לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 18:35
  rakafun rakafun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04
חזרתי מהגיבוש על לא כשיר רפואית

היה לי היום גיבוש צוללות, אני כולי התכוננתי כבר שבוע לפני, קניתי דברים, נחתי, סידרתי תיק, נסיעות והכל עד לחיפה, ובסוף הרופא קבע שאני לא כשיר רפואית בשביל לעשות את הגיבוש בגלל טיפה נזלת וגרון(הוויכוחים לא עזרו, ותאמת, הוא צדק).
עכשיו הקטע שזה היה הגיבוש צוללות האחרון למתגייסי נובמבר 05. הגיבוש הבא יהיה רק באוגוסט.
עכשיו קיבלתי טופס 102 רפואי שאותו אני יכול לפקסס למדור סיירות ואז אני יהיה זכאי לעוד גיבוש צוללות באוגוסט. הבעיה היא שאני יהיה חייב לדחות את הגיוס למרץ 06.
קצין שדיברתי איתו בגיבוש אמר לי שכעיקרון אם אני יעבור את הגיבוש של אוגוסט הם(חיל הים) יוכלו לגייס אותי באוקטובר, אבל הוא לא יכול להבטיח מאה אחוז.
עכשיו אם חס וחלילה אני לא עובר את הגיבוש של אוגוסט, ורוצה להתגייס בנובמבר כמו שהייתי אמור, למרות שכבר דחיתי את התאריך למרץ, יש מצב שבעזרת המון פקסים אני יצליח באמת או שאני כבר יהיה סגור על מרץ בלי שום מצב לשינוי?

זהו זה הסיפור. אני 3 חודשים התאמנתי כמו מטורף בשביל הגיבוש הזה, ויומיים לפני אני חוטף נזלת וכאבי גרון מצוציקים קטנים כשאני מחכה בתור שהרופא יחתים לי את הטופס הרפואי לגיבוש.
אני כולי בהתלבטויות עכשיו אם באמת כדאי לי להסתכן ולדחות את הגיוס למרץ, כי הבנתי שזה סיוט להתגייס במרץ, גם מבחינת הקטע שזה כבר יותר מידי זמן לחכות, גם מבחינת הקטע שכל החברה כמעט כבר התגייסו.
תודה לכל מי שישב לקרוא את זה. אשמח לשמוע עיצות או דיעות שלכם לגבי המצב.
ומתגייסי מרץ, זה באמת כזה נורא?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2005, 18:48
  22 למרץ 22 למרץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
כמה דברים שיעזרו לך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rakafun שמתחילה ב "חזרתי מהגיבוש על לא כשיר רפואית"

תקשיב , גם אני הייתי אוג' 04 - ודחו לי למרץ05.
אני יגיד לך ת'אמת עם יד על הלב , בהתחלה אמרתי "סבבה , יש לי ים זמן לבלות".
הייתי מבסוט שיש לי 9 חודשיים להיות בבית ולעשות מה שבא לי לצאת לבלות כל יום.
אבל זה לא שווה את זה , תאמין לי , לאט לאט חברים שלך יתגייסו והשעמום שלך יגבר , הרי לעשות כל יום אותו דבר במשך 9 חודשים זה קצת משעמם , אתה כבר חודשיים - שלוש אחרי סוף הלימודים תיהיה שבוז רצח , ותרצה להתגייס , ותשלח כמובן פקסים ומכתבים בכמויות (אני יודע, שלחתי 20 מכתבים) ללשכת גיוס שלך שיקדימו לך את הגיוס , אבל הם ישימו עליך *** אחד ענק , זה לא מעניין אותם בשיט , אתה תקבל שוב ושוב את אותם מכתבים עם הבירוקרטיה הצבאית הידועה של "לא מאשרים לך" בלי סיבה אפילו.

בשורה תחתונה אחי , אל תדחה למרץ , תגיד תודה שיקבלת אוג' , אני הייתי מתחלף איתך מזמן.
בכל מקרה , המכתבים והפקסים והטלפונים ללשכת גיוס לא יעזרו בשיט והתאריך מרץ 06 יראה לך רחוק.
הזמן יעבור לאט ואתה תשתגע כבר . תקשיב ממישהו שעבר את זה.
אבל עוד שבוע אני מתגייס סוף סוף! וה9 חודש האלה שעברו נראים לי כמו נצח.

בקיצור , קיבלת אוג'\נוב' , תשמח עד השמיים ותעשה הכל לשמור על התאריך הזה.
בהצלחה!

ישן 13-03-2005, 22:03
  OmRi L OmRi L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rakafun שמתחילה ב "חזרתי מהגיבוש על לא כשיר רפואית"

אני מציע לך ללכת על הגיבוש, תדחה את הגיוס...
כי אם תדחה תמיד תצטער על זה שאולי היית יכול להיות עכשיו בצוללות..
ככה אתה אף פעם לא תצטער על זה ותרגיש שהחמצת..

גם בזמן הזה, כמוני, תנסה לתקן בגרויות (כי האמת לפני הצבא יותר קל,אתה עוד בתוך החומר - לא מזמן עשית את הבגרות ועכשיו יש לך הזדמנות לשפר את זה בלי ציון המגן, משמע ציון יותר גבוה)
תעבוד (תחסוך כסף לטיול אחרי הצבא. כשכל החברים שלך יעבדו קשה אתה תסתלבט כי יש לך כבר את הכסף),תעשה פסיכומטרי, ככה תכין את עצמך לקראת האוניברסיטה מבעוד מועד. אולי אפילו תרשם לחוג, תפתח את הכישורים שלך, מה שלא היה לך זמן בזמן בית ספר. תעשה כושר. כאלה דברים, תנסה להעסיק את עצמך ובאותו זמן תנצל את הזמן ותנסה לצאת מורווח מהזמן הפנוי שיש לך

גם לי דחו את הגיוס מנובמבר למרץ, בגלל פציעה ברגל, ואני גם מתכנן המון דברים...
ישן 14-03-2005, 11:15
  ariqool ariqool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
תדחה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי רפיקי שמתחילה ב "כל אחד מנצל את זמנו בצורה שונה."

אני הייתי במצב דומה רק שאצלי הדחיות באו בגלל דחייה חוזרת ונשנה של גיבוש טיס, הייתי אמור לעשות גיבוש טיס באפריל 04(אני אפילו לא זוכר מתי זה היה..) ולהתגייס באוגוסט 04, חתמתי ויתור וניסיתי את מזלי בחובלים, הגיוס נדחה לנובמבר, לא עברתי חובלים, הייתי מיועד לגבעתי, עשיתי גיבוש צוללוז(מסיימי חובלים של ימי סיירות יודעים על מה אני מדבר)ועכשיו אני אמור להתגייס באפריל.
תחשוב שסיימתי ללמוד טכנית במאי שנה שעברה, כמעט שנה בבית, השתגעתי קצת, אבל היה שווה את זה, אל תיתן לדח"ש להפחיד אותך, לך על זה, סמוך עליי שאתה תתחרט על זה שלא ניסית, זה יציק לך בעתיד,ולא בטוח שתתגייס במרץ 06, יש גיוסים גם באוקטובר...
ול-22 למרץ, למה דחו לך גבר?

נערך לאחרונה ע"י ariqool בתאריך 14-03-2005 בשעה 11:20.
ישן 15-03-2005, 15:45
  ariqool ariqool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
לגבי סטילים וגם לגבי צוללות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rakafun שמתחילה ב "."

בכל מקום יש טמבלים, גם בחיל הים, זה פשוט מינונים שונים כל הזמן, תלוי ביחידה, תלוי במחזור, ההבדל היחיד הוא ששם הם או עפים או שהם מתעייפים מלהיות טמבלים, או שאתה מתרגל לנוכחות שלהם..
ואתה יכול לעשות גיבוש סטילים, ואפילו בזמן הקרוב כי יחסית יש לסטילים הרבה גיבושים למחזור,אבל במדור סיירות יגידו לך לחתום ויתור על צוללות.
ואם אתה עושה גיבוש באוגוסט ועובר, יכולים גם לדחוף אותך למחזור של אוקטובר בלי הרבה בעיה,אפילו ישאלו אתכם מי רוצה להתגייס למחזור הנוכחי,אם לא תעבור טפו טפו טפו, אז ידחו לך את הגיוס לנובמבר, ועד לשם הדרך ארוכה...
תחשוב טוב כי החתימה היא בלתי הפיכה(אחח הזכרונות..).
ולגבי חומר האנשים, שוב, בכל מקום יש חבר"ה טובים ויש טמבלים, הגיבוש אומנם ממיין, אבל הוא לא יכול לנפות את כלללללל הטמבלים, אבל תסתכל על זה כאתגר, אם תגיע קח לעצמך טמבל ותנסה להפוך אותו לבנאדם טוב :+) (אני עדיין מחפש מישהו שיאמץ אותי...)
בהצלחה גבר

נערך לאחרונה ע"י ariqool בתאריך 15-03-2005 בשעה 15:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר