לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2008, 11:49
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
המלצה המלצה על מופע- The Best Of Queen

אתמול הייתי בהופעה "Love Of My Life"- "The Best Of Queen", במבצר שוני שבבנימינה.
מדובר במופע מחווה ללהיטיה הגדולים של הלהקה, שלדעתי היא פשוט הכי גדולה בהיסטוריה (ויסלחו לי חובבי הביטלס/סינרגיה/גיים בוז).
האווירה היתה מדהימה, השירים מושלמים, העיבודים מצויינים, והביצועים- מהממים.
ההופעה נפתחה בשיר Innuendo, ומיד כל שוני היה על הרגליים, רקד לצלילי Don't Stop Me Now, הצטרף בקול רם לשירת הבלדה Love Of My life וההמנונים Bohemian Rapsody ו- We Are The Champions, רקע ברגליים והניף ידיים בשירים We Will Rock You ו- Radio Ga Ga.
וכמובן איך אפשר בלי הביצועים המדהימים ל- The Show Must Go On ול- Somebody To Love, אשר בוצעו פעמיים כל אחד.

האנשים שהביאו את החוייה הזאת היו חברי להקת גוספל, תזמורת קאמרית, להקת "קילר קווין" המורכבת משני גיטריסטים מוכשרים, פסנתרן מחונן, בסיסט מצויין (במיוחד בשיר Another One Bites The Dust) ומתופף מצויין.
אליהם הצטרפו מספר סולנים, כל אחד לשיר אחר, כאשר הכי טוב היה הסולן ששר את Good Old Fashioned Lover Boy.
מעל כולם ניצחו על ההופעה הסולן הראשי מומי לוי, והמנצח עופר פורטוגלי.

הדבר אולי הכי חשוב במופע הוא העבודה שאין כאן כוונה להמציא את הגלגל מחדש. הביצועים נצמדים למקור ככל האפשר, ולא צריך יותר מזה.

אני מוכרח לציין שההופעה אתמול היתה בשבילי התגשמות של חלום. בקווין התאהבתי ביום מותו של פרדי מרקורי, עת הייתי בכיתה ג'.
מאז מדובר באחת האהבות הכי גדולות שלי- יש לי את כל הדיסקוגרפיה של הלהקה, כולל DVD של ההופעה בוומבלי, ואפילו עבודה שכתבתי על הלהקה בתקופת ביה"ס. הייתי מוכן לשלם הרבה כדי לראות את בראיין מיי, רוג'ר טיילור, ג'ון דיקון מתאחדים לשירי קווין.

לאתר המופע:
http://www.thebestofqueen.host-center.co.il/
ללוח ההופעות הבאות:
http://www.thebestofqueen.host-center.co.il/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר