לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2008, 23:29
  Teris Teris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.04
מעניין
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "פרופיל 97 גם אין לי... קיבלתי..."

אני מאוד אוהב את המשפט "אני לא מתאים לקרבי". מאיפה בדיוק באה המסקנה הזאתי?

בחיי פגשתי שלושה סוגים של אנשים שהאמינו בסיסמא הזאת : הסוג הראשון הוא הסוג ה"מתנשא". "קרבי" זה אתגר פשוט מדי לרמה השכלית המופלאה שלו, הוא לא "קונה" את הבולשיט (לדעתו) שאנשים שבאים עם גישה שלילית בסופו של דבר יעשו מהפך, הוא חושב שהוא גדול מדי על זה ואף מ"כ בן 21 לא יכול לשכנע אותו אחרת.

הסוג השני הוא הבן אדם שמפחד להשתלב מבחינה חברתית - את הבן אדם הזה הרבה יותר קל להרגיע מכיוון שבסופו של דבר הוא יבין שבקרבי יש אנשים מכל הסוגים - חכמים טיפשים חילוניים דתיים רוסים וכו'
ושהם בעצם לא כל כך שונים ממנו עצמו.

הסוג השלישי הוא בן אדם שיש לו סיבה רפואית או נפשית לגיטימית.

בקיצור - די עם החששות, אם התקבלת לממר"ם - מזל טוב, אבל ישר לפסול שירות קרבי בגלל ציפיות שליליות לפני שאפילו ניסית - אתה עוד עלול להצטער על זה בעתיד הרחוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2008, 10:23
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מממ...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי FresherMan שמתחילה ב "אתה צודק לגמרי.. גם אני במגמת..."

עשיתי כמוך 10 יחידות מחשבים (5 בציון 98, 5 בציון 100). מצטיין מגמה. אם היית מכיר אותי במציאות, תאמין לי שלא היית מסווג אותי כאחד שילך לקרבי. זה שאתה טוב במחשבים לא אומר שאתה לא מתאים לקרבי. תפסיקו לחפש שירות "קל ונוח", ותעזבו כבר את המשפט האידיוטי של "אני אוכל לתרום יותר בתפקיד עורפי". אתם בדיוק איכות האנשים שחסרה וצריך בקרבי, אתם בדיוק המפקדים הבאים שיוכלו לעשות את התפקיד בצורה טובה יותר ונכונה יותר.

ועל הפיתרון של לשקר לצבא בשביל לקבל סעיפים נפשיים שיורידו פרופיל... אני כבר לא מדבר, אבל אל תסווג את זה רחוק מ"משתמט".

ישן 02-07-2008, 00:36
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "למה צריך להיות נכה כדי לשרת בממר"ם?"

בסך הכל אין יותר מידי מה לעשות, אתה לא היחיד עם הדעה הזאת.
אני פשוט המשכתי י"ג וגם י"ד בתוכנה.. זה אומנם לא מבטיח לך שיבוץ ביחידה שקשורה לתכנות(יש מיונים), אבל גם במקרה הגרוע ביותר, אצלנו למשל ישבצו אותך בקורס תקשורת מחשבים, שזה גם אחלה של דבר אם אתה אוהב את הנושא.
ותאמת ש.. יש אנשים שיכולים להיות פשוט נכס לתחום הזה בצבא, אני אישית מכיר כמה כאלה, בכל זאת אני לא יכול להגיד שהם יתרמו שם יותר מבקרבי..
אם התחום באמת מעניין אותך, אבל באמת ,ויש לך כוח רצון, ואתה חושב שאתה די טוב בו מההיכרות שלך - אם הצבא לא דירג אותך עם פרופיל עורפי - חבל להילחם במערכת הצבאית, תגיד שהיא אטומה ותגיד מה שאתה רוצה.. סביר להניח שבמקרה הזה זה לא יעזור.. ככה המערכת בנוייה, אתה כחייל צריך להתמודד עם זה, אף אחד לא אמר שאתה "מיוחד" מאחרים. נסה להמשיך ללמוד ו"להוכיח את עצמך" אם יבוא לך.
I'm praying
Dear lord above

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר