לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2008, 21:35
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
לקראת הבחירות המונוציפליות

פוסט שכתבתי מתוך אמונה שכאן מתחיל הצעד הראשון

אחד הדברים היותר מצערים בישראל הוא השלטון הלא מוצלח לחלוטין וכשאני אומר שלטון אני לא מתכוון לבעיה הזמנית ששמה אהוד אולמרט אלא הבעיה פה היא הרבה יותר רחבה מלהאשים בה אדם כזה או אחר.זה מתחיל בקטן-בעיריה או במועצה המקומית שחיתות חלוקת תיקים למקורבים מינוי אנשים שלא מבינים מימינם ומשמאלם לתפקידי שדורשים הרבה תכנון מקדים ונכונות להקרבה.אדריכלים שעושים טעויות בעשרות מיליוני שקלים על חשבון הקופה העירונית.פיתוח עירוני כושל
ועוד כהנה וכהנה כשלים חמורים בתפקוד העיריות.
הסיבה שאני בוחר לדבר על השלטון ברמת המיקרו היא שאני מאמין שלא יכול לבוא שינוי כללי בהנהגה ללא שזה יהיה גל ציבורי באמת רחב שמקיף את כל המדינה-ראש ממשלה ישר והגון ככל שיהיה לא יוכל לשנות הרבה אם כל המערכת חושבת
הפוך ממנו.
ההצעה שלי לקראת הבחירות הקרובות היא דבר ראשון-רוצו בעצמכם לבחירות בעיריה-אם יש לכם רצון אמיתי לשנות ולעשות קצת צדק במדינה אז הכלל הראשון בזה הוא -אל תסמכו על אף אחד שיעשה את העבודה בשבילכם יש עוד 3 חודשים עד הבחירות אפשר להתארגן ולרוץ-מאוחר מדי לדעתכם? אין בעיה תתחילו מעכשיו להתארגן לבחירות שבעוד 4 שנים
תתפלא כמה אנשים יבחרו בכם אם באמת תגבשו רשימה של שינוים שצריכים לחול השלטון העירוני תציגו סדר עדיפויות שונה לחלוקת התקציב-ותעמדו בו -(מושחתים כבר יש בשלטון אין צורך במושחתים חדשים) תתחיבו ותגבשו רשימת בעלי מקצוע שיתפסו את התפקידים שלדעתכם לא מבוצעים כראוי ותציגו אותם לציבור
לא תגיעו לראשות העיר? אולי אבל כבר תהיה אופוזיציה חשובה ואם לא בעוד 4 שנים אז בעוד 8
רחוק מדי? נשמע פנטזיה? אולי שיטת ה"אין מה לעשות" נגזר עלינו להיות נשלטים על ידי חבורת אידיוטים במקרה הטוב וגנבים במקרה הרע היא אופציה הרבה יותר גרועה
כן אין לי אשליות מהלך לשינוי ההנהגה בישראל מתחיל היום ויתן את אותותיו רק עוד 20 שנה
קחו לדוגמא את משה פייגלין-יהודי דתי שעשה את הבלתי ייאמן-הוא נכנס לליכוד עם 120 צירים בועידת הליכוד
הוא עשה זאת נגד כל הזרם שהוא בא ממנו כמעט כולם שם היו נגדו כי הוא שבר את ההגמוניה של הפוליטקאים הדתיים
אבל עם עקשנות של 15 שנה שבאה לו מתוך ראיה רחבה שתהליך כזה נעשה בבישול מאד איטי-הוא עשה זאת!
למה שאתם לא תצליחו? תארגנו כנש של 50 חברים שחושבים כמוכם ותתחילו להריץ את הנושא
נושא חשוב שיש לשנות ואתם יכולים לעשות זאת בשלטון בישראל הוא השקיפות לדרוש מראשי הערים שכל הפעולות הכספיות של העיריה יהיו שקופות ויוצגו באתר האינטרנט שלה-שינוי שמאוד יהיה קשה להכניס אבל אם רוצים לשנות את סדרי השלטון צריך להתחיל ממנו

דבר נוסף-תושבי מדינת ישראל חייבים להפנים ששלטון מושחת ותרבות מחאה עצלה הולכים טוב מאוד ביחד
כל עוד איש ציבור מקומי יכול לעשות שטויות וזה יעבור לו בלי שחצי מהעיר תפגין מול העיריה ותחסום את הרחוב הראשי של העיר-אז הוא ימשיך לעשות ככל העולה על רוחו רק כאשר תהיה בארץ תרבות מחאה ברורה ופעילה אישי הציבור ירסנו את עצמם כי ככה זה בג'ונגל החלש פוחד מהחזק והגיע הזמן שהחזק יהיה פה הציבור-זה בידכם וזה לא קשה ובלתי אפשרי כמו שזה נשמע.אז כן אם תצליחו לארגן רשימה של 100 איש שיבואו ויפגינו בקביעות נגד השטויות של העיריה אז תהיו בטוחים שגרף בזבוז הכספים ילך ויקטן
אני חושב שאחרי שהדברים האלו ייושמו ברמה המקומית הם גם ייושמו ברמה הארצית

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר