לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2008, 12:01
צלמית המשתמש של KarmaPolice
  משתמש זכר KarmaPolice KarmaPolice אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "מה הדבר הכי פאדחני שקרה\עשיתם עד היום?"

לא משהו פאדחני , אבל משהו מצחיק שקרה לי לא ממזמן
היה בעיה בצילצולים של בית הספר קיצר , אני יושב עם חברים במדשא של
בית הספר ואחרי ההפסקה יש לי מבחן בהיסטוריה קיצר פתאום אני קולט בשעון
שפאק חמש דקות עברו כבר המבחן התחיל יש מצב פוסלים לי אותו בגלל האיחור
אני רץ כזה לכתה כולם לומדים בכתות , פתאום אני קולט את המורה שלי מחלקת את המבחנים
אני מביא ריצה אבל מה ריצה מאחורי הגב שלה מתיישב , פתאום היא מסתובבת מסתכלת עלי
אני עושה לה כזה "למה דילגת עלי ?" היא באה מביאה לי מבחן , פתאום כל הכתה פורצת מצחוק
ועוד שתי ילדים מתעלפים מצחוק על הרצפה , היא באה אומרת להם יש לשניכם נכשל ..
רציתי לקבור את עצמי באותו רגע :|

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2008, 13:03
צלמית המשתמש של אילן 206
  אילן 206 אילן 206 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "מה הדבר הכי פאדחני שקרה\עשיתם עד היום?"

(בערך הדבר הכי דפוק/הזוי שהיה לי בחיים) זה היה בכיתה י' וזה היה כבר סוף היום כבר כולם הלכו ואני נישארתי לדבר עם המורה שלי על למה אני כישלון..אחרי השיחה התחלתי ללכת לכיוון האוטובוסים ובדרך ניזכרתי שהפלאפון שלי במזכירות כי החרימו לי אותו הסתכלתי על השעון וראיתי שכעיקרון נישאר לי איזה דקה עד שהאוטובוסים יוצאים,דפקתי תריצה של החיים שלי למזכירות,קיצר מתי שניכנסתי למזכירות לא הספקתי לעצור וניכנסתי במורה שלי למטמתיקה והטסתי אותה איזה 4 מטר אחורה על השולחן והשולחן עף איתה והכל התהפך שם..וברוב טיפשותי אני כזה מגמגם מרוב בושה כזה :"אה..אה..אני צריך תפלאפון שלי כי אני..אהה...מאחר להסעות.." זה היה כזה מביך ומטומטם ומצחיק אני בחיים לא אשכח את זה
ישן 21-06-2008, 14:16
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
מקרה משעשע שקרה לי השנה (כיתה י"א).

היה זה היום השביעי של הטיול השנתי, והשתייה הוחרמה ע"י המורה לספורט, שהניח אותה על המזנון בחדר שלו. חבריי ואני היינו במסדרון, והעלתי הצעה להיכנס לחדר שלו דרך החלון ולקחת את הבקבוק לפני שהוא ישתה לנו אותו. אני מסתכל בפנים של החברים שלי במבט של "מה דעתכם?", והם חסרי הבעה. הסתובבתי לאחור וראיתי את המורה לספורט עומד ומסתכל עליי, והשתיקה ששררה באותו הרגע לא היתה מאז... מאז ומעולם, נראה לי. בכל אופן, נשאתי עיניי לשמיים ופניתי לאלוהים. אמרתי משהו בסגנון: "אלוהים, מדוע לא חננת אותי במעט תושייה? למה אני טיפש? למה?".

למזלי, הוא לא העניש אותי (למעט כאפה שדי כאבה, האמת).
ישן 22-06-2008, 16:10
  ששון הסנאי ששון הסנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07

פעם אחת הכרתי בחורה בשם שירי, לקחתי מספר וקבענו להפגש באיזה מקום, בגלל שלא ראיתי הרבה בפעם הראשונה ולא יצא לי לדבר איתה הרבה אז באתי עם חבר שעמד יותר רחוק כדי שאם אני יגלה פתאום שהיא דפוקה במוח או משהו בסגנון אני יוכל לסמס לו והוא יבוא אלי ונלך ממנה.
קיצר אנחנו נפגשים והיא באה עם חברה פשוט כוסית מטורפת! אנחנו מתחילים לדבר וכו', ואני קולט שהחברה שלה הרבה יותר לעינין ממנה אז החלטתי להוציא ממנה מספר וכו', לבנתיים החבר שואל אותי בסמס איך היא ומה קורה, אז כתבתי לו סמס חזרה שנפלתי על מישהי מפגרת ודפוקה חבל"ז ושאני מנסה ל"דוג" את החברה שלה, אני עושה בפלאפון שלח, זה מסמן לי שזה שולח, ובגלל שיש לי דוח מסירה אני ממשיך להסתכל ורואה "נמסרה לשירי" במקום לחבר................ כמובן שלא ידעתי איך לקבור את עצמי..........

ישן 22-06-2008, 16:45
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07

לפני הבחינות הפסיכוטכניות - החיילת האחראית אומרת לכולנו שיש לנו איזה 10 דק' להתארגן (שירותים שתייה וכו').

דפקתי הליכה לתחנה מרכזית - קפה, עוגות ועוד מיני מטעמים - חוזר בחזרה לדלת הכניסה.

אותה חיילת מקודם עמדה עם עוד כמה חיילות - רואה מה אני עומד להכניס לתוך חדר הבחינות והם מתחילות להישפך מצחוק...נו.. הייתי ממש עייף הייתי חייב לשתות קפה ולאכול משהו...
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 22-06-2008, 23:35
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

יש לי הרבה חחח :]
אבל נספר את מה שעולה לי בראש..

פעם אחת יצאתי משיעור ספורט וראיתי את חבר שלי נדב מרחוק ובאתי לצעוק לו בצחוק כזה " נדבבבבב יא בןןן זונהההההההה "

פתאום בדיוק איך שאני בא לצחוק עובר ביני לבין חבר שלי המורה לספורט אורן (חבר שלי היה 50 מטר ממני והמורה לספורט 10 מטר ממני) .

ופתאום יצאה לי בצעקה בלי לשים לב " אורןןןןןןןן יא בןןןןןןןןן זונהההההההה"

ישר המורה לספורט שלי קפץ" מה אמרתתתת? "

ואני כזה מתפדח "סליחה אורן בטעותתתתת ".

גם פעם הלכתי עם אבא שלי בשנקין והיה מלאאא אנשים , ואני הולך ומדבר בכל רם ודי מרצה כזה חחחחח ואני ממשיך ומדבר וצוחק וממשיך לדבר ואני קולט שאנשים מסתכלים עלי מוזר ואז כזה אני עושה "מה לא ככה אבא ?" פתאום אני מסתכל לאחורה אני קולט אותו 70 מטר מאחורי חחח מסתכל בחלון ראווה של חנות ואני את כל הדרך הזאותי דברתי לעצמי חחחח .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר