לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2008, 09:11
צלמית המשתמש של CLIPER
  משתמש זכר CLIPER CLIPER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.08
שלח הודעה דרך ICQ אל CLIPER
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה אשכרה חי בסרט, מה פה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DarkWing108
אתה אשכרה חי בסרט, מה פה לא נכון?
הזפת? התהליך? אתה חושב שהוא החליף בשלב מסויים את המים בבקבוק למים שחורים...?
מה פה לא נכון?

תשובה קצרה לפני שאני יוצא לבסיס,
תראה לי אחד שמעשן 2 פקטים במכה סיגריה אחרי סיגריה
תראה לי בנאדם שהריאות שלו מרתיחות אחרי עישון את כ ל הנוזל הזה כדי לשרוף אותו ולהביא אותו למצב של גוש קשה ומסריח.
כדי להביא תריאות שלך למצב המים בבקבוק ההוא אתה צריך לעשן פקט ביום במשך 50+ שנים(תבדוק אותי).
כל הרעיון בסרטון הזה שגוי...הוא אסף את כל הניקוטין במים,בגוף הכל עובד אחרת...לא 100% מהניקוטין של הסיגריה נשאר בגוף חלקו יוצא...דרך שתן למשל.

שבוע מצוין...
אני בצבא..תהנו ילדודס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 09:21
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי CLIPER שמתחילה ב "[QUOTE=DarkWing108]אתה אשכרה..."

אתה לא מבין מה אתה אומר אפילו.
ניקוטין זה לא מה שמזיק בסיגריה, זה הגורם הממכר.
פה הוא הראה לך זפת, זפת לא יוצאת לך מהגוף, בשום אופן, לריאות אין דרך להוציא את זה.
על איזה רתיחה אתה מדבר פה?! הוא שם את המים בבקבוק כדי שיהוו איזשהו פילטר כמו הריאות שלך.
הוא הרתיח את המים כדי שכל המים יתאדו וישאר רק הזפת כדי להראות לך כמה נשאר.
הוא עשה את זה עם 400 סיגריות. בפאקט יש כמה? 20 סיגריות נראה לי? בנאדם שמעשן פאקט ביום
תכפיל את זה על 20 ימים ותקבל את אותם 400 סיגריות ואותה כמות זפת, על איזה 50 שנים אתה מדבר?!
ב50 שנים אתה תעשן בחישוב גס360000 סיגריות.

ישן 08-06-2008, 11:56
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "שטויות,כולנו בסוף מגיעים..."

האמת שיצא לי לקרוא לא מעט מאמרים בנושא, ומעולם לא קראתי על כך שלסיגריה יש סגולות חיוביות כלשהן על הגוף, פרט לסגולות מינוריות (לדעתי) שניתן לזקוף לזכותה של הסיגריה, כמו שהיא מרגיעה אותך, אבל (ויש אבל גדול), הצורך ברגיעה הזאת נובע מלכתחילה בחוסר בניקוטין הנובע מהרגלת המוח לצריכת כמויות ניקוטין נכבדות. בנוסף ישנו העניין שזה מפחית אקנה.. קצת אירוני הייתי אומר, להפחית לעצמך את האקנה בכך שתתקמט בגיל הרבה יותר מוקדם. הסיגריה ידוע כגורמת למוות בגיל מוקדם יותר, להזדקנות העור בגיל מוקדם יותר, לסרטן ריאות, לכושר יחסי ירוד, וסיבולת לב ריאה יחסית נמוכה (יחסית בהתאם לגנטיקה של כל אדם ספציפי), ואיני חושב שיש טעם להמשיך, הרי שהכל כתוב על קופסאות הסיגריות. ונקדים את המכה, גם בלי לבדוק את רוב הטענות שנתכתבות על קופסאות הסיגריות, אני נוטה להאמין להן, משום מה אני לא מאמין שחברות הסיגריות (המהוות לובי לא קטן כלל) היו נותנות להשמיץ אותן עם עובדות לא נכונות.

חלב? צודק, אם אתה רגיש ללקטוז זה יכול לעשות לך בלאגנים בבטן, פרט לקח זה עשיר בסידן וחלבון. עגבניות? חוץ מזה שזה יכול לעשות צרבת אם אתה רגיש לעניין ואוכל כמות מוגזמת לכל הדעות, איזה נזק בדיוק העגבנייה עושה? זה אחד הירקות הכי בריאים שיש, בעלת ערך תזונתי גבוה ביותר, ואחוז מאד גבוה של ליקופן (נוגד חימצון), חומר הנחשב כמסייע במניעת סוגי סרטן למיניהם, לעומת הסיגריה שעושה בדיוק ההפך.

ושלא תבין אותי לא נכון, אין לי שום בעיה עם זה שאנשים יעשנו, כל עוד זה לא בפנים שלי כמובן. רק תחסוך ממני את הבולשיט הבריאותי, כי בריא זה לא.
ישן 08-06-2008, 13:29
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם המים לא מסננים בשיט אז מהו החומר השחור שהראו בסרטון?"

המים בנרגילה אינם "מסננים" או "מדללים" את החומרים המזיקים
אמונה מוטעית נוספת, הרווחת בנוגע לעישון נרגילות, היא שעשן הנרגילה פחות מזיק מכיוון שהוא "מסונן" או "מדולל" דרך המים. העובדה שהוא עובר דרך המים אולי מפחיתה את תחושת הצריבה בגרון שנגרמת כתוצאה מעישון סיגריות, אך היא אינה מנטרלת את השפעתם של החומרים המזיקים ואת ספיגתם בגוף, שמתחילה עוד בפה, בדומה לעישון מוצרי טבק אחרים. משך החשיפה לחומרים אלה הוא ממושך בכל סבב של עישון, מכיוון שעישון נרגילה יכול להימשך 45 דקות וגם יותר, בעוד שסיגריה אחת מעשנים במשך מספר דקות, וכפי שטוענת קצינת רפואה העובדת בארגון הבריאות העולמי, לעישון נרגילה אחת יש השפעה כמו לעישון חפיסת סיגריות שלמה.

http://www.cancer.org.il/template/d...erparentId=3106

ישן 08-06-2008, 15:32
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
חזרנו לבעיות הבנת הנקרא
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כתבתי בפירוש "המים כן יוצרים..."

"מנהלת מדור במחלקה לחינוך וקידום בריאות" - כלומר, אשת חינוך המתעסקת בתחום מניעת העישון.

כמו כן, בישיבה בכנסת בנושא חוק הגבלת פרסום מוצרי טבק ועישון היא הוצגה כ-"שוש גן-נוי - חברת המועצה הישראלית למניעת עישון", שום ציון לגבי תואר רלבנטי או הכשרה בתחום הרפואה.

ברור שלא כתבת "יותר נקיים" מפני שאתה טוען שעשן היוצא מהנרגילה אינו "יותר נקי" מעשן הנפלט מסגריה, אולם אתה כן הבאת בתור דוגמא לטענותיך, בסתירה לעובדה שמים יוצאים מבריטה יותר נקיים (גם אם לא נקיים לחלוטין) מאשר הם נכנסו אליה.

אז מסתבר שטעיתי, יש כאן גם בעיה בהיקש לוגי, לא רק בעית הבנת הנקרא.

ישן 08-06-2008, 16:23
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

שוב כשלים לוגיים קשים.
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה ממציא - אין ביסוס להשערות..."

אם מתקן הבריטה היה, לדוגמא, רק מקרר את המים ולכן כשהיית שותה אותם הם היו נעימים יותר לשתיה (אך לא נקיים יותר), הרי שהיה משהו בדבריך.

אולם כאשר אותה גברת מלומדת כותבת, שחור על גבי לבן, שאין שום סינון של חומרים רעילים ("מונה מוטעית נוספת, הרווחת בנוגע לעישון נרגילות, היא שעשן הנרגילה פחות מזיק מכיוון שהוא "מסונן" או "מדולל" דרך המים"), כאשר בסרטון נטען שיש סינון שכזה, וכי העברת העשן דרך המים רק גורמת לו להיות יותר "נעים לשאיפה" ("העובדה שהוא עובר דרך המים אולי מפחיתה את תחושת הצריבה בגרון"), הרי שהדבר לא עונה באותו קנה מידה עם דוגמתך בנוגע למסנן הבריטה.

לגבי השכלתה ועיסוקה של הגברת, הרי שיש לכך קשר הדוק לדיון (אל תשכח שאתה זה שהגדיר את דעתי "לא מלומדת", לעומת דעתה ה"מלומדת" של כותבת המאמר). אם היה מדובר בפרופסור בעל שם בתחום הסרטן או מחלות הריאה היה משקל שונה לדברים (אם כי אני בספק אם אדם שכזה היה מתנסח בצורה בה היא התנסחה) והמאמר היה מגובה, בוודאי, במראי מקום המחקרים עליהם הוא מתבסס.

התפקיד שלה הוא לכתוב מאמר בגנות הנרגילה (בגלל שהיא הפכה לאופנתית בקרב בני נוער בשנים האחרונות) ולנסות למצוא לכך צידוקים לכך בכל מחיר.
אתה יכול להסתכל כמה היא מנסה להתפתל, כגון הטיעון המגוחך ש"לא יודעים מה יש בטבק". מדובר בטבק שמשרד הבריאות אישר ליבא, אם יש להם חשש לגבי המצאות חומרים מזיקים לא ידועים, הרי שמחובתם לאסור את המשך יבוא המוצר.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 08-06-2008 בשעה 16:28.
ישן 08-06-2008, 14:37
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

קיים סינון מסוים, אולם לרוב זמן העישון ארוך יותר.
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "אני תמיד אמרתי .."

עצם העובדה שאנשים שלא מעשנים מצליחים "לסחוב לריאות" נרגילה מראה בבירור שיש הבדל ברמת ריכוז החומרים ששואפים (והדבר נכון גם לשימוש לאורך זמן, כלומר עישון נרגילה במשך תקופה ארוכה לא הופכת את עישון הסגריות לפעולה קלה יותר), אולם יש לזכור שבכל זאת מדובר בטבק שרוף ויש בכך סכנות ונזק.

ההבדל המהותי ביותר, לדעתי (הלא מלומדת, כדברי הכיבשה) בין סגריות לנרגילה זה עניין המידיות. בא לך לעשן סגריה? תוך פחות דקה בממוצע אתה נמצא כבר עם סגריה דולקת. דבר זה הופך את המרווח בין הדחף והסיפוק לקצרים מאוד ומהווה גורם המעודד את ההתמכרות (שלא לדבר על כמות הסגירות שאדם יכול לעשן ביום).

בנרגילה המצב הוא שונה למדי. נתחיל מכך שרוב בני האדם עובדים/לומדים במהלך שעות היום ולכן אינם נמצאים במקום בו הם יכולים לעשן נרגילה. וגם בבית (בהנחה שיש לך נרגילה בבית), צריך להכין ראש ( לוודא שיש גחלים, נייר כסף, טבק, קיסמים), לבדוק אם הנרגילה נקיה, להדליק גחל, ורק אז ניתן לשבת ברוגע ולעשן נרגילה.
דפוס שימוש שכזה מוריד את הסיכוי להתמכרות או הפיכת עישון הנרגילה לדבר אותו עושים רוב שעות היממה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר