לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2008, 11:59
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "הם לא נאצים הם סתם..."

הם לא אהבלים.אם אני אגש להולך רגל ואתחיל לתת לו בעיתות,אפרש יהיה לקרא לי אהבל ופושע,אבל כאן המקרה הוא אחר:יש חבורה,שמייחדים אותה הרבה דברים והעיקרי שבהם הוא רעיון הגזענות ונציונל-סוציאליזם.הם שואבים את המידע מאתרים רוסיים ואירופאים של כל מני WHITE BROTHERS וכדומה.הם מרגישים שייכות למשהו גדול ונעלה.
שמעת,מה הם שרים?רוסיה הגדולה שלנו,נשחרר אותך מידיהם של צבעוניים(הלא לבנים,במיוחד אלה שממזרח אסיה ומהגרים לא חוקיים),להרוג את השיכורים ונרקומנים,הכח הלבן...מהסוג הזה.

לפי מה שאני יודע,אין שם כמעט יהודים טהורים,רובם מעורבבים,אך יש גם כמה משלנו וישראלים צברים.
אני מאמין,שחלק מהם לא אנטישמים במובן המסורתי,הנאצי,אך הם שונאים את כל החלשים והחולים,שנמצאים בשולי החברה.(ולא שמים לב,שבעצמם נמצאים כבר בשוליים אם לא להגיד בתחתית.)

העובדה,שהם הולכים חמש על אחד לא אמורה להפתיע,הרי מטרתם היא לא רק להראות כח אלא להרוס ובשביל זה כל האמצעים טובים.
אני חושב,שצריך לפעול ביד קשה איתם,להכניס לכלא לכמה עשרות שנים או לשלול אזרחות או להרוג.רק פחד יכול להיות מענה טוב לבעיות שלהם.ובמקביל יש לחנך אנשים מה מותר ומה אסור,להפעיל כח,כשצריך.(מגיל קטן,כי בגיל 18 כבר צריך להשתמש במקלות.)
העם שלנו גם ככה מפולג מבחינה פוליטית ואין צורך להוסיף על זה עוד את הבעיות הגזעניות הפנימיות,עם מטען נציאוליסטי רדיקלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2008, 19:37
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "הם לא נאצים כי הם לא מאמינים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי q_man
הם לא נאצים כי הם לא מאמינים באידיאולוגיה הנאצית
הם סתם חבורה של מתוסכלים שמצאו תירוץ לתת מכות לאנשים ברחוב

מאיפה אתה יודע,במה הם מאמינים ובמה לא??הם מנסים לחקות את הנאצים,למרות שבאמת הם כבר רחוקים מזה.אך זוהי רשת עולמית,זה לא אירוע בודד מקומי אלה קשור במערכת מסוימת עם תכנית שכל אחד מהם מבצע אותה כפי יכולתו.
חוץ מזה,במשפט אפשר לתלות עליהם את המותג הזה של "נאצי" כדי שישבו יותר הרבה בכלא או שעדיף שיעיפו אותם מכאן הכלל.

ישן 25-04-2008, 21:17
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "הם לא מאמינים באידיאולוגיה..."

בחייך...תפתח בבקשה את הראש לחידושים.הם פתחו.אתה שם לב לתוספת ניאו?
יהודים היו רק חלק נכבד בתעמולה הנאצית,אך ככלל היה רצון לטהר את החברה מ "זבל אנושי".ההוויה משתנה,האנשים מפנימים רעיונות חדשים,רק שהנוסחא נשארת כמעט זהה.
השאלה הכי נפוצה,נראה לי,שמופנית לאנשים כאלה היא:"איך ייתכן,שסבים שלך נלחמו נגד האוייב הנאצי וכרגע אתה מבטא אהדה להיטלר ותנועתו?".על זה יש להם תשובות מתוחכמות כמו:
"היטלר לא בדיוק היה חכם מספיק,עשה כמה טעויות..הסבים שלנו לא ידעו,נגד מה בדיוק הם נלחמים,עקב שטיפת מח סובייטית(קומוניסטית,בולשביקית-יהודית..)...היטלר לא היה מעוניין לרצוח את הסלאבים אלא רק את הקומוניסטים שבהם,ה"שבס-גויים""..ועוד ועוד.
פשוט מלבנים את הנאצים הראשונים וזהו.אכן האידאולוגיה השתנתה,כמו גם קומוניזם,ציונות,סוציאליזם.אך חוט השדרה נשאר זהה.

בעיניין התכנית.קודם כל, הראו לפני כמה שנים שלושה בחורים רוסיים(ולא ידוע לי,האם היה בניהם יהודי) בישראל שאמרו,שלא יעזבו את הארץ,עד שלא ישלימו את תכנית הרצח שלהם.בטח שמו להם מטרה להרוג מספר מסויים של יהודים ולעוף מפה. לא כולם כאלה,חלק הם סתם כנופיות,אך עצם התמיכה ושימוש בסימבוליקה נאצית,שמשתמשים בה אלפי תומכי תורה גזענית,הוא הדבר המדאיג .זה יוצר תחושת שייכות למשהו על-מדיני,זה מחזק אותם ומכניס אמונה במה שהם עושים.

נאצים של ארה"ב כמו גם של אירופה ורוסיה הם בעיקר מאותה חבורה עם שינויים מקומיים,וזה שבישראל אין ביטוי כל כך רחב לכך קשור רק בזה,שבכל זאת זאת מדינת יהודים,והתמיכה ברעיונות שלהם היא מזערית.
צריך להרוג אותם בעודם הם קטנים,זה מה שאני מנסה לומר.

ישן 25-04-2008, 12:15
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
עכשו ראיתי כמה סרטונים של FORMAT 18
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אסיף13 שמתחילה ב "ניו-נאצים בישראל (קשה לצפיה)"

ואני חייב להגיד שאין בזה שום הגיון.

בתחילת כל סרטון יש את התמונה של הפיהרר שהם כל כך מעריצים, היטלר הם רק "שוכחים" שאם הם היו חוזרים לזמן של גרמניה הנאצית סביר להניח שרובם היו מוצאים את עצמם לצד כל הזרים ויהודונים שהם כל כך שונאים. כל כך אירוני שהיטלר חשב שהם גזע של עבדים ועכשו הם מתנהגים כך בעקבות האידולוגיה שלו מילא אם זה היה איזה רעיון של גזע סלאבי עליון..

פעם ראיתי איזה תגובה מעניינת למרות שהיא די שנויה במחלוקת, אני חושב שהנוסח שלה באנגלית הלך כך: "הנאו נאצים של היום לא יכולים להשתוות לנאצים של מלחה"ע השנייה, הנאצים של היום הם רק ילדים חסרי חיים".

סרט מעניין שעוסק בנאו נאציזם נקרא "american history x", מאוד מעניין.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 25-04-2008, 19:28
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "נכון זה בידיוק מה שהסבירו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KarmaPolice
נכון זה בידיוק מה שהסבירו בחדשות לפני הרבה זמן שזה פורסם
שאלה היו עולים מרוסיה , שפה בארץ כולם צעקו להם רוסי מסריח
אנשים בודדים בלי חברים תמיד השפילו אותם בבית הספר , וזה מה שגרם
להם כנראה ללכת בדרך הזו של האנטישמיות ... עדיין אני לא חושב שזה
יכול להסביר התנהגות של חיות פרא , לבוא לבן אדם קשיש ולהכות אותו
זה לא יאמן , איך אפשר

גם לי אמרו את זה פעם-פעמיים אולי וביקשו לחזור לגורבצ"וב(לפני 17 שנה) אבל במשפחות פחות או יותר נורמליות יש הורים מתפקדים מבחינה שכלית,שיכולים להסביר ולא להתעצבן על כל העולם יחד עם ילדיהם.
אני לא יכוך לסלוח להם,כי אז אני אצטרך לסלוח את היטלר וסטאלין-לשניהם היו ימי ילדות מחורבנים,הם לא היו מאופסים,ולכן החליטו לניתנקם בכולם.

והאם לקשישים מרביצים חבר"ה מסוג זה או סתם פרחחים ומסוממים?

ישן 25-04-2008, 16:43
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Omerc שמתחילה ב "הניאו נאצים צילמו אותך נותן..."

האא? אוקי אם אתה אומר ..

ובקשר לתגובות פה , נכון בינתיים הם פחדנים והם תוקפים אנשים חסרי ישע ועוד לרוב מפילים אותם על הריצפה מאחורה קודם (הם גם בעיקר תוקפנים נרקומנים ועובדים זרים , אנשים שלא ממש יכולים להגיש תלונה במשטרה )

אבל התקריות האלה התחילו בשנת 95 (הרבה זמן האא) ועכשיו לפני שנה הם תקפו בן אדם דתי בן 40 עם זקן ולא איזה מישהו חסר ישע .

הוא הלך ברחוב שלו ב11 בלילה לבד , וחבורה של 5 ניו נאצים הפילו אותו לרצפה ופוצצו אותו (אז הינה כבר עכשיו הם מתחילים לתקוף אנשים רגילים )

וגם בסרטון יש שני בני אדם רגילים שמותקפים , אחד הולך עם הקניות שלו והם מפוצצים אותו והוא בן אדם צעיר כבן 30 (אבל מה תעשה שאתה על הרצפה עם 5 אנשים מעל הראש שמפוצצים אותך ? )

ועוד אחד בשירותים ציבוריים כאלה של איזה קניון או משהו כזה .

חוץ מיזה לדעתי במידה וחס וחלילה הגעת למצב שאתה על הריצפה וכולם עליך נשאר לך רק להתגונן כי התנגדות מהמצב הזה יכולה להוביל למוות , אם תכניס להם גם מכות הם רק יתעצבנו יותר והם יכולים להגיע למצב שהם ירצחו .

ובקשר לפורמט 18 , זה באמת מצחיק כי היטלר היה רוצח אותם , אבל הם לא רוצים לזכור את זה , הם מעדיפים להפוך את עצמם לגזע עליון .
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר