לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2005, 11:50
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
עימותים עם המשטרה לא בגלל אהבת ארץ ישראל, אלא בגלל כסף...

אשדוד: הפגנה סוערת של נהגי מטרו דן ופעילי הסתדרות
10:31, 10 מרץ 2005 / כ"ט באדר תשס"ה ערוץ7

בתחנה המרכזית באשדוד מתעמתים בשעה זו נהגי מטרו דן באר-שבע ופעילי הסתדרות עם המשטרה.

כתבנו משה פריאל מוסר כי עובדי חברת התחבורה הציבורית בבאר-שבע השובתים מזה כמה חודשים,
הגיעו הבוקר יחד עם פעילים מההסתדרות, לתחנה המרכזית באשדוד לחלק חומרי הסברה על זכויות נהגי האוטובוסים העובדים בחברת "קונקוס" הפועלת בעיר.

הנהלת הקניון בה נמצאת התחנה המרכזית מונעת פעילות זו. ובמקום יש עימותים ותגרות ידיים עם המשטרה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2005, 12:01
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
היה להם עבודה ומשכורת, אבל הם רצו יותר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "מה לעשות. יש פריירים שצריכים עבודה ומשכורת כדי לחיות. לא כולם חיים ע"ח אחרים"

לכן הם שובתים.

אבל הם רוצים לא רק לשבות, אלא גם למנוע מעובדים אחרים, שאין להם שום עבודה גם לא במשכורת נמוכה, לעבוד במקומם. לכן הם נוקטים בדרכים אלימות לשמור את מקום עבודתם.

למה כל זה מקובל, אבל אם יהודי נאבק למען ארץ ישראל, ארץ היחידה של עם ישראל, מקום מגורו בארץ ישראל, וגם פרנסתו, עושים ממנו קריקטורה ומשמיצים אותו.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-03-2005 בשעה 12:06.
ישן 12-03-2005, 18:56
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מי שמדבר על דיון תרבותי אינטלקטואלי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "וכמו המדתא אתה מאבד מהר מאד את שלוות הנפש שלך"

יש לי דעה עצמאית ואינני יודע מיהו הכוכב המדתא אליו אתה מתכוון שאני חובר איתו - אולי חוסר הידע שלי מיהו המדתא נובע מבורותי בעיניך.

הבעתי את דעתי ואתה במקום להגיב מצאת לנכון להשתמש בכנויים המאימים ליכולתך האינטלקטואלית. תמשיך בדרך זאת ותגיע רחוק - בארצנו תוכל להיות חבר מרכז או אפילו חבר כנסת.

אולי תפרט לאילו הסברים אתה מבקש - הבעתי את עמדתי ואת דעתי לגבי קביעת שכר עובדים ולא התייחסתי לפרטי ההפגנה. אני נחרץ בדעתי שכל מחאה, כל הפגנה וכל שביתה אסור לה שתאבד פרופורציות ותפגע במשק או בציבור רחב של משתמשים שאין להם חלופה אחרת.

למשל ראיתי שביתה בארה"ב, בה העובדים השובתים עמדו בפתח החנות איתם היה להם סיכסוך וניסו להשפיע על קונים שלא להכנס לחנות לקניות. מעבר לזאת העבודה בחנות לא שובשה ועובדים מחליפים נתנו את השרות כרגיל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר