לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2008, 14:39
צלמית המשתמש של hellspawned
  hellspawned hellspawned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sherminator שמתחילה ב "נפילה מקורס טיס"

אז ככה,
באופן כללי, זה לא באמת משנה מאיזה גף באת, הכל תלוי בתזמון של הנפילה יחסית למחזורי הגיוס הרגילים של צה"ל.
קיימת האופציה של שבוע ראיונות (חפש בפורום, היו מספיק דיונים על זה של מרץ 08)
או שאתה מדרג מעין מנילה של הגדודים ומחכה לגיוס הבא.
אם נפלת על יום טוב של הקצין מיון ואתה מעוניין נסה לבקש להצטרף למחזור גיוס קודם (בהנחה ונפלת אחרי טירונות).
לדוגמה, חבר'ה שנפלו שבוע לפני הצטרפו לנוב 07' של צנחנים/גולני/נח"ל וכו' וכשאני הגעתי לקצין מיון כבר לא היו מקומות פנויים ונאלצתי לחכות לשבוע ראיונות במרץ.

תהליך נפילה באופן כללי: הודעה -> קלירנס (טופס טיולים בחיל-אווירית) -> הגעה לימ"מ בשדה דב, שם יציעו לך כל מיני קורסים בח"א (פקח העמסה, סייר אוויר וכו') -> אם לא, אז תשלח לבקו"ם שם יציעו לך לרוב ראיונות זיק / לוט"ר (שוב, תלוי בתזמון הנפילה, כי לוט"ר לא יהיה לפחות עוד שנה) / שבוע ראיונות / גדודים / הנפצות אחרות שניתן למצוא לרוב בבקו"ם.
בנפילה בשלבים מתקדמים (צ'ק קרב ומעלה), אתה כבר עם סיכת מ"מ ולכן החיל ינסה כמה שיותר להשאיר אותך אצלו בתור קצין. לרוב בזיק, אבל אין לי באמת מושג, לא הגעתי לשם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 19:23
  eli308 eli308 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hellspawned שמתחילה ב "אז ככה, באופן כללי, זה לא..."

[QUOTE=hellspawned]אז ככה,
באופן כללי, זה לא באמת משנה מאיזה גף באת, הכל תלוי בתזמון של הנפילה יחסית למחזורי הגיוס הרגילים של צה"ל.
קיימת האופציה של שבוע ראיונות (חפש בפורום, היו מספיק דיונים על זה של מרץ 08)
או שאתה מדרג מעין מנילה של הגדודים ומחכה לגיוס הבא.
אם נפלת על יום טוב של הקצין מיון ואתה מעוניין נסה לבקש להצטרף למחזור גיוס קודם (בהנחה ונפלת אחרי טירונות).
לדוגמה, חבר'ה שנפלו שבוע לפני הצטרפו לנוב 07' של צנחנים/גולני/נח"ל וכו' וכשאני הגעתי לקצין מיון כבר לא היו מקומות פנויים ונאלצתי לחכות לשבוע ראיונות במרץ.

תהליך נפילה באופן כללי: הודעה -> קלירנס (טופס טיולים בחיל-אווירית) -> הגעה לימ"מ בשדה דב, שם יציעו לך כל מיני קורסים בח"א (פקח העמסה, סייר אוויר וכו') -> אם לא, אז תשלח לבקו"ם שם יציעו לך לרוב ראיונות זיק / לוט"ר (שוב, תלוי בתזמון הנפילה, כי לוט"ר לא יהיה לפחות עוד שנה) / שבוע ראיונות / גדודים / הנפצות אחרות שניתן למצוא לרוב בבקו"ם.
בנפילה בשלבים מתקדמים (צ'ק קרב ומעלה), אתה כבר עם סיכת מ"מ ולכן החיל ינסה כמה שיותר להשאיר אותך אצלו בתור קצין. לרוב בזיק, אבל אין לי באמת מושג, לא הגעתי לשם...[/QUOTE]
עד כמה שידוע לי זיק שייכת לתותחנים...
תקן אותי אם אני טועה...
ישן 17-05-2008, 12:09
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
שמעון מה אתה עושה בחטיבה 7 איפה 401?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sherminator שמתחילה ב "נפילה מקורס טיס"

ולבחור שמפחד ליפול מטייס קודם כל שיהיה בהצלחה ותעבור את הצ'קים.

בתחילת הקורס יכול להיות שלא תשובץ לגפים א-ב אבל תוכל לבקש לעבור אליהם או לעבור מהם (אפשרי).

הקופים עושים טירונות קודם, ושמע יש דברים שלא יציעו לך אם אין לך טירונות. כי אם למשל קורס פקחי העמסה מתחיל שבוע אחרי שנפלת ואין לך טירונות, אתה יכול לשכוח ממנו, אז כן זה שיש רובאי תמיד עוזר. מצד שני אם למשל אתה תלך אח"כ למטכ"ל זה באסה טירונות צנחנים עוד פעם....טירונות עדיף לעשות פעם אחת (ואת זה אומר לך מישהו שעשה 2).

תעשה את הצ'קים ואם תיפול לך לימ"מ יציעו לך מה שיציעו לך (ולא זה לא יהיה שלדג או 669 ^^), יש להם שם תפקידים (שהם אומנם ג'ובים) יפים מאוד שלא אפרט כאן מספרים שלהם. (פקחי טיסה אגב לא יוצא לך זה מאמצע בסיסי ומעלה). אם לא תרצה יש לי עצה אחת טובה בשבילך, תגיע באותו היום לבקו"ם (כן אתה יכול לעשות את זה אתה מבקש טופס היא נותנת לך ביד ויאללה אוטובוס ראשון לבקו"ם).

תבין שבירוקים הקצין מיון נותן לך דברים על סמך מקום פנוי, כלומר אם היה למשל מקום בלוט"ר סתם כי הם צריכים ומישהו הגיע שעה לפנייך ולקח את זה, הקצין מיון (שאת שמו ואת מה שאני חושב עליהם באופן אישי אני לא אכתוב פה כי יחסמו אותי למרות שאני משוכנע שיותר ממחצית הפורום חושב כמוני) בכלל לא יגיד לך על האפשרות הזאת.

מה שמביא אותנו לנושא הבא: קומבינות. לא יזיק ואתה עוד תראה אם חלילה תיפול איך אנשים לא מהססים להשתמש בזה.

עוד יתרון שנותנים לך הצ'קים, אם למשל תהיה בגף ה' ותעשה הכל ואחרי חצי שנה תיפול, הרבה יחידות בשבוע ראיונות לדוגמא לא ייראו אותך ממטר כי יהיה לך חצי שנה פלוס בפז"ם וזה לא מתקבל אצלהם (במיוחד ביחידה מסויימת שלא מוכנה להתפשר על הנושא הזה).

בסופו של דבר אתה עוד תלמד שכולנו ברגים קטנים במערכת גדולה שלא מש**נה עלינו ולכן קח גם את האופציה שיכול להיות שתיפול לא תעבור את הגיבוש לא תקבל כלום בחיל אוויר והקצין מיון יבקש ממך למלא מנילה שאתה חייב לבחור שריון\תותחנים\הנדסה באחת העדיפויות ועוד כל מיני משחקים אז קח הכל בקלות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר