לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 06:41
  22 למרץ 22 למרץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ziggi שמתחילה ב "רוצה 27 ומתגייס ב30 מה אני מפסיד?"

תקשיב:

- קודם כל נתחיל בזה , ששריון זה לא רק טנקים יש הרבה תפקידים מעניינים ומגוונים. זה שאתה מתגייס לשריון לא אומר שאתה 100% בטנק.

- 27\30 זה 3 ימים לאחר תחילת הטרום טירונות. לכן , הגיבוש פלס"ר לפי מה שנראה לי עוד לא התקיים, תקזז את זה עם 24 מעצר בק"ום. נשאר לך 4 ימים. 4 ימים מתחילת הטרום טירונות? לא מאמין שיהיה גיבוש, זה נערך בדרך כלל בסוף הטרום טירונות.

- אם אתה לא רוצה מג"ב אתה לא חייב מג"ב , אל תתפנה ותקבל מה שאתה רוצה (חוץ ממקומות עם ביקוש גבוהה כמו גולני , וכ'ו שסביר להניח שלא יהיה לך קל לקבל את זה) , אל תתפנה תבקש שריון , ותקבל שריון.

- גם אם תגיע לגיבוש ולא תעבור , או שתפספס . תחשוב על הצד המעניין שבשריון.
מארבי ארטישוק כל לילה, כמעט שום מבצע לא זז בלי טנקים, סטטיסטית השיריון הוריד יותר מחבלים מחי"ר ,הכשרה שונה-טנקאית, למרות שטוחנים קווי חיר . כמו כן בעתיד הקרוב ההכשרה בטירונות הופכת לרובאי 05 בגלל פעילות החיר הרבה. ,הווי שונה , אפשרות קידום הרבה יותר מהירה (שנה מפקד, שנה ו8 קצין)ואתה הולך להיות על אחד מ3 הטנקים הטובים בעולם. נשק M16 מנוסר.

(כמובן שהכל תלוי אם אתה אוהב את הדבר, אני למשל לא רואה את עצמי בשריון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2005, 18:18
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
סחטיין על הפטריוטיות,אבל ישנם המון דברים לא נכונים:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי 22 למרץ שמתחילה ב "[b]תקשיב:[/b] [b]-[/b] קודם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 22 למרץ
תקשיב:

- קודם כל נתחיל בזה , ששריון זה לא רק טנקים יש הרבה תפקידים מעניינים ומגוונים. זה שאתה מתגייס לשריון לא אומר שאתה 100% בטנק.

איזה דברים מענינים יש למתגייסים בשריון חוץ משירות בטנק?חנ"ל?תפקידי בסיס למינהם?{תאמין לי עדיף כבר להיות בשריון}

ציטוט:
- אם אתה לא רוצה מג"ב אתה לא חייב מג"ב , אל תתפנה ותקבל מה שאתה רוצה (חוץ ממקומות עם ביקוש גבוהה כמו גולני , וכ'ו שסביר להניח שלא יהיה לך קל לקבל את זה) , אל תתפנה תבקש שריון , ותקבל שריון.

מי אמר לך שגולני מקום מבוקש?כל בחור עפ פרופיל 82-97 יכול להגיע לשם,גם אם הוא לא מתגייס באותו תאריך של גולני,לא יצא לי לשמוע אף פעם על בן אדם שהיה בכלא יותר מיומיים על זה שהוא רצה להתגייס לגולני ולא נתנו-מה שכן שמעתי על לא מעט אנשים שרצו לצאת מוגולני ולא נתנו להם.

ציטוט:
- גם אם תגיע לגיבוש ולא תעבור , או שתפספס . תחשוב על הצד המעניין שבשריון.
מארבי ארטישוק כל לילה, כמעט שום מבצע לא זז בלי טנקים, סטטיסטית השיריון הוריד יותר מחבלים מחי"ר ,הכשרה שונה-טנקאית, למרות שטוחנים קווי חיר . כמו כן בעתיד הקרוב ההכשרה בטירונות הופכת לרובאי 05 בגלל פעילות החיר הרבה. ,הווי שונה , אפשרות קידום הרבה יותר מהירה (שנה מפקד, שנה ו8 קצין)ואתה הולך להיות על אחד מ3 הטנקים הטובים בעולם. נשק M16 מנוסר.

כמעט כל מה שאמרת פה הוא לא נכון או שמוגזם בצורה מפחידה:
1.אין כזה דבר שנקרא :"מארב ארטישו"ק",מארב זה הסוואה רגילה של הטנק ושימוש בכל המערכות שלו לצורך הפתיחה באש,ארטישו"ק היא רק אחת המערכות שבטנק{במרכבה4 זה סיפור אחר לגמריי}.

2.כל המבצעים המיוחדים של הסיירות למינהן מתבצעות ללא כוח שריון,למה?כי מבצע אמור להיות דבר שקט שבא בהפתעה,ומה לעשות מחבלים שומעים מרכבה ממרחק של קילומטרים ועד שמגיעים כל העולם יודע שהולך להיות מבצע.

2ב.סטיסטית החי"ר הוריד הכי הרבה,אין לי מושג מאיפה הבאת שזה שריון.

2ג.בעתיד הקרוב תהיה הכשרה 0.5?חחח נחמד לשמוע-אבל אני לא חושב שזה יקרה בעתיד הקרוב אוליי בעתיד הרחוק רחוק משהו כמו בעוד איזה 20-30שנה.

2.ד מסכים שאפשרות הקידום היא מהירה,אבל אל תשכח שזה משהו לכל החיים בשונה מיחידות אחרות,לדוגמא בנ"מ אחרי 8חודשים אם אני לא טועה ניתן לצאת כבר לקצונה ובמיל' לאו דווקא עושים את השירות בקו.

2.ה "ואתה הולך להיות על אחד מ3 הטנקים הטובים בעולם"-מה חוץ ממרכבה סימן4 יש בחיל השריון גם ליאופרד וT90? -אי אפשר להגדיר דבר כזה שנקרא :"הכי טוב בעולם" לכל טנק יש את הפלוסים והמינוסים שלו,טנק המרכבה נבנה ספציפית לצרכי מדינת ישראל ולאסטרטגיה שלו,מי אמר שהוא יהיה טוב גם ברוסיה או בתנאים האירופאים?
מה שכן אני מוכן להסכים שנכון לשנת 2005 טנק המרכבה סימן4 הוא הטנק המתקדם בעולם-אם הוא הכי טוב אני לא יודע,אף פעם לא יצא לו להלחם נגד אברהמס אמריקאי T90רוסי צ'לינג'ר בריטי או ליאופרד גרמני,ככה שלעת עתה אי אפשר להגדיר מהו הטנק הכי טוב בעולם.
אוליי אחרי מלחמת העולם ה3 אם ישאר משהו מהמין האנושי נוכל להכתיר את הזוכה.

מילות סיכום:

שירות בשריון הוא לא קל,אבל אתה תשרת בכלי המלחמה היבשתי הכי חזק שיש למדינת ישראל.

חיל השריון הוא עמוד השדרה של צה"ל בזמן מלחמה,חשוב תדע שבשביל לשרת בחיל השריון נחוץ אופי מסויים-לא כולם יכולים להיות ימים שלמים סגורים בתוך טנק עם עוד3חבר'ה בלי אפשרות לעשות צרכים או לשמור על ההגיינה כמו שצריך בפרטיות,הבסיס טירונות ממוקם במקום הכי גרוע בישראל{20דקות מאילת איי שם במדבר}.
אבל אתה יודע איך זה,הכול זה הרצון,אם אתה לא רואה את עצמך בשריון ולא מסתדר עם הדברים שציינתי לך אני לא ממליץ לך להתגייס לשם כי אתה רק תסבול,כמובן שאחרי הגיוס מתרגלים להכול וכמובן שאפשר להתחבר עם אנשים שם ולהיות חברים לכל החיים.

אבל הכול בידיים שלך,בסה"כ לצה"ל אין אינטרס שתסבול.

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 10-03-2005 בשעה 18:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר