לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2008, 10:10
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אני מתיישב, אני אוטומטית שונא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמבו 6
אני מתיישב, אני אוטומטית שונא ישראל עבורך?
עריכה: איך בדיוק אפשר להיות שונא ישראל אם אתה פוגע בערבים באמצעות ההתישבות שלך ולא
בישראל, רק רציתי להראות ההגיון בסיסמא שלך שנראה לי אתה משנן גם תוך שינה וישיבה בשירותים.
אפשר כבר לעשות פארודיה על כותרות האשכולים שאתה פותח בפורום הזה.

חס וחלילה,
אבל מי שי שפוגע בחיילים ושוטרים הוא בפעולותיו שונא ישראל, האידיאולוגיה השקטה לא משנה כלום..זה כמו שאנס יטען שהוא בכלל קתולי ולא מאמין ביחסי מין לפני הנישואים...האידיאולוגיה לא חשובה כאשר הפעולות חזקות בהררבה....ציינתי בפירוש שהאשכול מתייחס ספציפית למבצעי העבירות ולא לכלל האוכלוסיה, לא ברור לי למה צריך לכתוב זאת כל כך הרבה פעמים....
יש הרבה יותר מ 2 אפשרוייות מיסטר סתמבאD אבל אם זה הכי הרבה אפשרויות שהצלחת לחשוב לא נראה לי שיש טעם בכלל להסביר לך....אבל רק כדי לענות לך, אף אחת מהאפשרויות שציינת היא לא הנכונה במקרה שלי...לא נורא, כותבים פה הרבה דברים לא נכונים, אל תרגיש רע...
האשכול הזה הביא לידי מיצוי את החוק המניע את הפורום שלנו:
ערבי פועל באלימות נגד שוטר- הערבי אשם!! מתנחל פועל באלימות נגד שוטר- פותח האשכול אשם!
חחח, הפורום של פיסטוק..
צ'או

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2008, 00:13
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
אמיל אתה מזוייף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "עוד מעשה אלימות של מתנחל שונא ישראל.."

2 אפשרויות:

- או שאתה כותב מתוך שינאה עצמית, כלפיי ישראל ובני עמך..

- או שאתה עוד סוג של שמאלן שתול (יש טוקבקיסטים בשכר למען ראש ממשלה מושחת, ויש שמאלנים במימון כספי אירופי - יתכן שזה אתה ? )

תמים אני די בטוח שאתה לא, אתה גם יודע היטב "לבחור" מאיזה אתרים לקחת את הידיעות לאשכול שאתה פותח ("וואלה" כמובן שהוא ממש אבל ממש לא אתר שמאלני...)

אין לך כמובן צורך לאמת ידיעות ממקורות נוספים, כמובן אתה אוהב להצהיר שאתה לא מכליל, אבל איכשהו תמיד המטרה שלך חייבת להיות איזה מתנחל...

עוד לא ראיתי אותך פותח אשכול ביקורתי כנגד אנשי שמאל, כנגד הצד השני - החמאס, ואבו מאזן "המתון", שלא לומר משבח את המתנחלים שהוכיחו אומץ וגבורה כמו בפיגועי הטראקטור והפיגוע בישיבת הרב, אתה מתעלם במודע ומבחירה להערכתי.

קראתי את ההסבר המצחיק שלך שאתה חייב איכשהו להפגין "דעות אחרות" מרוב הדעות "הימניות" שיש בפורום הזה, גם אם כן, תוודא שמה שאתה מפרסם אמת, תוכיח היגיון מאחורי הדברים שאתה כותב, אל תדבר בסיסמאות, אל תחפש לתקוף את אותו צד בכל פעם ולהצדיק את הצד שני החביב עליך, תוכיח שאתה באמת כותב מאוזן.

ודרך אגב, זה שאתה טייס לא מזיז לי, הג'וב שלך לא מחפה על היעדר ההיגיון בדעותיך.
ישן 26-07-2008, 16:20

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "עוד תעמולה אנטישמית מבית היוצר של אמיל..."

לחזור על המשפט הזה מספר רב של פעמים אדון looklook הגזען הקטן אולי תשכנע רבים בפורום אבל לא תהפוך זאת למציאות...
שנאתי כלפי מתנחלים אלימים אינה זולגת לא לעם היהודי כולו ואפילו לו למתנחלים האחרים שומרי החוק...השיטה של לכנות אותי אנטישמי על מנת להסית את הדיון מתופעות אלימות הינה שיטה יעילה אבל היא שקרית, עלובה ונמוכה, כל התכונות המאפיינות גזען עלוב כמוך...

כשאני כותב "עוד מעשה אלימות" על מעשה אלימות של מתנחלים מיד חולפות במוחו של כמוךפראנואיד מחשבות של שאופייניות לגזען בעל מנטליות גטו....אבל כשישראלי גאה כותב את המילה "עוד מעשה אלימות" כל שהוא מתכוון זה בדיוק כך...שהיו כבר מקרים כאלה בעבר....ללא החיבור הפראנואידי שיש לאנשים כמוך...ואם כבר ירדת נמוך לקרוא לי אנטישמי במקום להתייחס למהות ההודעה שלי אז למה שלא נמשיך בכיוון הזה..כמה מפתיע שפטריוט השש אלי קרב כמוך, הנחלץ להגנת העם היהודי ביריית "אנטישמי" לכל מי שמיישר קו על דעותיו הקיצוניות והלאומניות הוא בעצם...ג'ובניק שבחר לא להחזיק נשק בעולם אמיתי, למרות היותו גיבור גדול בעולם הוירטואלי... להיות חייל קרבי בפורום זה קל מאוד נכון לוק לוק? אבל בחיים האמיתיים אתה מעדיף להיות בתוך מבנה מוגן..... אתה פאתטי.

ישן 27-07-2008, 00:19
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה אנטישמי לא פחות (וכנראה יותר) מהרבה ערבים..
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[font=Verdana]לחזור על המשפט..."

מה שמוכיח שאני לא גזען, אני מתייחס לאופן שבו אדם כותב ומתבטא ולא טוען שיהודים לא יכולים להיות אנטישמים בדיוק כמו מרבית הערבים.

בניגוד אליך, אני לא משתמש בעלבונות מטופשים כמו "גזען" ו"עלוב". נימקתי מדוע ההודעה שלך היא אנטישמית ומדוע אתה אנטישמי, זה משום שהעניין שלך בפורום מתמצה בהשמצת מתנחלים רק משום שהם יהודים לאומיים.

לגבי היותי חייל לא קרבי, אני מודה ב"אשמה". ה"קרביות" שלך, (שנבחנה ללא ספק מול עשרות מחבלים המרחפים בגובה של 10,000 רגל) והידע העצום שלך על צה"ל (ג'ובניקים לא מחזיקים נשק, מה?) לא הופכת אותך לצודק וכן - אתה עדיין אנטישמי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-07-2008, 01:20

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה אנטישמי לא פחות (וכנראה יותר) מהרבה ערבים.."

גם אני הודאתי באשמה שאני שונא מתנחלים אלימים ובאותה נשימה ציינתי את אהבתי לאחרים...כל מה שמעבר לזה הנה ספקולציה חסרת הוכחה, פשוט שיטה עלובה ביותר שלך להסית את הדיון...
כפי ששנאת ערבי אחד או ערבי אלים לא הופכת אדם לגזען, כך שנאת מתנחלים אלימים לא הופכת אדם לאנטישמי...
אין טעם להיכנס לקרביות המפוקפקת שלי כי היא אכן מפוקפקת, במיוחד בעולם וירטואלי הזה שכל ממזר מלך, אבל איך אתה ישן בלילה בין קריאת קרב אחד אחת לשניה (קרב שלא אתה תשתתף בו.) את זה אני לא מבין..או יותר נכון, אני כן מבין... "הודאה" עלובה שלךלא תספיק כאן, כמו שאתה דורש מאחרים, צריכה דם להתלוות לכך התפטרות...
ועכשיו, אם אין להוד צביעותו עוד מה לכתוב לי פרט לאנטישמי, נא יסיים את הדיון כאן, כי את זה כבר הבנו..אם יש לך משהו חדש לרשום (ורצוי משהו שלא קשור לפותח השרשור אלא לשירשור עצמו, כפי שנהוג בפורומים מכובדים... http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...%99%D7%A0%D7%9D
אז אתה מוזמן...

ישן 27-07-2008, 22:31
צלמית המשתמש של looklook

מצטער על הסתת הדיון..
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "גם אני הודאתי באשמה שאני שונא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
גם אני הודאתי באשמה שאני שונא מתנחלים אלימים ובאותה נשימה ציינתי את אהבתי לאחרים...כל מה שמעבר לזה הנה ספקולציה חסרת הוכחה, פשוט שיטה עלובה ביותר שלך להסית את הדיון...
כפי ששנאת ערבי אחד או ערבי אלים לא הופכת אדם לגזען, כך שנאת מתנחלים אלימים לא הופכת אדם לאנטישמי...
אין טעם להיכנס לקרביות המפוקפקת שלי כי היא אכן מפוקפקת, במיוחד בעולם וירטואלי הזה שכל ממזר מלך, אבל איך אתה ישן בלילה בין קריאת קרב אחד אחת לשניה (קרב שלא אתה תשתתף בו.) את זה אני לא מבין..או יותר נכון, אני כן מבין... "הודאה" עלובה שלךלא תספיק כאן, כמו שאתה דורש מאחרים, צריכה דם להתלוות לכך התפטרות...
ועכשיו, אם אין להוד צביעותו עוד מה לכתוב לי פרט לאנטישמי, נא יסיים את הדיון כאן, כי את זה כבר הבנו..אם יש לך משהו חדש לרשום (ורצוי משהו שלא קשור לפותח השרשור אלא לשירשור עצמו, כפי שנהוג בפורומים מכובדים... http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...%99%D7%A0%D7%9D
אז אתה מוזמן...

כולי תקווה שהדיון לא יפגע באיש....

גם אני וגם "ג'ובניקים" אחרים שאתה מזלזל בהם , היו בסכנת חיים בגלל שרותם הצבאי. זכותי וזכותם להביע את דעתי/דעתם על כל דבר שקורה במדינה דמוקרטית, אינה ניתנת לערעור והניסיון העלוב שלך להתנשא בגלל שרותך בשחקים, מעיד על מחסור בטיעונים רלוונטים. כל עוד תמשיך בהתחכמויות מגוחכות, להשמיץ כאן את ציבור המתנחלים- אמשיך ואקרא לך אנטישמי. זה קשור לשרשור עצמו (בניגוד ל"גזען עלוב" משום שזה נובע ישירות ממה שכתבת בו.

ישן 28-07-2008, 23:08

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מצטער על הסתת הדיון.."

שלילי, זה ממש לא נובע ישירות ממה שכתבתי והסברתי גם כמה פעמים מדוע זה לא, אך אם לא הבנת עד עכשיו בהחלט נובע ישירות שאתה טיפש...כנ"ל ההקשר הלוגי שאתה מבצע בין הזלזול שלי ללוחם מקלדת המבצע פעולות אקיטיביות לקידום קונפיליקטים שהוא עצמו לא מתכוון להשתתף בהם לבין הכבוד הרב שיש לי לתומכי הלחימה והגובניקים באשר הם (חיפוש קצר בפורום צו"ב יסביר לך כמה דברים..)...
למרות הניסיון העלוב שלך להסית את הדיון לנושא חופש הביטוי, הרי שמעולם לא טענתי שאסור לך לחוות דעה רק בגלל שאתה ג'ובניק, בוודאי ובוודאי שמותר לך, אבל זה לא מקנה לך חסינות מביקורת...ביקורת שמגיעה לך ביושר רב בהיותך פחדן עלוב ששולח אנשים אחרים להילחם מלחמות שהוא עצמו אינו מוכן להילחם!
על כך הביקורת ידידי, אם זה אתה צריך לישון בלילה תוך שאתה משנן "חופש הביטוי"...

ישן 29-07-2008, 00:19
צלמית המשתמש של looklook

ההסברים השקריים שלך לא מעניינים אותי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "שלילי, זה ממש לא נובע ישירות..."

אין מה להבין בהם. אתה עוסק בהסתה על אף שאתה לא מצליח להבחין בין הסתה להסטה) נגד ציבור המתנחלים וכל מי שיש לו קצת שכל (רמז, טיפש עילג, לא אתה) יכול להבחין בכך בנקל.

גם הפנטזיות שלך על קונפליקטים שאני מקדם, על אנשים שאני שולח להלחם או על פחד שכביכול יש לי לא מעניינות אף אחד. שוב ושוב אתה מוכיח שאינך מסוגל להתבטא בנושא הדיון, זה משום שאתה טיפש. אני מסוגל לסבול אנשים טפשים המכירים את מקומם בעולם. אבל אנשים טפשים המשוכנעים שהם חכמים זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות.

הייתי ממליץ לך לחזור אל בית הספר (רצוי היסודי) ולמד קצת לוגיקה ולשון עברית. אבל לאור דעותיך פשוט לך לעזה..

ישן 29-07-2008, 18:28

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ההסברים השקריים שלך לא מעניינים אותי"

כמה שקרים רגילים בתגובה אחת? (כרגיל..)..
אתה הוא זה שהפכת את הדיון לאישי, כאשר קראת לי אנטישמי ללא הוכחה... גם אתה לא מעניין אותי... העברית הבעיתית שלי נובעת מכך שגדלתי בארה"ב, לא שחשבתי שאדם עם מנת המשכל שלך היה חושב על כך, אני לא גדלתי עם עברית בעיתית..אני גדלתי באנגלית ובכל זאת יש לי עברית כמעט ללא טעויות....מה שאצלך נראה כפגם הוא בעצם נקודת חוזקה, שוב, לא חשבתי שתהיה אינטיליגנט מספיק לעלות על כך....
ממליץ שלא נתחיל את דיון לגבי אדם היודע את מקומו, בכל זאת, גם אתה לא ממש יודע את מקומך, אתה פישר צעיר שלא עשה עדיין כלום מימיו מלבד לכתוב באינטרנט...בחרת לא להיות חייל קרבי, אתה עסוק כל היום בלהפיץ שנאה ואין לך כל כך נקודות להאחז בהם בעולם האמיתי ולהוכיח כמה אתה מוצלח.... בשורה התחתונה אתה פחדן, ללא הישגים שנאחז באינטרנט להוציא את השנאה שלו, אז אני ממליץ שנחזור לדון בנושאים ולא "במקומו של אדם בעולם האמיתי" זה גם לא רלוונטי וגם מנותק מהמציאות...

וכהוכחה לכמה אתה מנותק מהמציאות, כמה אתה לא רציני, כמה אתה חובבן וכמה אתה טיפש, אני מצרף את הקישור הבא.. קישור שבו אתה עשית בדיוק את הטעות שבזכותה אתה שלחת אותי חזרה לבית ספר יסודי...אז ידידי, אתה גם טיפש וגם לא רציני....... הסתה או הסטה? כנראה שאתה לא יודע את ההבדל....
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...284#post2980420
בהצלחה בעולם האמיתי..אין ספק שהעתיד צופן לך גדולות ונצורות חחח...אתה פאטתי..

נערך לאחרונה ע"י emile-a בתאריך 29-07-2008 בשעה 18:45.
ישן 29-07-2008, 19:39
צלמית המשתמש של looklook

אתה אנטישמי משום שאתה מסית נגד מתנחלים.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[font=Verdana]כמה שקרים..."

ואתה עושה את זה בשפה עילגת שנובעת מטמטום נטו. איפה ההוכחות שלי שמדובר בטמטום? בבקשה

א. אתה מניח שמנת המשכל של אדם צריכה להשפיע על הידע שלו בנוגע להיסטוריה שלך.. הוא צריך לדעת שאתה גדלת "באנגלית". (דוברי אנגלית שלמדו עברית בסיסית צריכים להבין את ההבדל בין אנגלית לבין אנגליה או ארה"ב, לא?) לא נורא, אני גדלתי ב"רמת גנית".

ב. אדם חכם לא היה כותב על מישהו שהוא לא מכיר - "אתה פישר צעיר שלא עשה כלום בחיים שלו". אין לך מושג מה עשיתי ומה לא עשיתי, אתה גם לא הקובע האולטימטיבי לגבי השגים בחיים.

ג. אדם חכם לא היה כותב "בחרת לא להיות חייל קרבי" , אין לך מושג מה בחרתי ומה לא בחרתי ולמה.

ד. הניסיון העלוב שלך לנגח אותי לא צלח, כשאני כתבתי "הסתת הדיון" , לעגתי למה שאתה כתבת. הרי המשפט הבא שלי היה "כולי תקווה שהדיון לא יפגע באיש" (הרי הסתתי אותו) . חוסר יכולת מינימלית להבין חוש הומור, מעיד על אינטיליגנציה ירודה.

כפי שהתגובות הקודמות הסבירו לך מדוע אתה אנטישמי, התגובה הזאת מסבירה מדוע אתה טמבל.

זאת התגובה האחרונה שלי באשכול זה, אנטישמי, אתה רשאי להמשיך במפגן הלוגיקה העקומה, בשגיאות כתיב ובניסיונות כושלים לעלוב בי. לדעתי, עדיף שתצטרף לחבריך.. אי שם בעזה. בהצלחה

ישן 29-07-2008, 20:07

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה אנטישמי משום שאתה מסית נגד מתנחלים."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
ואתה עושה את זה בשפה עילגת שנובעת מטמטום נטו. איפה ההוכחות שלי שמדובר בטמטום? בבקשה

א. אתה מניח שמנת המשכל של אדם צריכה להשפיע על הידע שלו בנוגע להיסטוריה שלך.. הוא צריך לדעת שאתה גדלת "באנגלית". (דוברי אנגלית שלמדו עברית בסיסית צריכים להבין את ההבדל בין אנגלית לבין אנגליה או ארה"ב, לא?) לא נורא, אני גדלתי ב"רמת גנית".

ב. אדם חכם לא היה כותב על מישהו שהוא לא מכיר - "אתה פישר צעיר שלא עשה כלום בחיים שלו". אין לך מושג מה עשיתי ומה לא עשיתי, אתה גם לא הקובע האולטימטיבי לגבי השגים בחיים.

ג. אדם חכם לא היה כותב "בחרת לא להיות חייל קרבי" , אין לך מושג מה בחרתי ומה לא בחרתי ולמה.

ד. הניסיון העלוב שלך לנגח אותי לא צלח, כשאני כתבתי "הסתת הדיון" , לעגתי למה שאתה כתבת. הרי המשפט הבא שלי היה "כולי תקווה שהדיון לא יפגע באיש" (הרי הסתתי אותו) . חוסר יכולת מינימלית להבין חוש הומור, מעיד על אינטיליגנציה ירודה.

כפי שהתגובות הקודמות הסבירו לך מדוע אתה אנטישמי, התגובה הזאת מסבירה מדוע אתה טמבל.

זאת התגובה האחרונה שלי באשכול זה, אנטישמי, אתה רשאי להמשיך במפגן הלוגיקה העקומה, בשגיאות כתיב ובניסיונות כושלים לעלוב בי. לדעתי, עדיף שתצטרף לחבריך.. אי שם בעזה. בהצלחה

שקרן..
כתבת הסתת במקום הסטת...לא חוש הומור ולא בטוח...(טעות כתיב כמו שכולם עושים מדי פעם...לא נורא.).
"אדם חכם" כפי שאתה כותב... יודע שפרט לבודדים שבאמת לא יכולים להיות חיילים קרביים (חרשים, נכים, אנשים עם בעיות רפואיות רצינית באמת..) כל השאר פשוט בחרו לא להיות חיילים קרביים כי הם מעדיפים שמישהו אחר ילחם במקומם או שהם פחדנים( המקרה שלך)...אל תספר סיפורים..לי יש פרופיל 30 ואני חייל קרבי, ואני בטוח שלך יש פרופיל יותר גבוה.....
לכתוב אנטישמי באינטרנט זה קל... אבל לשמור על העם היהודי יום ולילה למרות פרופיל 30 זה קשה, אני לא מדבר רק על עצמי כמובן, רק היום הייתי בבדיקות רפואיות שגרתיות בצבא, נתקלתי באדם עם מחלה כרונית שכרתו לו 40 סנטימטר מהמעי...מה הוא עושה בחייו אתה שואל? סמג"ד ביחידת חי"ר...ואתה? אתה יושב בחדר המוגן והממוזג ומכנה אנטישמי את אלה ששומרים בלילה על העם היהודי כבר 15 שנה...אתה הוא זה שיכול לחפש אותי בסיבוב צעיר....
שמח שאתה שולח אותי לעזה...אני כבר הייתי בעזה...כן כן, עם הפרופיל 30 והכל...עם נשק במחסומים.."פטרולים" ו"מארבים"..אתה שירתת פעם בעזה? אני הרי יודע שלא...אתה גנרל מקלדת בלבד....
לילה טוב גנרל מקלדת פאטתי...

ישן 29-07-2008, 19:23
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מצטער על הסתת הדיון.."

"גם אני וגם "ג'ובניקים" אחרים שאתה מזלזל בהם , היו בסכנת חיים בגלל שרותם הצבאי"

בתור ג'ובניק בהווה, ולוחם לשעבר
על איזה בדיוק סכנת חיים אתה מדבר?
אבט"ש באיזה יישוב פעם בשנה?
שמירות בתוך צריפין?

לא סתם ג'ובניקים בבסיסים עורפים לא מקבלים תוספתשל רמת פעילות\סיכון לשכר, הם נמצאים באותו רמת סיכון כמו האזרחים העובדים לידם בקניון.

אני אישית כרגע ג'ובניק בגלל פציעה
וזה שירות כל כך שונה, כל כך אחר-
עד כדי כך שאני קורא ל"צבא" שאני עושה "עבודה".
המנטליות של הג'ובניקים כל כך שונה שזה מדהים.

לא שאני מזלזל ב"עבודה" הזאת, פשוט המשפט שציטטתי קצת הצחיק אותי.

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 29-07-2008 בשעה 19:28.
ישן 29-07-2008, 19:50
צלמית המשתמש של looklook

אסביר
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "[i]"גם אני וגם "ג'ובניקים"..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Oasis11

שמירות בתוך צריפין?

נכון, החייל הקרבי בשדה נמצא בסכנת חיים יותר גדולה מהג'ובניק, עדיין באבט"ש שהוא עושה יותר מפעם בשנה, הוא מסכן את חייו בפרט אם שולחים אותו לכרם שלום והקאסמים מתעופפים לו מעל הראש. הייתי גם בסכנות אחרות, יותר גרועות במהלך השרות הצבאי שלי. לפעמים גם האזרחים במדינה הזאת מסכנים את חייהם. זאת בדיוק הנקודה, אנחנו מדינה שמרבית אזרחיה נמצאים ברמת סכנה גדולה יותר ממדינות אחרות, גם ללא קשר לשרות צבאי. לכן, להכניס טיעונים מסוג "אני חייל קרבי ולכן הדעה שלי שווה יותר" לדיון, זו שטות.

לא סתם ג'ובניקים בבסיסים עורפים לא מקבלים תוספתשל רמת פעילות\סיכון לשכר, הם נמצאים באותו רמת סיכון כמו האזרחים העובדים לידם בקניון.

נו? ורמת הסיכון הזאת לא גבוהה מספיק? יש פער עצום בינה לבין רמת הסיכון של .. טייס נניח? וגם לו הייתה נמוכה? היא אינה מאפשרת לאזרחים להביע כל עמדה העולה על דעתם?

אני הפכתי ג'ובניק (עתודאי) בגלל שאבא שלי חלה בסרטן והיה צריך אותי לידו, ככה זה, כל אחד והסיבות שלו וזה באמת לא רלוונטי לדיונים כאן, חיילים קרביים יכולים להתגאות בהרבה דברים, אבל דעתם שווה בדיוק כמו דעתו של כל אזרח שומר חוק שמכבד את עקרון המדינה היהודית והדמוקרטית

ישן 29-07-2008, 23:38
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
הכנסת לי מילים לפה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אסביר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook

שמירות בתוך צריפין?

נכון, החייל הקרבי בשדה נמצא בסכנת חיים יותר גדולה מהג'ובניק, עדיין באבט"ש שהוא עושה יותר מפעם בשנה, הוא מסכן את חייו בפרט אם שולחים אותו לכרם שלום והקאסמים מתעופפים לו מעל הראש. הייתי גם בסכנות אחרות, יותר גרועות במהלך השרות הצבאי שלי. לפעמים גם האזרחים במדינה הזאת מסכנים את חייהם. זאת בדיוק הנקודה, אנחנו מדינה שמרבית אזרחיה נמצאים ברמת סכנה גדולה יותר ממדינות אחרות, גם ללא קשר לשרות צבאי. לכן, להכניס טיעונים מסוג "אני חייל קרבי ולכן הדעה שלי שווה יותר" לדיון, זו שטות.

איפה הכנסתי טיעון שדיעה של קרביים שווה יותר? כרגע אני חייל ג'ובניק בכלל. אני אישית הייתי בשני העולמות הללו, פשוט ציטטתי משפט אחד שלך שהוא פשוט לא נכון , כי מה לעשות כל הג'ובניקים שאני מכיר בוכים על זה שהם מגיעים בשמונה בערב הביתה כל יום.

נו? ורמת הסיכון הזאת לא גבוהה מספיק? יש פער עצום בינה לבין רמת הסיכון של .. טייס נניח? וגם לו הייתה נמוכה? היא אינה מאפשרת לאזרחים להביע כל עמדה העולה על דעתם?

שוב אתה סתם מכניס לי מילים לפה, איפה כתבתי שג'ובניקים\אזרחים לא יכולים להביע כל עמדה העולה על דעתם?

אני הפכתי ג'ובניק (עתודאי) בגלל שאבא שלי חלה בסרטן והיה צריך אותי לידו, ככה זה, כל אחד והסיבות שלו וזה באמת לא רלוונטי לדיונים כאן, חיילים קרביים יכולים להתגאות בהרבה דברים, אבל דעתם שווה בדיוק כמו דעתו של כל אזרח שומר חוק שמכבד את עקרון המדינה היהודית והדמוקרטית

ואני התגייסתי לקרבי למרות שאמא שלי, אם חד הורית וגרה לבד בבית, ואבי נפטר מסרטן ריאות לפני מספר שנים. וזה ממש לא רלוונטי לדיון הזה, איפה לעזאזל כתבתי שדעתם של קרביים עליונה על שאר האזרחים\הג'ובניקים המסכנים? שוב, וכבר נמאס לי לחזור על זה, שים לב איזה משפט ציטטתי ממך מלכתחילה. אני אישית ממה שאני מכיר, ואני מכיר מספיק את עולם הג'ובניקים, הוא סתם מלא בכי מר שלא בצדק של חיילים.

ישן 29-07-2008, 19:57
צלמית המשתמש של looklook

תגובה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "אמיל צודק! נראה כי ישנם יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dror10
אמיל צודק!

נראה כי ישנם יותר מדי "עשבים שוטים" בקרב המתנחלים/מתיישבים.
הללו מוצאים שם רע ומרושע לכלל החבר'ה ואלו במקום לסלקם ולהדיחם מקרבם-מגינם עליהם, מגנים כל נסיון לספר את האמת ומספרים בדותות,בדרך הזו משיגים את ההיפך.

יש גם שם "עשבים שוטים", כמו בכל מקום. אבל כמה זה יותר מדי? 3 אזכורים בחודש בעיתונות שלא-מתה-על-מתנחלים זה יותר מדי? איך בכלל אתה מודד כמה זה יותר מדי.

אין חולק כי מרבית הנוער האיכותי נמצא בקרב החבר'ה בעלי האמונה,ברם,עליהם לסלק את "הכשות הצומחת בקרבם" טרם זו תשתלט ותבער כל חלקה טובה.

אני דווקא חולק. מדובר בנוער איכותי, אבל יש עוד הרבה דוגמאות לנוער איכותי

לוקלוק...אתה ממהר "לשפד" את אמיל,עצתי לך-תן מחשבה נוספת טרם "תתפייט" על המקלדת.

תאמין לי שלא מיהרתי, המתנתי כמה וכמה אשכולות עד שהאובססיה הזאת, להביע תעמולת שנאה נגד קבוצה ציונית, ולהשוות אותה לערבים שרובם שונאי ישראל (האמת היא שאי אפשר ממש להאשים אותם שהם שונאי ישראל, ככה זה , הם מעם אחר והם לא מתים על העובדה שהמדינה הזאת היא שלנו) תגמר. זה לא נגמר, ההסתה נמשכת ונמשכת. החלטתי לשים גבול.

ישן 27-07-2008, 10:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
זה בהמשך למעשה הראשון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "עוד מעשה אלימות של מתנחל שונא ישראל.."

ציטוט:

זהו האירוע האלים השני במהלך המהומות, כאשר מוקדם יותר היום חטף תושב ירושלים את נשקו של אחד החיילים באזור צומת שילה וירה באוויר. האדם נעצר, נלקח לחקירת משטרה, ושוחרר. מחקירתו במשטרה עולה, כי האיש, טכנאי מזגנים במקצועו, היה בדרכו לאיתמר, ובאזור צומת שילה החלו פלסטינים החלו ליידות אבנים לעבר רכבו. הם אף הגיעו לרכבו ופתחו את דלתותיו. מחשש ללינץ' הוא לקח נשק מחייל, ירה באוויר, ולאחר מכן החזיר את הנשק.

הדברים מדברים בעד עצמם: מחבלים פתחו דלת של אזרח ישראלי והיו מוכנים לערוך לינצ'. חיילים מפוחדים מהשמאל חוששים אפילו לירות באוויר. בקיצור: השמאל מדרדר את המצב הבטחוני עד לכדי אנרכיה גמורה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר