לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2008, 20:36
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "כי התגובה שלי היא באמת חיזוק..."

בא נראה.. אם רוב הדברים שאני אומר הם נכונים - ורוב הזמן אתה מתווכח איתי, איך אני אמור לדעת עכשיו שאתה לא מתווכח איתי? (חוץ מזה שלא אמרתי בככל שאתה מנסה לסתור אותי, אז יצאת קלוץ ממילא..)

חשבתי שניסית להגיד שכל אדם אם הוא היה יכול היה הורג סתם אנשים ממילא ושזה על אותו משקל של הריגת יהודים. עניתי לך שאם אדם היה יכול היה סתם הורג אנשים לכיף - כל שכן אדם ששונא לאום מסויים...
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2008, 23:17
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "מה כל כך מזעזע בזה?"

אם זה לא גורם לך טיפת סלידה אז העובדה הזאת מזעזעת.

כשאני משחק ב-GTA אין לי שום רגש כלפי מי שאני הורג או דורס - הכל סתם בשביל המשחק ולשם השחק (שזה כשלעצמו טעון במחלוקת אם זה רע או אם זה משפיע אחרי זה על ההתנהגות במציאות)

מה שנראה זה שעורכי הסרטונים, (שלפי מוצאם הם כמעט בטוח גויים) ועובדה שהם טורחים לעשות סרטונים על זה, כן באים מתוך מקום כלשהו (אנטישמיות למשל) ומוודאים הריגה (מזכיר לי את הילד הגרמני הזה שצורח על המחשב) דווקא באחד שנראה יהודי..

מה שהכי מפחיד זה שכבר יצאו מחקרים שדברים כאלה משפיעים על המציאות והמחשבה..
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 02-06-2008, 23:53
צלמית המשתמש של q_man
  q_man q_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.04
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "אם זה לא גורם לך טיפת סלידה..."

בדיוק כמו שאמרת "כשאני משחק ב-GTA אין לי שום רגש כלפי מי שאני הורג או דורס"
זה בכלל לא משנה אם זה יהודי, שחור, אשה, שמן, מתבגר מופרע או הומלס
GTA עוסק הרבה בסטראוטיפים והפעם אחד מהם הוא גם היהודי והמראה שכביכול מאפיין אותו
המשחק הוא בסך הכל סאטירי ואני חושב שהשורה "אוי גוועלט" מדגימה את זה כמו שצריך

יכול להיות שבאמת העורך עשה את מה שעשה מתוך כוונות אנטשמיות (והוא גם נחסם על זה) אבל הסרטון כשלעצמו לא שונה מכל סרטון אחר שמציג רצח של אנשים לא יהודים אחרים.
בגלל זה הוא גם לא מזעזע אותי יותר מכל סרטון אחר (בטח כשקיימים משחקים הרבה יותר מוחשיים בתאורים הגרפיים שלהם)

לגבי המחקרים, על כל מחקר שלילי על משחקים מחשב אפשר למצוא מחקר חיובי ככה שזה לא אומר כלום
בן אדם פסיכי מספיק בשביל לקחת ברצינות ולהשליך את מה שהוא רואה במשחקי מחשב על החיים האמיתיים צריך להיות מאושפז.
הצורך הזה קיים הרבה לפני שהבן אדם בכלל פוגש במשחקי מחשב, הוא בטח לא נוצר בגללם.

ישן 05-06-2008, 20:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אני לא אוהב להיות חלק מהרוב,..."

ברור שמשחקי מחשב בלבד זה ממש לא הגורם היחידי לאלימות בקרב הנוער.

אבל תוסיף למשחקי המחשב הדוחים והמטומטמים האלה כלי נשק מצעצוע (רובים, אקדחים, רימונים, סכינים גרזנים ומה לא.. ) חיילי צעצוע, תוכניות אנימציה אלימות לילדים (עם מסווה של "טובים נגד רעים" ובלי מסווה) אנימציות במחשב.. ועוד כמה גורמים וסיטואציות כאלו ואחרות והנה, האלימות הופכת לדבר רלוונטי לכל דבר ואפילו 'מגניב'.

מתישהו הדבר הזה צריך להפסק, הגבול צריך לעבור איפהשהו.
אותי המשחקים האלה דוחים ובעיקר משעממים, עם אנטישמיות ובלעדיה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר