לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2008, 20:54
  kadabra kadabra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06
מתי הזמן הנכון לצאת לקצונה?

שלום
קודם כל אני רוצה להבהיר שאני בוודאות ירצה לנסות לצאת לקצונה. פשוט יש לי התלבטות במחזור והייתי רוצה לשמוע מה דעתכם.
התגייסתי בפברואר 08 ( צעיר ) ואני 4 חודש בצבא..
אני נמצא בתפקיד שלי כרגע רק חודש אחד.
עכשיו יש לי אפשרות לצאת לקק"צ באוקטובר שזה ממש קרוב. או במחזור שאחריו..
עכשיו מצד אחד המפקד שלי אמר לי שזה בעיקרון בחירה שלי. ואני יגיד לכם את השיקולים.
מצד אחד הוא אומר שרק בגלל שאני חודש בתפקיד . לקבל חוו"ד של חודש היא לא תראה הכי אמינה. מה שגם אני עדיין נמצא בחפיפה בתפקיד שלי ובו נגיד רק עוד חודש בערך אני יוכל לבצע אותו לבד, ואפילו אם אני יחליט לצאת הוא ירשום חוו"ד טובה.. אני רק מדבר מבחינת זמן.
אז מצד אחד הוא אומר שאני יצבור קצת פז"מ ישתפשף קצת בתפקיד ובכלל בצבא, ורק אז ייצא לקצונה ( אחרי הקצונה אני יחזור לאותו המקום בתור מפקד באחד המדורים) .
שיקול נוסף שהוא אמר לי שהמזג אוויר במחזור אחרי יהיה יותר טוב מיכוון באוקטובר זה תחילת החורף .. וזה לא הזמן הכי "אידיאלי" לצאת לקק"צ.
עכשיו מבחינתי אני דיי מסכים אם מה שהוא אמר.. כי ניסיון בתאכלס כמעט ואין לי..
רציתי לדעת אם לפי דעתכם אילו שיקולים הגיונים?? ובכלל מה אתם הייתם עושים?
כי אני סגור על זה שאני ירצה לצאת... השאלה מתי..
תודה .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-06-2008, 02:11
  kadabra kadabra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי CamelMild שמתחילה ב "דבר ראשון, אני לא יודע מי..."

נכון לעכשיו זה רק תחילת הדרך .. מבחינת נתונים והכל אני מתאים. וכן יש לי אפשרות לצאת עכשיו, או כמו שאמרתי לצאת במחזור הבא. כרגע אני בשלב של השליחת חוות דעת של המפקד.. ומכן עלתה בעצם הדילמה שלי.. אז לקחתי קצת זמן לחשוב על זה.
זה כרגע לא הקטע שלהקדיש עוד שנה או לא כי מבחינתי את החלטה לצאת לקק"צ כבר קיבלתי. אם אני יתקבל או לא זה משהו אחר. אבל מבחינתי אני רוצה.
הדילמה שלי היא האם כדי לצאת לקק"צ עם פזמ שיהיה לי בערך 6 חודש. או לחכות שיהיה לי פז"מ של 9-10 חודש ואז לצאת.. והאם הזמן הזה באמת משנה? והאם באמת כדי לי להשאר ובאמת להשתפשף באיזה תפקיד בצבא שכרגע אני בו רק חודש.. וכנראה גם יעסוק בו לאחר הקק"צ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר