לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2008, 20:10
צלמית המשתמש של DOSH_DOSH
  משתמשת נקבה DOSH_DOSH DOSH_DOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
משחק ספרותי ! - השלם את הסיפור

אני אתן לכם התחלה מעניינת של סיפור ואתם תמשיכו אותו .
זאת אומרת אני מתחילה , מישהו אחר ממשיך בדרך שלו . וככה כל אחד [=

אני מקווה שתהנו!

זוהי התחלת הסיפור :

קמתי בבוקר וראיתי מסבבי הכל פשוט הכל פרחים , תוהה איך הגעתי לעולם
מושלם שכזה.

נפל עלי תפוח מעץ התפוחים שמעלי .

ואז התעוררתי.

ישנה על בטון , קופאת מקור ומכוסה בסדין דק .
רעבה ובודדה , כובע צמר על ראשי ואני לבושה בשמלת קיץ באמצע החורף.

עובר לידי אדם אחד , הוא ניראה עשיר . חיבקתי את ברכיי וניסיתי לחמם את עצמי .
חשבתי על האנשים שגרים בדירת פאר , ומרשים לעצמם לקנות המון דברים בכמויות.

שיר , אחותי , מתקרבת אלי נאבקת ברוח החזקה .
ובידה כיכר לחם .

גם שיר לבושה שמלת קיץ ומכוסה בסדין דק , על ראשה כובע צמר והיא יחפה.

"חכי מלי .. " אמרה ונתנה לי חצי מכיכר הלחם .

כל אחת אכלה את החצי כיכר שלה בתאבון רב ,

האיש העשיר ממקודם בוהה בנו.

הוא ניגש אל שיר ואומר : "מדוע אתן לבושות בבגדי קיץ באמצע החורף ?"
"מדוע אתה שואל?"
ענתה שיר בחוסר סבלנות.

האיש עצם עיניו ולקח נשימה ארוכה .
התעלם משיר , הגיש לי 20 שקלים והתרחק .

שיר עקבה אחרי האיש הולך ונעלם.

חטפה מידי את 20 השקלים.

"מלי יש לי רעיון ..."

אתם מוזמנים להשלים את הסיפור כרצונכם .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 08:05
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "משחק ספרותי ! - השלם את הסיפור"

אחותי. בהחלט יש לה רעיונות לא שיגרתיים. אני תוהה לאיזו צרה נכנס הפעם. היא זאת שהכניסה אותנו לצרה הזאת שאין לאף אחת מאיתנו מושג איך לצאת ממנה. טוב שאנחנו יודעות קצת עברית עתיקה ואפשר קצת להסתדר. אף פעם לא חשבתי שעברית עתיקה תעזור לי בחיים. תמיד השתעממתי בשיעורים וחיכיתי כל רגע עד שהליצן של הכיתה יגיד משהו מצחיק ויפריע למורה. אף פעם לא הבנתי למה אנחנו בכלל צריכים את השיעורים האלה, אבל אמרו שאנחנו צריכים לשמור על המורשת, על הניצוץ המחבר אותנו לישראליות, ליהדות, שכבר מעט מאוד נשאר ממנה. חייבים לשמר דברים. זה בדיוק כמו שמלמדים אותנו היסטוריה כדי שלא נחזור על טעויות העבר. זה התירוץ שהם נותנים. בולשיט. למדתי היסטוריה ומתחילת העולם עד היום כל הזמן חוזרים על אותן טעויות, ולא לומדים כלום.
אני מתגעגעת למיטה החמה שלי... לאמבטיה חמה... לדברים הפשוטים של החיים. אפילו לחטטנות של ההורים שלי בחיים הפרטיים שלנו. אפילו להיא מהכיתה שאנחנו לא סובלות אחת את השניה.

אף אחד לא מחפש אותנו.
אני לא יודעת את מי להאשים. את החבר של שיר או את עצמי שהייתי פאסיבית. אני לא מאשימה את שיר, כי היא אימפוסליבית. אני תמיד נגררת אחריה כדי להציל אותה מכל הצרות שהיא נכנסת אליהם. משחר לידתה זה תמיד כך. זה די נמאס לפעמים. אין רגע אחד של שקט. אני רוצה שקט, יציבות, להיות בנאדם נורמלי, אבל מרגע ששיר נולדה נגמרו לי החיים כפי שהכרתי אותם. למרות שאני מקטרת על זה הרבה, אני חושבת שבתוך תוכי ייתכן שבתת מודע אני רוצה את כל ההרפתקאות האלה. אחרי הכל, אני זאת בעלת התושייה. אני זאת שמצליחה, אלהים יודע מאיפה, להציל אותנו כל הזמן.
בעצם, אולי מישהו כן מחפש אותנו ורק אנחנו לא יודעות כי הוא עוד לא הצליח להיתקל בנו?
החבר של שיר הוא קצת מטורף, אבל הוא מסוג האנשים שאתה לא יודע שהוא מטורף עד שהוא פותח את הפה ופותח את ליבו. זה אם אתה מצליח לדובב אותו. שיר הצליחה. ולא רק זאת אלא שהיא הצליחה לחדור אל ליבו. הוא לא מדבר הרבה, אבל איתה הוא לא סוגר את הפה. הבחור מאוהב בה. היא, מצידה, נהנית מהמצב ונהנית מהעובדה שהיא מסובבת אותו על האצבע הקטנה שלה. אבל אני מכירה את שיר. למרות שזה לא ניראה ככה, היא באמת אוהבת אותו. אני חושבת שיצר ההרפתקנות מחבר ביניהם.
אוי, איך שאני מתגעגעת... אולי בכל זאת? לא, אסור לי לפתח ציפיות ולטבוע בתוך תקוות גובלות באשליות, ואסור להיות שאננה. אנחנו בכאן ובעכשיו וצריך להסתדר. הדבר הכי טוב שאני יכולה לעשות זה להסתכל ולהיות בעלת עין טובה לאנשים. בינתיים אני כל הזמן מסתכלת ואני לא רואה אף אחד שניראה שונה כאן.
אוףףף! הכל בגלל החבר שלה! אני סומכת על האהבה שלהם וזו התקווה האמיתית שלי. כי הוא יעשה הכל, אבל ממש הכל בשביל להחזיר אותה ויהפוך שמיים וארץ בשבילה. הוא לא ייתייאש.
אני גם סומכת על הראש שלו. חייבם להודות: מאוהב, מטורף, אבל גאון. הוא גאון בפיסיקה, כימיה, מתמטיקה. אפילו פעם אחת הגיעו מהממשלה כי חשבו לקחת אותו, אבל הגיע איתם גם מאבחן, הוא נתן בו מבט אחד והחליט שהוא לא בשבילם. הוא פשוט לא יציב מספיק עבורם.
בימינו
חחח... אני אומרת "בימינו" ומתכוונת ל-2500, ועוד לא התרגלתי ש"בימינו" זה כאן ועכשיו שזה 2008. זה מאוד מבלבל בתקשורת עם אנשים.
בימינו מכונות זמן הן די נפוצות, אבל יש עליהן הגבלות מפה ועד הודעה חדשה, כמו למשל שאסור לשגר אנשים למדינת אויב וכאלה, ומצד שני אתם מכירים את האנשים האלה שחייבים, אבל פשוט חייבים לבנות לעצמם כור אטומי אישי משלהם בחצר ולעשות ניסויים ללא פיקוח? אצלינו זה הבן של השכן. כן! החבר של אחותי! גרררר...
אין אף אחד שחולק שהוא גאון. בכל מה שקשור למתמטיקה ופיסיקה וכו' וכו' כולנו סומכים עליו בעיניים עצומות. אחותי ממש התלהבה לנסוע בזמן, שלא לדבר על העובדה שזה בחינם, וכשאני ראיתי שהיא כבר על סף עשייה וממש כבר אי אפשר לעצור אותה מלעשות את מה שהתברר כשטות של החיים שלנו, אמרתי שאני אבוא איתה, אבל קודם תיחקרתי אותו על כל פרט ופרט והוא ענה על כל השאלות שלי והסביר לי הכל (כן, גם אני די טובה במתמטיקה ופיסיקה), ונחה דעתי. אני חושבת שכיסיתי את כל השאלות האפשריות שאפשר לשאול בנושא. רק בזמן המעבר פתאום התחוורו לי שאלות שלא שאלתי. אתה לא יכול להעלות אותן על דעתך עד שאתה לא חווה שיגור והעברה בעצמך. המעבר אורך רבע שעה ארוכה כנצח. הייתי שם. ואחרי מה שראיתי כבר הבנתי שאין לנו כל כך הרבה סיכויים לחזור. טוב שהוא מאוהב בה. אחרי ללא ספק היינו נתקעות בזמן הזה לעולמים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר