לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2008, 08:44
  g2005 g2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Netanel Ben-Shushan שמתחילה ב "1. אם ה- IMAGE הוא GHO\TIB אז..."

שלום לך
קודם כל המון תודה .
הקובץ הוא בסיומת של GHO .לגבי NORTON CAST אתה מתכוון ל GhostSrv .שמריצים מתוך מערכת הפעלה ובמקרה הזה מתוך השרת או ממחשב שיש בו את הIMAGE . עד כמה שאני יודע ותקן אותי עםאני טועה .אני כברהצלחתי להתקין IMAGE שהיה במחשב ואם GhostSrv שהפעלתי מתוך המערכת טענתי את הIMAGE ופרסתי אותו על מחשב מרוחק שהיה ברשת אבל הייתי צריך לשים סידי במחשב המרוחק בבוט שיפעיל את NORTON CAST .
בעמדה שאני רוצה להתקין את הIMAGE תהיה לי בעיה כי הסידי לא עובד ואני חייב לאתחל את NORTON CAST נכון .אם אני מפעיל את הקובץ GhostSrv נניח מהשרת טוען לו את הקובץ גוסט איך אני יכול במחשב המרוחק לפרוס אותו דרך כרטיס רשת זה יהיה אפשרי בכלל.

בתודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 09:47
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "wds זה( Windows Deployment..."

חביבי בוא נעשה סדר קל.

אתה מתקין WDS על שרת 2003, או אם יש לך עם R2 אתה פשוט מסמן V ב- Add/Remove Win Components ושלום על ישראל, כנ"ל לגבי 2008 - השירות כלול במוצר.

בשרת אתה מוסיף קבצי WIM שיכולים להיות במספר קטגוריות כאשר הבולטות הן BOOT IMAGE ו- INSTALL IMAGE, ה- BOOT IMAGE הוא קובץ ממנו נעשה ה- BOOT לתחנה, ככלל זוהי גרסה של WINPE 2.0.
וה- INSTALL IMAGE זהו IMAGE של מערכת הפעלה שביצעת לו CAPTURE.

בתחנה אתה מקנפג ה- BIOS לקרוא מהכרטיס רשת את ה- BOOT, שעולה מסך ה- NETWORK CONTROLLER BOOT אתה לוחץ על F12 ממתין לטעינת ה- BOOT IMAGE וזהו זה!

אם אתה רוצה לייעל ההתקנה התקן BDD, שנותן לך גמישות בביצוע משימות שהן LTI ו- ZTI, במידה ויש לך כסף, והמון כסף, תרכוש SMS 2003\SYSTEM CENTER CONF MGR 2007 ותחסוך זמן בפריסת IMAGES.

אם תרצה עוד מידע תרפרף בבלוג שלי, או שתחפש באינטרנט, או שתפנה אליי בפרטי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר