לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2008, 13:51
  נמרוד ר נמרוד ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.08
לגבי מבחן דינור בירפ"א א'

עשיתי ירפ"א א' בדצמבר 2007 ועברתי. לא מזמן גם עברתי את הירפ"א ב' כלומר שאני מיועד לגיבוש הקרוב בסוף ספטמבר.

יש לי רק משהו אחד שמטריד אותי כבר הרבה זמן.
אני חושב שהלך לי די טוב בכל המבחנים עד עכשיו - גם בצוות אוויר וגם בסימולטור ובמבחנים הפסיכוטכניים של ירפ"א א',
חוץ מבמבחן דינור (המבחן עם הקוביות התלת מימדיות שצריך להגיד אילו נקודות יפגשו ומתי) שבו לא כל כך הבנתי מה הייתי צריך לעשות וכמה דקות לפני הסוף פתאום הבנתי כמה קל זה ופתרתי בערך שני שליש ממנו.

לפי מה שהבנתי למשקל הירפ"אות יש משקל גדול מאוד, אפילו גדול יותר משל הגיבוש, ורציתי לדעת אם זה ממש יפגע בסיכויים שלי לעבור את הגיבוש.

תודה

נערך לאחרונה ע"י נמרוד ר בתאריך 15-06-2008 בשעה 13:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2008, 18:10
צלמית המשתמש של guygabay4
  guygabay4 guygabay4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.08
לנמרוד ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נמרוד ר שמתחילה ב "לגבי מבחן דינור בירפ"א א'"

נמרוד , אני הייתי במצב זהה למצב שלך , הירפאות הלכו לי ממש ממש חלק ,עד שהגעתי למבחן דינור והרצתי מהר את ההוראות , פתאום מתחיל המבחן ואני קולט שלא הבנתי משהו משמעותי מאוד להצלחת המבחן ,משהו עם הנקודה אם היא תילך לפאה הנגדית או תנוע בתוך הפאה ממש פיפטי פיפטי , ביקשתי עזרה תוך כדי המבחן והמאבחנת לא יכלה לעזור לי , האמת זילזלתי בזה באותו הרגע והמשכתי , כיום אם הייתי חוזר אחורה בזמן הייתי ניגש אליה ברצינות וכמו גדול מתחיל את המבחן מהתחלה הפעם עם הסבר מסודר . בכל אופן את המבחן הזה בקושי מילאתי , רק נקודות שממש בטוחות סימנתי , ממש נקודות אחדות , איכשהו ואני ממש לא יודע איך עברתי את המבחן הזה , ניגשתי לגיבוש , הגיבוש הלך לי ממש ממש טוב המפקדים אהבו אותי ודירבנו אותי כל הזמן להמשיך במשימות ולהראות יצירתיות וגם החבר'ה אהבו אותי מאוד, הייתה לי הרגשה כאילו הגיבוש כבר היה בכיס שלי הלך לי ממש ממש מצוין. אני מגיע לשבירת דיסטנס ולהפתעתי הרבה לא עברתי. כל החבר'ה היו בשוק שלא עברתי. שני המפקדים קראו לי לבוא אליהם ל-2 שיחות נפרדות ואחד מהם רמז לי שהייתי ממש ממש שפיץ בגיבוש והוא כאילו רמז לי שבאמת נפלתי בירפא ושהוא ממש ממש ממליץ לי לנסות שוב , וגם כשאמרתי לו שאין סיכוי שאני יגש שוב ,הוא בכל זאת המשיך ואמר שבאמת כדאי לי לנסות שוב . בכל אופן נמרוד אם אתה באמת רוצה את התפקיד אני ממליץ לך בחום לגשת בהקדם האפשרי ולתקן את הדינור המעפן הזה כי המשקל שלו גדול מאוד . ואין כזה דבר שיגידו לך שאי אפשר לתקן תציק להם ותמנה את כל התירוצים שבעולם למה לא הצלחת את התרגיל , אל תפסיק להציק להם , גם אם תעבור את ירפא ב', ואגב מישהו אמר שאם לא היית מצליח לא היו שולחים אותך לגיבוש , זה לא נכון אותי בכל אופן שלחו לגיבוש עם סיכוי אפסי לעבור אותו . בהצלחה בהמשך הדרך
ישן 15-06-2008, 21:55
  sherminator sherminator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נמרוד ר שמתחילה ב "וואלה גיא איך אתה מלחיץ אותי..."

אל תיתן לזה להטריד אותך יותר מידי, תבוא לירפא ב'\גיבוש ופשוט תוציא את הכי טוב ממך כל הזמן, כמו שאמרת אין לך יותר מדי מה לעשות, הדבר האחרון שאתה צריך עכשיו זה להתבאס על זה.
עוד דבר, אם היית סבבה בשאר הדברים והצלחת חצי ממבחן דינור מצבך טוב(חבר שלי לא עשה כמעט כלום בדינור (היה מודאג בדיוק כמוך) ועבר תגיבוש).

לגבי מה שגיא אמר, שמע עם כל הכבוד אף אחד לא יכול לדעת איך באמת היית בגיבוש או בריפאות בצורה אובייקטיבית (אפילו לא אתה),
יכול להיות שהיו גם דברים אחרים שפחות התאמת בהם(בגיבוש ובירפאות).
לדעתי אם אתה לא בטוח ב100 אחוז במה שאתה אומר לא כדאי לצאת בהצהרות שיכולות לערער את בטחונו של הבחור.
(בלי קשר אולי כדאי לך לגשת לגיבוש נוסף אם אתה רוצה להגיע לקורס כמובן)

בהצלחה לכולם
ישן 16-06-2008, 00:04
  נמרוד ר נמרוד ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sherminator שמתחילה ב "אל תיתן לזה להטריד אותך יותר..."

שרמינטור, אתה צודק ובאמת אין לי מה להתבאס כרגע אלא לבוא לגיבוש ולהוציא את הכי טוב...
ירפ"א ב' כבר הייתה לי ועברתי.
אבל כל הקטע הזה עם הדינור פשוט מפחיד אותי כי רק לחשוב על מצב שאני אבוא לגיבוש ויהיה טוב והירפ"א שלי תמנע ממני לעבור אותו הורג אותי.
עכשיו אני חי בפחד..ואני מת כבר שיגיע הגיבוש.
אבל אם אתה אומר שחבר שלך לא ענה על כמעט כלום ועבר אז יכול להיות שהמצב שלי די טוב יחסית כי עניתי על יותר מחצי במבחן,
אבל מצד שני יכול להיות שהוא היה פשוט תותח בשאר המבחנים.
בכל מקרה, אני אבוא לגיבוש ואקיא דם בשביל לעבור אותו. נקווה שיהיה טוב!

תודה על התגובה, מה שאמרת באמת עודד אותי קצת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר