לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2008, 01:27
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "| אתר | - תגובות בבקשה"

OMG !

למה הקוד מקור שלך כ"כ מבולגן? :|

אל תתחשב במה שאומר בנוגע לעיצוב, כי אני לא יודע להעריך דברים מי-יודע-מה, אבל מבחינתי זה עיצוב ברמה 8.

אז מה אני חושב שיש לשפר?
צבע רקע - שחור. אני אישית לא אוהב רקע שחור, זה רק מדכא את הבנאדם...הגולשים רוצים לראות צבעים בהירים בדר"כ...
הפס הירוק העבה, הכי למטה בעמוד - נראה קצת לא קשור... ויותר מידי ארוך. אולי נסה להכניס לתוכו טקסט (של זכויות וכד').
הצבע הירקרק של הכותרות - כמו של הכותרת "ספגטים בחצר". אני מתאר לעצמי שקשה למצוא צבע כתב שיתאים לרקע שחור אבל בכל זאת...אני מניח שאפשר למצוא צבע שיהיה קצת יותר מתאים.
גודל הכתב בפסקה - קטן מידי. נסה להגדיל אותו עוד 2-4 פיקסלים..
מבנה - אתייחס למבנה העמוד הראשי: פשוט לא מספיק טוב. קשה לי למצוא מה מפריע לי, אבל אני מניח שאחד מהם זה שהתמונות גדולות מידי, תופסות יותר מידי מקום. 2 הקווים שיצרת עם תגי ה-HR - עדיף להחליפם במשהו אחר. בקיצור, נסה לעשות מבנה חדש, אחרי שמנסים הרבה פעמים בד"כ מגיעים לתוצאה טובה הרבה יותר...

מקווה שתקבל את הביקורת בצורה חיובית, אני רק מנסה לתת עצות ולפרט כמה שאני יכול ...

בהצלחה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 07:38
  shmueldar shmueldar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
כמה הערות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "| אתר | - תגובות בבקשה"

קודם כל האתר בסך הכול נראה טוב, הכותרת מכובדת ומעבירה את המקצועיות של הלקוח.
עם זאת, יש כמה הערות עיצוביות ומבניות:
1. אם החלטת ליצור "השתקפות" לאובייקטים בכותרת, צריך להיות עקבי ולתת השתקפות לכל האובייקטים. לא שיקפת את הגביעים ולא את הטפט, וחבל, כי זה ייתן מראה יותר נכון וטבעי.
2. עדיין בכותרת - לדעתי אין טעם לחזור על האנימציה בכל טעינה של דף, מספיק רק בדף הבית. אבל זה יותר עניין של טעם.
3. סרגל הניווט הראשי - אם כבר השתמשת בפלאש, יכולת להרשות לעצמך להמשיך עם הפונט של הכותרת, ולא לבחור באריאל הנדוש, כי זה משדר חובבנות.
4. בכפתור "תפריטים" החיתוך לא טוב, כך שבחלק העליון שלו יש "לכלוך" כהה וזה מאוד צורם.
5. לדעתי אין שום בעיה עם רקע שחור, רק שכדאי לרכך אותו עם שוליים בצבע שייתן קצת קונטרסט, כלומר את התוכן להשאיר עם רקע שחור, ול-body לתת צבע רקע אחר.
6. התמונות בכל האתר הן גם גדולות מדי, וגם יושבות על המסך as is, בלי משהו שטיפה יחבר אותן לכל מה שסביבן. קח לדוגמא את העיטורים ששמת על התמונה בדף הבית. אם תנסה למקם אותם מחוץ לתמונה ליד הפינות, הם גם לא יסתירו חלק מהתמונה, וגם יאפשרו לתמונה להשתלב ברקע בצורה יותר נעימה.
7. הפרדה בין חלקי התוכן - אתה השתמשת ב-HR, לדעתי עדיף להשתמש בהגדרות CSS ליצור בורדרים יותר מעניינים ומגוונים. לא לשכוח ריווח הגיוני בין האובייקטים שמעל ומתחת לבורדר.
8. פה ושם הכנסת כותרות בפונט "תהומה", וזה הורס את העקביות של הפונטים. תישאר עם אריאל.
9. הפוטר הירוק (כותרת תחתונה) מיותר לגמרי אם אתה לא מתכנן להכניס בו סרגל ניווט או לפחות קרדיטים.
10. באשר לקוד: הקוד לא מבולגן, אבל הוא מסורבל. במילים אחרות, ההחלטה לבנות בעימוד טבלאי גוררת אחריה בדרך כלל הרבה יותר קוד מאשר עימוד לפי סטנדרטים באמצעות CSS (אם כי גם במקרה שלך אפשר היה לחסוך לא מעט קוד באמצעות שימוש ב-CSS).

מקווה שהועלתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר