לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2008, 03:22
צלמית המשתמש של guygabay4
  guygabay4 guygabay4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.08
טיפ קטן לעתיד !!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי nukito שמתחילה ב "להנפיץ או לא, היה לי אחד בכתה..."

בקיצור גם אני לא שרדתי את גיבוש 162 ! ואני מרגיש כמו החבר'ה מהשרדות שהדיחו אותם כי הם הכי חזקים ! טיפ קטן למתגבשים הבאים! לא להיות מובילים! לא להיות בעלי עקרונות! להיות קצת סוציומטיים (לאהב את עצמכם)! לא צריך להתאמן! גם לא צריך שום יכולת דיבור או אינטיליגנציה , הם יודעים שאתם חכמים ושעברתם את הירפאות ! לסיום הם מחפשים חבר'ה שאפשר לעצב להם את האופי ואת האישיות ובדר"כ כאלה שמובילים את הקבוצה הם דיי בעלי עקרונות ואופי מסוים שלא תמיד אפשר לעצב או לשנות! בטיס לא מחפשים שתהיה "לידר"! ומשהו אחרון לא לקפוץ לעזור כשלא צריך הם לא אוהבים את זה תהיו קצת סוציומטים אבל רק קצת, טייסים בכל זאת שומרים על רכוש צהל בשווי מליונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2008, 05:40
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי guygabay4 שמתחילה ב "טיפ קטן לעתיד !!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי guygabay4
בקיצור גם אני לא שרדתי את גיבוש 162 ! ואני מרגיש כמו החבר'ה מהשרדות שהדיחו אותם כי הם הכי חזקים ! טיפ קטן למתגבשים הבאים! לא להיות מובילים! לא להיות בעלי עקרונות! להיות קצת סוציומטיים (לאהב את עצמכם)! לא צריך להתאמן! גם לא צריך שום יכולת דיבור או אינטיליגנציה , הם יודעים שאתם חכמים ושעברתם את הירפאות ! לסיום הם מחפשים חבר'ה שאפשר לעצב להם את האופי ואת האישיות ובדר"כ כאלה שמובילים את הקבוצה הם דיי בעלי עקרונות ואופי מסוים שלא תמיד אפשר לעצב או לשנות! בטיס לא מחפשים שתהיה "לידר"! ומשהו אחרון לא לקפוץ לעזור כשלא צריך הם לא אוהבים את זה תהיו קצת סוציומטים אבל רק קצת, טייסים בכל זאת שומרים על רכוש צהל בשווי מליונים!

בדיוק , תיהיו חרא של בני אדם רק ככה תיהיו טייסים!!!

ישן 28-04-2008, 14:20
  ziv1il ziv1il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.07
תכלס אתם צודקים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yyyogev שמתחילה ב "האם מיוני הירפ"א משפיעים על הגיבוש טייס?"

באמת בשביל להיות טייס צריך להיות קצת סוציומט ולדאוג לתחת של עצמך
בסה"כ טייס עובד כמעט נטו לבד (בסדר יש נווט מאחור..)
ולגבי הירפ"אות.. זה משפיע אבל אם מישהו עובר ירפ"א זה לא אומר שיש לו
שכל.
אני יכול להגיד לכם מעדות אישית שלי,אני מכיר שישה אנשים שהלכו לטייס
ועם כל הכבוד (חלק מהם אפילו חברים שלי) הם לא כאלה אנשים מבריקים.
יש אפילו מישהו בשכבה שלי שהתקבל והוא בכלל לא חכם , סתם בחור רגיל
ולא מי יודע מה מוצלח במתמטיקה.
המיונים שעושים ממש לא משקפים והגיבוש באמת נועד לראות מי מוכן להיות
טייס , להיות טייס זה אומר שעושים טירונות 06 כמו החי"רניקים(אגוז,שייטת 13,מטכ"ל,שלד"ג..)
הרבה אנשים הולכים לגיבוש טיס בתפיסה שזה ה-"הדבר" אבל בעיקרון זה לאכול
הרבה חול ומי אמר בכלל שתהיה טייס קרבי ? אולי תהיה בסוף בתובלה,או מסוקים(כן .. אני יודע שזה קרבי אבל עדיין זה לא מטוס)
בקיצור ידידי תחשבו טוב לפני שאתם רצים להיות טייסים,לכולנו יש עיניים גדולות וכדאי להיזהר מזה.
ישן 29-04-2008, 16:58
צלמית המשתמש של Pumba
  Pumba Pumba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ziv1il שמתחילה ב "תכלס אתם צודקים"

"יש אפילו מישהו בשכבה שלי שהתקבל והוא בכלל לא חכם , סתם בחור רגיל
ולא מי יודע מה מוצלח במתמטיקה."
מה אתה חושב שצריך להיות גאון בשביל להיות טיס? בסופו של דבר אתה בא להטיס מטוס בעביר. לא לחשב ולפתור בעיות במתמטיקה. ובמבחנים, המשקל של המתמטיקה הוא מזערי, (לפי ההגיון שלי, תקנו אותי אם אני טועה) לעומת המשקל של המבחני קורדינציה, יכולת טכנית גבוה ויכולת טיסה גבוהה.
טייסים הם לא סופרמנים, אנשים כל-יכולים. הם בסך הכל אנשים בשר ודם כמוך שעושים טעויות. ואל תחשוב שאני לא מעריך טייסים. אני אחד שגם חולם להגיע לשם.

"המיונים שעושים ממש לא משקפים והגיבוש באמת נועד לראות מי מוכן להיות
טייס".
בסופו של דבר תמיד תהיה בעיה אם המיונים, ותמיד יהיו כאלה שהם לא מתאימים שישתחלו פנימה ומתאימים שיעופו. אבל אין מה לעשות, חייבים לעשות מיונים ולצמצם מספרים.
ותפסיקו עם התפיסה שבכדי להיות טייס חייבים להיות סוציומטים. מה זאת ההכללה הזאת?
ישן 29-04-2008, 22:06
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Pumba שמתחילה ב ""יש אפילו מישהו בשכבה שלי..."

יכולות קורדינטיות וטכניות מעידות על אינטליגנציה מסוימת, כלומר, כן, צריך להיות חכם.
ואם אתה אומר שלפי ההגיון המשקל של המתמטיקה הוא מזערי, אז אני חושב אחרת, שלפי ההגיון המשקל של המתמטיקה הוא גדול. חישוב של לחץ אויר, אזימוטים, זויות, מרחק המראה וזה סתם דברים שזרקתי לך כרגע.
לא יודע לגבי הסוציומטיות, אבל אתה חייב להיות חכם כדי להגיע לקורס טיס ולהיות טייס. זה לאו דווקא אומר לקבל ציונים טובים בהיסטוריה ואזרחות. יש עוד כמה סוגים של אינטלגנציות חוץ מלקרוא כמה עמודים ו"להקיא" את זה על דף.

ולא יכולתי להתעלם מהשגיאת כתיב שלך. זה אויר, לא עביר.

ישן 01-05-2008, 18:06
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yyyogev שמתחילה ב "האם מיוני הירפ"א משפיעים על הגיבוש טייס?"

תפסיקו לקשקש...לא נכתבה בשרשור הזה מילה אחת נכונה...

הירפאות משפיעות מאוד ובצדק, מי שחושב שריצה על ג'בלאות זה מבחן למשהו כדאי שיעשה שיעורי בית...
כל שיטת הגיבושים היא מטופשת גם ככה, היא טובה רק לדבר אחד- לבדוק מי מסיים ומי לא...מבין כל אלו שסיימו אי אפשר לדעת מי יהיה טייס טוב וגם אי אפשר לדעת מי יהיה מטכ"ליסת טוב...וסוציומטרי גיבוש אחרי שבוע הוא בכלל דבר מטופש..פרט למציאת איזה יוצא דופן אחד בקבוצה שהיה באמת שקרן או רמאי..מעבר לזה סוציומטריה גיבוש לא שווה כלום...תצאו מהקונספטים הטיפשיים הללו...גם אם צה"ל לא מוצא דרך טובה יותר בינתיים למיין את לוחמי החי"ר, זה עדיין לא אומר שהשיטה טובה, כי היא לא..

ישן 01-05-2008, 20:32
  משתמשת נקבה miany miany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.08

היי, אני חדשה פה -
אבל קראתי את כל האשכול ואני רוצה להוסיף -

ככה, כל ההנפצות האלו והפעירות לשמה - כל אחד אומר מה שהוא חושב ומה שהחבר/טייס/אבא/אמא/סבתא של מכונאי מטוסים אמר לו
אז באמת בלי לזלזל אבללל...
אני אספר לכם את המקרה שלי -
עשיתי ירפ"א א' - וגם אמרו לי לעשות את השאלוני אישיות - אז ידעתי שעברתי כמעט בטוח.
אבל כשחזרתי הבייתה וקראתי כל מיני הודעות בסגנון:
"ווואאייי אתם חייבים לירות שלושת-רבע מהתחמושת בסימולטור!! אחרת אין סיכוי שתעברו!!!
זה הכי חשווווווווווב!!!"
וואי איך נכנסתי ללחץ.
הלך לי גרוע בסימולטור.
אבל גרוע - ממש! בחיים לא התאמנתי לפני זה - והאמת שהיכולות המוטוריות שלי לא רעות-
פשוט באותו יום הן לא באו לידי ביטוי
בכל מקרה - בסוף עברתי.
הפסיכולוגית בירפ"א ב' שאלה אותי על הסימולטור -
(שתבינו כמה גרועה הייתי).
בסופו של דבר לא עברתי את הפסיכולוגית (גם בגלל הסימולטור וגם בגלל שקישקשתי שטויות כמו ילדה טיפשה).
הגשתי ערעור - שהתקבל (!) וזומנתי לראיון חוזר שהיה הרבה אבל הרבה יותר קשה מהקודם -
והפעם עברתי.
עכשיו אני אמורה להגיע לגיבוש 163.
אוקיי. הפואנטה של החפירה היא כדי להראות שאם הם חושבים שאתה מתאים-
אתה תתקבל.
עובדה. כמה שכולם פה אומרים כמה הסימולטור חשוב, אני עברתי.
אם הייתי מקשיבה לכל מה שקראתי - הייתי מאבדת תקווה ולא מגישה ערעור (...)
אז נכון שבמבחנים האחרים הלך לי סבבה וזה פיצה - ואני יודעת שאני כן אצטרך לעבוד קשה ולהשתדל להתעלות על עצמי בגיבוש -
אבל אני צריכה לעשות את זה כדי להראות שאני מתאימה בכל מקרה -
כי באמת - אתם חושבים שאם יש מישהו שהמפקדים יראו שאין, הוא פשוט מתאים להיות טייס -
לא יעבור בשנייה שהם יראו את הביצועים שלו ושאר נתונים יבשים?
נכון שהמיונים האלו הם לא כלי מושלם למיון - ובזכות זה מוכנס פה הגורם האנושי -
הפסיכולוגים ואנשי צ"א לעתיד ובהווה. הם יודעים מה צריך.
אם הם יחשבו שאתה מתאים אני לא חושבת שהם יפסלו.
בכל אופן - אולי זה נועד רק למקרים בהם יש התלבטות.
אבל - גם פה אני כבר נכנסת לכל מיני השערות כאלו.

אז אני חושבת: אל תאמינו למה שאתם קוראים ואל תיכנסו לכל מיני שיחות של מה משפיע על מה ואיזה סיכויים-
ומה קובע ומה לא.
כי תמיד יהיו אנשים שיגידו - היי אני לא עונה על התנאים ועברתי!

אזזז... בהצלחה לכולם!
ישן 01-05-2008, 21:06
  sherminator sherminator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי miany שמתחילה ב "היי, אני חדשה פה - אבל קראתי..."

חח עם כל הכבוד ההודעה שלך לא שונה משאר ה"הנפצות" שנכתבו פה(גם על ידי).

המקרה שלך (שלא נדיר בכלל דרך אגב) הוא פשוט ציון מצטבר שהיה גבולי מאד ולכן נתנו לך פסיכולוג חוזר.
עוד דבר הוא שאת לא יכולה לדעת כמה טוב הלך לך בסימולטור(לא, לשאול ילדים בפורומים לא נחשב..) חוץ מזה שזה לא המבחן היחיד.

"כי באמת - אתם חושבים שאם יש מישהו שהמפקדים יראו שאין, הוא פשוט מתאים להיות טייס -
לא יעבור בשנייה שהם יראו את הביצועים שלו ושאר נתונים יבשים?" - לא, כמו שנאמר למעלה, לציוני הירפ"אות חלק משמעותי בהחלטת קבלתך בקורס הטיס,
יש דברים שנחוצים לטייס חוץ מאישיות ואופי והם בדיוק הסיבה לכל המבחנים המקדימים(צ"א,ירפ"א..).

בקיצור כמו שאמרת כנראה שתצטרכי להיות תותחית בגיבוש כדי להתקבל.
שיהיה לך המון בהצלחה ואולי עוד ניפגש(162)
ישן 01-05-2008, 21:25
  מלש"ב :) מלש"ב :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.08

יש לי חבר שהיה בגיבוש, בן אדם באמת תותח, הרבה קארודינציה , חכם , אינטיליגנט ברמה , סיים איתי 5 מתמטיקה , 5 פיזיקה , 10 מחשבים , ובנוסף לכל אחלה ילד מבחינה חברתית לא חנון, יעני משתלב וזה..
תכלס לא התקבל, היה תותח בן הראשונים כל הזמן..
מה שמחפשים שמה זה חנונים ! שמעו את התאוריה שלי זה ככה:
פשוט במחזור הראשון של טיס היה הרבה חנונים שהתקבלו ואז לאט לאט הם השתלטו שמה על הענינים וכל שנה המגבשים הם טיסיים מן הסתם אז הם נתונים לגיטימציה לחנונים ומקבלים אותם כי היה להם חרא ילדות וזה הדרך של החנונים להראות שהם מצליחים אבל תכלס הם לא מצליחים כי בסוף רק 40 מהם יהיו טייסים וכל השאר ימשיכו להיות חנונים, הבנתם ?
זה טייס!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר