לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2008, 14:07
צלמית המשתמש של Xebu
  Xebu Xebu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xebu שלח הודעה דרך MSN אל Xebu
שאלה שאלה בנוגע לאיום באובדנות

שלום, אני לא יודע אם זה שייך לכאן או לצבא וביטחון, אם לשם אז בבקשה להעביר, תודה.

יש לי שאלה אולי קצת מוזרה ואודה לתשובה ממישהו שמבין בעניין, הסיפור שלי מתחיל ככה...
אני התגייסתי לצה"ל לשירות קרבי כלוחם, אשר לאחר יומיים יצאתי מהחיל מיוזמתי על התקפי אלימות, לאחר זמן מה, מס' פגישות ושתי הצעות לפטור משרות בטחוני ואף שחרור בכפייה עתרתי לבית משפט שאני אחזור לשירות ומאז אני מתפקד על בסיס יומיות עם תורנויות ממוצעות בחודש, בזמן האחרון ניסו לחייב לינה בבסיס בימי השבוע, כמפלט אחרון איימתי באובדנות לא כי אני חושש לחיי, אלא לחיי החיילים שמשרתים איתי מלינה איתי באותו חדר, וכרגע אני צריך להתחיל טיפול אשר בתקווה בסיומו אהיה זכאי להת"ש ואוכל להשאר בתפקידי...

השאלה שלי היא האם לאחר הצעות לפטור משירות יוכלו עכשיו לשחרר אותי בכפייה ועתירה לא תענה בחיוב בפעם שנייה? משום שאני לא מעוניין לעזוב את השירות, עד כמה שאולי זה לא מתבטא בצורה טובה בטקסט שרשום למעלה אבל יש לי מוטיבציה גבוהה לשירות...
והאם יוכלו להעמיד אותי למשפט על איום לאובדנות אם לא חששתי לחיי אלא לחיי אחרים?

נערך לאחרונה ע"י Xebu בתאריך 28-05-2008 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2008, 16:51
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xebu שמתחילה ב "שאלה בנוגע לאיום באובדנות"

השאלה הראשונה שלך היא שאלה משפטית אבל אני אנסה לעזור לך. אם גורם ברה"ן מוסמך ממליץ לפטור אותך מהשירות אתה תשתחרר גם אם לא תגיע להשתחרר (שחרור שלא בפנייך). אם אתה חושב שאתה כשיר לשרת, ונהגו בך בחוסר סבירות או שלא כדין אתה כמובן יכול לקבל חוות דעת מגורם בריאות הנפש באזרחות (כמובן שמומלץ פסיכולוג קליני או פסיכיאטר) ולערער במקרפ"ר ואף לפנות לביהמ"ש (ראוי להסתייע בעו"ד).

לגבי העניין השני השאלה היא מעניינת, ויהיה ניתן לשפוט אותך בדין משמעתי רק אם הצטברו 2 התנאים הבאים:
1. גורם ברה"ן החליט שאינך זקוק לטיפול והמשך מעקב אחרי פגישה ראשונה (פגישת מיון).
2. למפקדים שלך יגיעו עדויות מהחברים שלך ליחידה שאיימת באובדנות על מנת להימנע מהגזירות החדשות ביחידה.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר