לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2008, 09:42
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
סרוגים פרק 3- למנויי 'יס' בלבד

נלקח מהאתר דוסילנד :

ב'יס' החליטו למנוע מהגולשים לצפות דווקא בסדרות המוצלחות. אחרי המהלך המרענן של העלאת שני הפרקים הראשונים של סדרת הדרמה 'סרוגים' לרשת, החליטו ביס להשאיר את הסדרה למנויים בלבד.

המהלך האחרון של 'יס' קצת מפתיע נוכח העובדה שרשתות הטלויזיה בארצות הברית הבינו כבר מזמן שהן יצליחו להשיג רייטינג גבוה יותר כאשר יעלו פרקים מלאים לרשת. כל הרשתות הגדולות בארה"ב מאפשרות לגולשים (מארה"ב בלבד) לצפות בכל הסדרות - מאבודים ועד נמלטים. הרשתות מרוויחות מפרסומות באתר, ולא מאבדות צופים שפספסו פרק אחד - הצופים יכולים להשלים את הפרקים באינטרנט. הרשתות הבינו שהגולשים ימצאו את הפרקים המלאים ברשתות שיתוף הקבצים בכל מקרה, ולכן אין סיבה שלא לתת להם את זה וזהו.

בשנה האחרונה נראה שגם בארץ מתחולל שינוי דומה כפי שניתן להיווכח משיתוף הפעולה בין אתר נענע לבין ערוץ 10 (או כפי שהם קוראים לעצמם היום - נענע10). בנענע10 מעלים מידי ערב כתבות מאולפן החדשות וכן פרקים של סדרות מקור וריאלטי (ע"ע "הישרדות"). גם באתר שידורי קשת אפשר לצפות בקטעים מתוך שידורי הערוץ כמו "כוכב נולד6" ו"ארץ נהדרת". 'יס' בשיתוף עם אתר וואלה החלו גם כן להעלות פרקים מלאים (כולל כל העונות של "השיר שלנו").

עם פרוץ 'סרוגים' למסך הקטן, הגולשים הדתיים שמחו לגלות , שלא חייבים לעשות מנוי ל'יס' כדי לצפות במעשיהם של הרווקים בביצה. הפרק הראשון והשני של הסדרה הועלו לאתר וואלה-יס באיכות ובזמינות מספקות.
לעומת זאת, את הפרק השלישי של סרוגים החליטו ב'יס' במפתיע לא להעלות וכך ככל הנראה גם דינם של הפרקים הבאים. בפורום באתר 'יס' אפשר להתרשם מהתגובות הנזעמות. שרשורים רבים נפתחו בנושא כדי לקבל מענה.

תגובתה של הגולשת חן יכולה ללמד על הלך הרוח במגזר: "אני לא אתחבר ליס רק בשל סדרה אחת שמשכה את ליבי היות ואין בכך היגיון, ורבים סבורים כמוני. הרי אין מדובר בערוץ של סדרות דתיות, אלא רק בסדרה חולפת הכוללת 15 פרקים בלבד.
אני מציעה שתתפשרו מצדכם ותחשבו על רעיון שיבוא גם לקראתנו, אחרי הכל הדבר משתלם לכולנו שהרי הציבור הדתי הוא כמעט 50% ב"ה מישראל."

בשרשור אחר, אפשר למצוא תגובה צוננת של מנהלת הפורום לסוגיה:

"הי לימור, כל פרקי "חקירה פנימית" יעלו לאתר, בכל שבוע פרק אחד, פחות או יותר מיד לאחר שידור הפרק בטלוויזיה. סרוגים - עלו פרקים 1+2, ויעלה גם הפרק האחרון. את שאר הפרקים ניתן לראות בטלוויזיה ב yes stars ישראלי, כנ"ל רביעיית רן. חגית"

החלק המעניין הוא שבאתר וואלה לא עודכנו על המהלך החריג, דבר שיכול ללמד על כך שמדובר בהחלטה מיוחדת ולא בתכנון מוקדם. בעת שידור התוכנית ניתן היה למצוא באתר וואלה קישור המודיע: "סרוגים פרק 3".

בינתיים הגולשים יכולים להוריד את פרק 3 של סרוגים ברשתות שיתוף הקבצים וכנראה שנמצא שם גם את הפרקים הבאים.

קישור: http://www.dosiland.co.il/html/modu...article&sid=474

א. אוףףף איזה מעצבנים !! גם מה יעזור לי הפרק האחרון אם לא ראיתי את כל הסדרה ?

ב. להוריד את הפרקים בתוכנות השיתוף זה לא גזל ?
כאילו יש שאלה קשה מאוד בקשר לזה ..
אני הורדתי אולי 2000 קבצים באימייול מלא סרטים ושירים ומשחקים עד שפעם אחת ראיתי כתבה שטוענת שזה עובר על 'לא תגנוב' ואמרתי וואלה ! איך לא חשבתי על זה ..

(זה היה לפני 3 חודשים בערך) ומאז יש לי רשימה אדירה של שירים להוריד אבל אני לא מוריד ..
ואני כל הזמן חושב על זה .. מה אתם חושבים <?

נערך לאחרונה ע"י הנשר הקטן בתאריך 15-07-2008 בשעה 20:28.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר