ההפעלה שהיו קשורים גם לנורטון!

ובכן לא הכל אבוד! יכול להיות שיש לי את הפיתרון בשבילך! זה עבד לי בהרבה מיקרים שאנשים היה מה שניקרא קישוריות מוגבלת או חסרה ולא קיבלו את הכתובת IP מהראוטר

בויסטה זה טיפה יותר טריקי מה שאתה צריך זה להכנס לDOS (כאילו DOS בויסטה אבל זה מה שיש) במצב של מנהל ואז להקיש פקודה שבעצם משחזרת את קובץ ה WINSOCK שעליו רשומים הפרוטוקולים שלך ברג'יסטרי. עליי להזהיר אותך שבמיקרים נדירים אם מערכת ההפעלה לא תקינה זה יכול גם להקריס אותה אבל זה אף פעם לא קרה לי

בויסטה תיכנס לתפריט ההתחל שלך ולמטה בחיפוש תעשה חיפוש לצירוף CMD לאחר מכן אמור להופיע לך אייקון שחור קטן בתוצאות בדר"כ זה בין הראשונים אם לא הראשון! אתה לוחץ עליו מקש ימני והפעל כמנהל (לא להפעיל אותו רגיל אחרת זה לא יעבוד) לאחר מכן שהגעת למסך השחור והחביב של הDOS תקיש את הפקודה הבאה :
netsh winsock reset ◄ ותלחץ על אנטר ◄ ENTER
זה אמור לרדת שורה ולכתוב seccsefully reset the winsock catalog.... לאחר שאתה עושה את זה תפעיל את המחשב מחדש! לא מחייב שזה יעזור אבל במיקרים רבים הפקודה הזאתי עזרה לי ופתרה בעיות שתוכנות פיירוול וAV גרמו! מקווה שתעזור גם לך!
ואשמח לדעת אם זה עזר לך!
ישן 14-03-2008, 16:31
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי david_feld שמתחילה ב "המצב לא השתנה הנה תמונת..."

זה ניראה שיש לך בעית פרוטוקולים חמורה במחשב !!!
אתה לא מצליח לקבל כתובת תקינה מהראוטר שלך!
או שמוגדרות שם אבטחה בתוך הראוטר עצמו מה שקשה לי להאמין כי אתה מחובר בצורה כבילה!
או שיש בעיה בפרוטוקולים של המחשב שלך
תנסה אולי להצליב את כבל הרשת איתו אתה משתמש לחבר בין המחשב לראוטר אולי זה יעזור (הכוונה היא להפוך את הקצבות שלו) אם זה לא עוזר כנס למאפיינים של הכרטיס רשת ב PROPERTIS של ה LAC ותשנה שם בתצורה את מצב הדופלקס ל חצי דופלקס 10 , זה יכול לעבוד אבל לא בטוח

אם כל אלה לא עובדים הדבר היחיד שאני יכול עוד להציע לך זה קובץ תיקון ל WINSOCK
תריץ חיפוש בגוגל ותימצא דיי מהר תיקון ל WINSOCK לויסטא!
תוריד ותריץ את הקובץ על המחשב וזה פיתרון דיי אחרון שאני יכול להציע! ב 99.9 אחוז מהמיקרים שהייתה לי בעיית פרוטוקולים הקובץ הזה תיקן את העניין!
ישן 30-03-2008, 00:01
  RiU RiU אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי david_feld שמתחילה ב "לא הצליח כותב connection..."

אוקיי כמו שזה ניראה יש לך בעיית פרוטוקולים בויסטה , מאוד הגיוני אגב כי קודם הייתה לך כתובת אפיפא שזה גם הרבה פעמים נגרם מבעיית פרוטוקולים
זה יכול להגרם גם ע"י פיירוול חיצוני שהתקנת על המחשב (גם תוכנת פיירוול או הגנה אחרת שהתקנת על המחשב). אם יש כאלה אז תכבה אותם או תסיר אותן מהמחשב שלך אם יש אנטי וירוס על המחשב שהוא גם פיירוול כדאי שתכבה אותו ואם זה לא עובד תסיר אותו לפחות כדי לבדוק אם זה העניין במקרה הכי גרוע תפעיל אותו שוב

אם לא הצליח או שאין תוכנות כאלה שידוע לך על המחשב הזה אז.....
שני דברים אתה יכול לעשות, אחד זה לפרמט את המחשב ולהתקין את המערכת הפעלה שלך מדש אבל זה מפלט אחרון שהייתי בוחר בו.

דבר שני שאתה יכול לעשות זה להכנס ל CMD בתור מנהל מערכת כלומר כשאתה כותב בחיפוש CMD ולא לוחץ ENTER אתה תיראה את ה CMD כ אייקון שחור בראש החיפוש שלך, אתה לוחץ עליו מקש ימני ואז הפעל כמנהל. רק אחרי שאתה עושה את זה אתה יכול להמשיך עם הפקודות הבאות כי אחרת האבטחה של הויסטה לא תיתן לך אישור לבצע אותן

הפקודות הבאות הן בעצם ריענון לפרוטוקולים וריענון לקובץ WINSOCK שאחראי על רישום הפרוטוקולים האלה בויסטה (וגם בשאר מערכות ההפעלה של מיקרוסופט לפי מה שידוע לי) בכל אופן אתה עושה אותן לפי הסדר הבא

ריענון פרוטוקולים ◄ netsh int ip reset 1.txt
אמור פשוט לרדת לך שורה אחת ריקה בלי כלום ואח"כ לתת לך שורה נוספת שבה אתה יכול לרשום את הפקודה הנוספת

ריענון לקובץ הווינסוק ◄ netsh winsock reset
אמור לכתוב לך אח"כ משהו בסיגנון successfully reset the winsock catalog... ואח"כ הוא כותב לך שעליך להפעיל את המחשב מחדש. פשוט תצא מהחלון השחור ותפעיל את המחשב מחדש וזה יכול להיות שיפתור לך את בעיית הפרוטוקולים, אבל זה לא בטוח הפקודות האלה עזרו לי בעבר ופתרו כמה דברים אבל לפעמים הן לא הצליחו ולא עזרו במקרה כזה המערכת הפעלה שלך לא בסדר ובכל זאת תצטרך להתקין אותה מחדש לפי דעתי (אלא אם למישהו יש רעיון אחר)

כמובן שהפעולות האלה הן על אחריותך בלבד והינה כמה אזהרות!

1 . אנטי וירוס הפקודות הללו מתעסקות באופן ישיר בפרוטוקולים שלך ומחזירים אותם לצורה שבה הן עבדו לפני כל שינויף יש הרבה תוכנות הגנה שגם יושבות על הפרוטוקולים הללו ולכן אם עושים את הפעולות האלה יתכן (לא בטוח אבל יש סיכוי) שהתוכנות הגנה יפסיקו לתפקד או שיתפקדו לא כראוי במקרה כזה תאלץ להסיר אותן ולהתקין אותן מחדש.

2. קריסת המערכת (במיקרים נדירים בלבד) השתמשתי בפקודה הזאת המון פעמים (בעיקר על מערכת של XP אבל גם על המערכת של ויסטה) בכל הפעמים הללו עבד תקין למעט פעם אחת שמערכת הפעלה של לקוח קרסה , הפקודות הללו משנות תהליכים ברג'יסטרי מה שהופך אותן לרגישות במידה והמערכת הפעלה שלך לא תקינה או שנימחקו קבצי מערכת מסויימים הפקודה הזאת יכולה להקריס לך את המערכת מה שיאלץ אותך להתקין אותה מחדש, אבל אם זה המצב אז גם ככה אין לך הרבה ברירות אלא להתקין אותן מחדש כי היא לא מתפקדת כראוי שוב אני אומר שזה קורה במיקרים נדירים ורק פעם אחת מתוך עשרות פעמים שביצעתי את הפקודה מערכת הפעלה שלך לקוח קרסה לי.

בשורה התחתונה לפי דעתי כדאי להריץ את הפקודה בהרבה מיקרים היא כן פותרת את הבעיה הזאתי!

מקווה שיעבוד גם הפעם . תמשיך לעדכן אותי אם הצלחת ואם לא!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר