לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2008, 19:32
צלמית המשתמש של Atex
  משתמש זכר Atex Atex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל Atex
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafwax שמתחילה ב "מחר יום סיירות, יש המלצות?"

כובע(אם לא תביא כובע,תקבל כובע צבאי שזה כובע כזה רחב שוליים - אולי הוא יהיה נוח לך אולי לא,לכן אולי כדי להביא כובע נוח מהבית).
עט(למלא טפסים שנותנים לך בהתחלה).
יש שם גם מקלחות + מקום איפה לצחצח שיניים,אם אתה רוצה תביא כלי רחצה.
אתה יכול גם להביא שק שינה מהבית - כי השק"ש שנותנים לך שם הוא צבאי והוא לא כל כך אידיאלי,ואולי אם תביא שק"ש מהבית תצליח לישון יותר טוב,אולי גם כרית,כי אחרת תצטרך לישון על התיק שזה לא כל כך נוח.
תביא גם שעון לקחת זמנים.

שיהיה בהצלחה.
חרשני כרצונך – מגל, גלגל – חרושת
או חרב ופגיון.

הנדר הבית"רי ,זאב ז'בוטינסקי, פאריס, תרצ"ד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 20:11
  Balal Balal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafwax שמתחילה ב "מחר יום סיירות, יש המלצות?"

אני אתקן קצת את מה שהבחור מעלי אמר...

1. אין מקלחות ואף אחד לא מתקלח בין היום הראשון לשני, אז אין טעם להביא שמפו וכאלה... המקסימום שעושים זה מצחצחים שיניים ושוטפים תידיים בסבון כלים שיש שם.
2. השק"ש שמקבלים הוא ממש טוב,נעים וחן. זה לא שק"ש צבאי... לדעתי אין טעם להביא שק"ש מהבית, רצוי להביא כרית או משו נוח לשים עליו את הראש. כי להרדם שם זה באמת קשה, ואני רציני מאוד.
3. חוברת תשבצים או משו בסגנון יכול מאוד לעזור לך לשעות על גבי שעות שתחכה סתם בציליות בלי לעשות כלום.
4. כדאי לך מאוד להביא כובע נוח שיושב לך בול על הראש כי המפקדים מכריחים אותך להשאר עם כובע כל הזמן והכובע הצבאי לא יושב טוב על הראש ומהמהירות של הספרינטים הוא כל הזמן נופל... אצלי פשוט הוא היה ביד בזמן הספרינט וכשעמדנו בשלשות שמתי אותו על הראש... סתם מעצבן.

בהצלחה!
ישן 22-07-2008, 20:20
  DragonF16 DragonF16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Balal שמתחילה ב "אני אתקן קצת את מה שהבחור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Balal
אני אתקן קצת את מה שהבחור מעלי אמר...

1. אין מקלחות ואף אחד לא מתקלח בין היום הראשון לשני, אז אין טעם להביא שמפו וכאלה... המקסימום שעושים זה מצחצחים שיניים ושוטפים תידיים בסבון כלים שיש שם.
2. השק"ש שמקבלים הוא ממש טוב,נעים וחן. זה לא שק"ש צבאי... לדעתי אין טעם להביא שק"ש מהבית, רצוי להביא כרית או משו נוח לשים עליו את הראש. כי להרדם שם זה באמת קשה, ואני רציני מאוד.
3. חוברת תשבצים או משו בסגנון יכול מאוד לעזור לך לשעות על גבי שעות שתחכה סתם בציליות בלי לעשות כלום.
4. כדאי לך מאוד להביא כובע נוח שיושב לך בול על הראש כי המפקדים מכריחים אותך להשאר עם כובע כל הזמן והכובע הצבאי לא יושב טוב על הראש ומהמהירות של הספרינטים הוא כל הזמן נופל... אצלי פשוט הוא היה ביד בזמן הספרינט וכשעמדנו בשלשות שמתי אותו על הראש... סתם מעצבן.

בהצלחה!

1. מחזק! אף אחד לא באמת מתקלח שם ואין איפה
2. נכון באמת השק שינה הוא נוח אבל זה תלוי איזה כי מקבלים אותם ממכולה גדולה וזה די הימור.. כרית חובה כרית חובה כרית חובה!!!
3. לא נראה לי שזה יעזור אבל לא יכול להפריע
4. כובע מהבית מומלץ מאוד. מקסימום יהיה לך את הבחירה אם לקחת את הצבאי או את שלך

בהצלחהה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר