לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2008, 18:54
צלמית המשתמש של genisher
  משתמש זכר genisher genisher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tamiro שמתחילה ב "זחל"

אמרתי זאת בעבר ואגיד זאת שוב:
אתה בהחלט מצטיין במה שאתה עושה. מצאת לך תחום (צילום מקרו), אותו אתה מבצע בצורה יוצאת מן הכלל. כל הכבוד!

וכעת אעבור לאשכול:
אני מניח שאם היית קורא לאשכול בשם אחר, ולא מגלה באופן "ישיר" שמדובר בזחל, היה לוקח לי כמה רגעים לעלות על זה
הזחל הזה באמת יפהפה! מה אורכו במציאות, דרך אגב?
מבין שלוש התמונות, התמונה השנייה היא המועדפת עלי! תפסת אותו במצב "מעניין" והקפאת אותו באמצע התנועה (האיטית גם ככה )
בתמונה הראשונה הייתי מעדיף לראותו "מסתווה" על איזה רקע של ענפים יבשים, כאחד הענפים. אני מניח שזוהי סביבתו הטבעית, מפאת צבעיו אלה.
בתמונה השלישית תפסת אותו בפוזה מוכרת וידועה של התקדמות זחלילית ממקום למקום. אהבתי את הבחירה למקם את הענף בתחתית הפריים, כאילו הזחל זוחל על המסגרת.
יש לי תחושה קלילה, שהפוקוס בתמונה השנייה התפספס טיפה. שלא תבין לא נכון, היא חדה, אבל אם אני משווה את חדות הענפים בין התמונות, אני מרגיש שהם חדים יותר בתמונה הראשונה והשלישית.
מהו אותו "קור" שהוא טווה מפיו? לא ידעתי שגם זחלים טווים קורים...
הבוקה רך, מדורג ונעים, וצבעי האובייקטים השונים (הזחל האפור והמקל החום-לבן) מנוגדים לו באופן נהדר. אהבתי.

לסיום, אחזור על עוד הערה אחת שכבר כתבתי בעבר:
התמונות נשמרו בפורמט Adobe RGB. כשפותחים אותן בפוטושופ הן נראות הרבה יותר "רוויות" וחיות, בהשוואה לאופן בו הן מוצגות בדפדפן.
איני יודע לאיזה מן המצבים כיוונת בעריכה שבוצעה (במידה ונעשתה), או איזה מהם משקף את המציאות בצורה יותר אוטנתית, אבל רק שתהיה מודע להבדלים שקיימים בצפייה...

"Take only Photographs, leave only Footprints"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר