לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2008, 08:23
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מי השליך את הלבנה? כותרת שקרית בהארץ

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1007768.html

מתנחלים השליכו לבנה ופצעו פלשתינאית בת 7 בפניה ובעינה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/hasite/images/0.gif]
מאת יובל אזולאי
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/hasite/images/0.gif]
הילדה ואמה נפצעו כשלבנה הושלכה לעבר מכוניתן באזור יצהר; גורמים ביטחוניים בגיזרה: מדובר באירוע חמור
שימו לב לפער בין הכותרת הראשית למשנית. ועכשיו לתוכן הכתבה

"גורמים ביטחוניים אמרו כי נבדק חשד שמתנחלים שגרים באזור מעורבים באירוע" - כלומר - או שהציטוט נולד במוחו הפורה של הכתב , או שהוא באמת ציטט גורמים עלומים - בשני המקרים מדובר רק בחשד שמתבסס רק על כך שהמכונית נפגעה באזור יצהר.. אולי היו אלה פלסטינים שניסו לתקוף מכוניות ישראליות ופספסו?

הכותרות במעריב ואפילו ב- ynet , אינן כוללות את המילה מתנחלים. אבל בהארץ אין דין ואין דיין ויש שקרן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2008, 20:38
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לא ולפעמים גם רצוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
תלוי מי המבקר..

להשוות בין עיתון הארץ שמזה שנים, גם דגים מסריחים, מסרבים להיעטף בו, לבין חברי הפורום היקרים..הממ.. קצת חוסר רגישות, לא?

לא ממש,גם בעיתון הארץ וגם כאן, יש יוצאים מן הכלל אבל בסך הכל, רמת הכותבים היא מאוד נמוכה והאג'נדה הפוליטית היא מאוד ברורה. ולא אני לא מחשיב עצמי לכותב גדול..אבל כמעט כולם כאן גרועים. דרך אגב, אני לא מתכוון לסגנון, יש כאן כותבים עם סגנון נחמד, אבל רמת המקצוענות והירידה לפרטים היא נמוכה ואילו כמות המלל בתחומים שלא מבינים בהם היא מאוד גדולה...
ובכל זאת, לפורום מותר כי הוא רק פורום ולעיתון הארץ אסור כי הוא עיתון רשמי, על זה באמת אין ויכוח.
ובעניין רגישות..ראיתי כמה נושא הרגישות הטריד אותך כשהמטירו עלי קריאות "בוגד" "אנטישמי" "תומך במחבלים" "גיס חמישי" ולהבדיל "נער" "ערבי" וכו'.... אז נראה לי שאת רכבת הרגישות כבר פיספסת.. אבל זה בסדר... אני יכול להסתדר..

ישן 02-08-2008, 22:05

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אין בעיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
נעלה על הרכבת הבאה.

לא ממש הצלחתי לעקוב בכל חודש יולי (למעט סופי שבוע) בשל עיסוקים שונים שהייתי טרוד בהם, אבל עכשיו אני מבין מאין הגיעו הציונים לחברי הפורום.

על כל מקרה, פורום סקופים הוא אוורירי יותר וטוב שכך, למרות שישנם הרבה מאוד חברים שמבינים ענין ויתכן שאתה טרם נתקלת בהם.
לא ממש הבנתי את הבעיה עם מקצוענות וירידה לפרטים. יתכן שתעדיף להתחבר יותר לאקטואליה או פוליטיקה עולמית ושם תוכל לרדת לפרטים.

כל חבר רשאי להתבטא כרצונו, בלבד שלא יעבור על חוקי הפורום.

אתה מכיר ברשת פורום יותר טוב מהפורום הנוכחי?

בוודאי שכל חבר רשאי להתבטא, אין על כך ויכוח..
יש אכן גולשים שמבינים ענין, להבדיל ממה שאתה כותב הם מיעוט קטן ולא "הרבה"..
זהו הפורום הכי טוב בארץ, וזה לא אומר כלום, גם ליגת העל היא הליגת כדורגל הכי טובה בארץ.... ואפילו עיתון הארץ, בהרבה תחומים- הוא העיתון הכי טוב בארץ, עם כל המגבלות שלו..הוא עדיין משאיר את האחרים הרבה מאחור ברוב התחומים...אכן הוא בעיתי בתחומים "החמים" כאן בפורום, אבל כל העיתונים די גרועים סה"כ... אז אם אתה מסתפק בכך שהפורום הוא "הכי טוב" בארץ..אז נהדר..

ישן 02-08-2008, 23:00
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
נו, אז יש תמימות דעים בינינו במשהו מסויים..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=looopy]נעלה על הרכבת..."

עדין לא הצלחתי לרדת לשורש הבעיה.
אתה יכול לבחור את הנושא, או החבר שאיתו תרצה להחליף דעה או להתמודד "מילולית"..אתה יכול גם להרים אשכול מטעמך ולהתנצח.

אין חובה על אף חבר להסכים אוטומטית לכל מה שנכתב וזה גם חלק מהענין.
אני לא יודע אם שמת לב שרוב רובם של חברי הפורום באים מכל השכבות במדינה ומכל הישובים באשר הם וגיליהם נעים מגיל העשרה ועד הרבה אחרי גיל העמידה. יש כייף בהתמודדות (או בהסכמה) בין צעירים למבוגרים, בין נשים לגברים, בין ימין לשמאל וכהנה וכהנה.

כולנו יושבים מאחורי המיקלדת ומנהלים שיחות איש עם רעהו כאשר אנחנו לא ממש יודעים בביטחון עם מי אנחנו מדברים וזה החלק היותר מגניב לדעתי בפורום.

יתכן ואתה מוצא עצמך מתמודד עם צעירים, או ימניים שאינם לרוחך וזה בסדר בתנאי שהקנה מידה נשמר.
אם אתה מחפש מדענים "פרה אקסלאנס", אני ממליץ על פורום הקמ"ג..

אני מציע לך לגלות קצת יותר הבנה, בהנחה שמי שמלין על רמת המשתתפים בפורום, חזקה עליו שהוא תותח על..
לידיעתך, במשך יותר מ- 6 שנים שאני חבר בפורום ובמהלך כל התקופה הזאת נתקלתי בכמות לא מבוטלת של חברה (צעירים) עם ידע מדהים וסגנון כתיבה מהמם. יתירה מזאת, היה לי הכבוד ללמוד ולקבל אינפורמציה שלא הייתי נחשף אליה, לו לא הייתי חבר בפורום.

לידיעתך (לא מדובר באאוטינג), ישנם אנשים שבוודאי שמעת או קראת עליהם, (בעיתון הארץ ) המשתתפים בפורום תחת ניקים שונים ולא מהיום..וגם לא מדובר בבודדים.

ישנה אפשרות נוספת והיא להתחבר יותר נכון ע"פ תפיסת עולמך וללמוד עם מי תרצה לשוחח ואולי גם, את מי לא תרצה לשתף בהגיגיך. הפורום דמוקרטי לחלוטין והוא מהווה כמעין שעטנז, ממש כמו החברים הקרובים שלך שאיתם אתה עורך שיחות חולין, צחוקים, שיחות רציניות, ויכוחים ואפילו ריבים אחת לעונה.

אם תצליח להתחבר עם כל האמור לעיל, מובטחת לך הנאה. כמות האנשים שאינם משתתפים בפורום אבל קוראים את שכתבת היא גדולה לאין שעור ממה שתצליח לדמיין ואולי בזכות יכולותיך, תצליח לגרור גם אותם לשיחה.

יתכן שבמשך הזמן תצליח לשכנע חברים ב"צדקת דרכך" וגם אם לא, אין זה אומר שמי שאינו מסכים לדעותיך, או מגיב אחרת לציפיותיך הוא טמבל.........

טוב, תביא איזה סקופון או חדשה ונשתדל להתמודד.

ישן 03-08-2008, 09:26

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "נו, אז יש תמימות דעים בינינו במשהו מסויים.."

עלי להתחיל בהתנצלות, כשאני כתבתי כאן "הפורום" התכוונתי לפורום אקטואליה, בשאר הפורומים איננו מבקר (פרט לצו"ב) ואין לי כוונה לעשות הכללה ולטעון שהם גרועים, לכן אני מתנצל על אי ההבנה...
באשר לפורום אקטואליה: תשובתך הנימוסית מעודדת אבל אינה מחוברת כל כך למציאות, המציאות היא שאתם מנהלים פורום כושל, שדעה שמאלנית או אפילו ציטוט של ידיעה שלא מתיישרת עם הקו של רוב חברי הפורום מקבלת תגובות רציניות ומידע רציני מועט (של אנשים בודדים שהם אכן מוכשרים ומנומסנים) ולעומת זאת מבול אלים של תגובות אישיות ונמוכות וכלל כינויי גנאי שאינן קשורות ישירות לנושא השירשור שנפתח...
עכשיו, אתה יכול להמשיך לעשות את מה שאתם מתלוננים כל היום שאולמרט וחבריו עושים שזה: להסביר לכולם כמה הארגון שאתם מנהלים הוא בעצם מצוין ושכולם סביבכם בעצם שיכורים פרט אליכם, מנהלי הארגון, או שאתם יכולים רגע להסתכל על העובדות שהם:
1. אשכול שלא מתיישר עם הדעות של הרוב המוחלט של הפורום יזכה לתגובות ברבריות ואלימות..
2. למרות הניסוין של חלק מהמנהלים לשיוויון ישנה אפליה מסוימת גם בניהול, חתימתו של danielco2 היא עדות לכך ולא יעזרו הסברים שדנתם על כך והחלטתם להשאיר את החתימה כמו שהיא...אשמח לעשות ניסיון קצר ולעשות חתימה זהה שמשווה את פעולות הנאצים לפעולות חיילי צה"ל ונראה כמה זמן יקח עד שאני אחסם... (לא שאני מאמין שיש מקום להשוואה, אבל כתרגיל בגבולות חופש הביטוי מן הצד השמאלי של המפה בפורום הנ"ל זה בהחלט רלוונטי)..
3. הכי חשוב:התוצאות מדברות בעד עצמם- אין כאן גולשים שמאלנים!! פשוט אין, חסוך ממני הסברים אנתרופוליגים והסתכל פנימה, זה הפורום הכי טוב בארץ? פורום שיש בו שמאלני אחד (ראיתי שהוא כבר לא כותב כמעט דרך אגב) שזוכה גם לכמות השמצות אישיות לא הגיונית, ולא משנה מה דעותיו...
לך לפורום צבא וביטחון, ראה איך נראה דיון גם בנושאים פוליטיים: קורקטי, יש דעות מימין ומשמאל, יש מעט מאוד השמצות אישיות...הכי נחמד זה לעשות השוואה כשיש לעיתים אשכול שהנושא שלו זהה שנפתח גם בצו"ב וגם כאן...איך נראה הדיון שם ואיך הוא נראה כאן.... יש לכך הסברים כמובן, אכן הפורום כאן יותר פתוח ופחות נוקשה, ואולי אפילו אין מה לעשות ואי אפשר לשנות זאת...אבל זה לא משנה את התוצאה הסופית- רמתו של פורום אקטואליה היא נמוכה מאוד (ויסלחו לי מעט הרציניים המנומסים שאכן כותבים כאן) וההסברים שלך אינם מכסים על הרמה הנמוכה.

מעולם לא טענתי שמי שלא מסכים עם דעותי הוא טמבל, זאת, יחד עם הרמיזה שבגלל שאני מעביר את הביקורת הנ"ל אזי אני חושב שאני מעל כולם הינה לא נכונה והינה פרדוקס שבעצם אומר שמי שמעביר ביקורת על ארגון שהוא חבר בו בהגדרה חושב שהוא עליון לכולם ומכאן שבעצם אי אפשר להעביר ביקורת...
לא חושב שאני עליון לכולם, יש כאן חכמים וטובים ממני, עדיין הפורום הוא כישלון בשלב זה, והרבה מהגולשים בו הם אלימים לא מנומסים ולא רציניים....
מתי הפורום יהיה נורמלי?
כשיהיו בן גולשים מכל המפה הפוליטית (לא שמאלני סמלי אחד או שניים)..וכאשר האלימות המילולית בו וההתייחסויות האישיות יפחתו בעשרות אחוזים.....כיצד לעשות זאת? לא יודע.. אתם המנהלים, תחשבו על זה אתם...אולי זה בלתי אפשרי ואנחנו תקועים עם פורום גרוע לעולמי עד..אני אישית לא חושב כך, לדעתי יש תקוה..הצעד הראשון הוא בדיוק מה שאתם מבקשים מהפוליטקאים: אל תספרו לנו שהכל בסדר, קחו אחריות ותתקנו את מה שלא בסדר...

ישן 03-08-2008, 14:09
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אנסה לצמצם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "עלי להתחיל בהתנצלות, כשאני..."

הבנתי שטעית בפורום והתכוונת לפורום אקטואליה ולא לסקופים.

פורום צו"ב הוא פורום נהדר.
לעיתים ישנם נושאים זהים גם באקטואליה וגם בצו"ב, אבל זה הקשר היחיד. שני הפורומים שונים בתכלית והם נועדו מראש להיות שונים.
אם אתה מוצא לנכון להביע את עמדותיך/השקפתך, אז אני מציע לך לא לסגת, אלא ללכת "אול דה ווי" ולהתנצח ולהביע דעתך כי היא חשובה.
אני מרשה לעצמי לציין שוב, כי הטלת דופי בכולנו למרות שקצת נסוגת מהעמדה הקודמת, מאחר וגם אתה יודע שישנם לא מעט תותחים בפורום.
תמיד יש מקום לשיפור והדברים קורים, אם כי לא תמיד בקצב שהיית רוצה.
מאחר ואתה משתתף בפורום לא מהיום ולאחרונה "קצת" יותר, קשה להבין למה לקחת את הדברים כל כך קשה, הרי אתה לא ילד.
נטיות אידיאולוגיות של חברי הפורום לא צריכות למנוע ממך הבעת דעה, הרי איך תלמד לשחות אם לא תכנס למים..?

לסיום, אין לי תשובה ניצחת מתי הפורום יהיה נורמלי? (לדידך כמובן) אם אתה מחפש נורמליות, תצטרך אולי לסוע מכאן למחוזות רחוקים וגם אז לא בטוח שתמצא..
ישראל (לא מהיום) הפכה ל- אנורמלית בהרבה מובנים וכנראה שהלא נורמלי הוא השלט פה ומכורח המציאות היומיומית שאנחנו חווים, הלא נורמלי הפך לנורמלי..

תתאקלם.

ישן 03-08-2008, 17:57

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אנסה לצמצם"

שוב הcatch רק ניסחת אחרת= אם אני [מעביר ביקורת אז לקחתי קשה? לא לקחתי קשה, הפורום עדיין די גרוע..
גם אני אצמצם, לא נסוגתי לרגע מדעתי, רק ניסחתי בצורה יותר ברורה את דעתי המגובשת מזה זמן:
הפורום כושל מהסיבות שציינתי. אין אני מטיל דופי בכולם (בניגוד לדבריך וכבר כתבתי זאת). אניי אכן מטיל דופי על הרוב. יש תותחים- מסכים איתך ב100%, הם המיעוט הקטן. הרוב הוא רעשן לא מנומס ולא רציני.
שינון המנטרות שלכם לא ישנה את התמונה: מיעוט דעות, חד גוניות. אפליה מסוימת בניהול (לא של כולם..שלא תבוא אלי בטענות הטלת דופי בכולם)....
סטטיסטיקה קצרה:
בעמוד הראשון של האשכולות יש רק אשכולות מן הצד הימני גירסת פרש של המפה (אני לא סופר כמובן אשכולות ללא שיוך פוליטי קלאסי כמו תאונות דרכים ושאר ירקות..).
17 גולשים ימנים (לא סופר מנהלים ואת אנוכי), גולש אחד שלא ברור מיקומו במפה הפוליטית... 0 גולשי שמאל..(שימו לב להבדל הלא הגיוני בין הפילוג ימין שמאל במציאות, לבין הפילוג בפורום).
ב 3 האשכולות שלא מאירים נושאים ימנים קלאסים באור חיובי (אלימות מתנחלים וכו') ישנו מיד מעבר לשירשור אישי כנגד הכותב ואלימות מילולית כגון " אנטישמי" "ילד" "ערבי" "צבוע"..תופעה שלא קיימת כמעט כלל בעשרות האשכולות שמאירות את הימין במתכונתו הפרשית באור חיובי ואת הדעות ההפוכות באור שלילי...
גם במדדים אינרנטים כללים ניתן לראות ירידה בכל מדד מקובל בגלישה בפרש, כולל ירידה של 5000 מקומותב daily traffic rank trend בחצי שנה האחרונה...
לסיכום:
יש מעל 2 מיליון אנשי שמאל ומרכז שמאל במדינה (לא סופר את קדימה...), אף אחד מהם לא גולש כיום בפורום למרות שבעבר גלשו. יש מעט מאוד חברה תותחים כפי שאתה מכנה אותם הם ה-מ-י-ע-ו-ט בפורום. יש גסות רוח כלפי גולשים שלא מיישרים קו עם הימין א-לה פרש...
יש ירידה ברורה במדדים האינטרנטים של האתר.
פורום פוליטיקה ואקטואליה הוא כ-י-ש-ל-ו-ן, הגם שאני מודה שאני נהנה לגלוש בו חלק מהזמן ולא תורם יותר מדי, אין זה משנה את העובדות.
משפטים גלובלים שלך כגון "תמיד יש מה לשפר" לא תורמים כלל, הם רק מנציחים את הרמה הנמוכה.
לא שחשבתי שאתם תשנו משהו...לא בטוח בכלל שאתם יכולים...זה עדיין לא אומר שהפורום לא גרוע, הוא כן...

ישן 03-08-2008, 20:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
התפתח דיון מעניין.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "שוב הcatch רק ניסחת אחרת= אם..."

עובדת הבסיס שציינת נכונה - מבין הגולשים 'המתמידים' בפורומי האקטואליה בפרש קיים רוב מכריע לבעלי דעה 'ימנית'. אני סבור כי היחס פחות מקוטב ממה שציינת [סטונד, מצפון, קגנס בפורום החדשות ולאחרונה נועםלוי, סובר ואמיל בפורום האקטואליה].

את הפורום מנהלים בפועל לופי ומינימקס ושניהם אינם מביעים אג'נדה ימנית קיצונית ואף לא מזדרזים לחסום - לא ימניים ולא שמאלניים. כתיבה בריונית כלפיך וכלפי אחרים אכן הייתה לאחרונה אך התמודדת היטב. כפי שאתה עשית זאת, יכולים גם בעלי דעה דומה אחרים לעשות זאת כך שחוסר איזון בניהול אינו סיבה סבירה למיעוט כותבים מן השמאל.

הפורום דומה לכיכר השוק וכמוה הוא מכיל מגוון של בעלי סגנון - פילוסופים, רוכלים, קבצנים, עמלים קשיי יום וכו'. בפורום, להבדיל מהשוק, באם בריון הככר מתכתש עימי - ביכולתי להשיב מלחמה או להתעלם כרצוני. הערה שנונה וניתוק מגע כלפי מי שנוקט סגנון ביבים הם כלי שימושי המצוי בידי אנשי שמאל כימין.

אז מדוע בכ"ז מעטים אנשי שמאל בפורום זה? [וכנראה שגם בפורומים הכלליים האחרים שברשת]

לעניות דעתי הורגלו בעלי הדעה השמאלית לחיי תפנוקות בעולם הווכחנות. דעות ציוניות ימניות מוצקות ועמידה עליהן הן מתכון בטוח לחסימה בפני קידום אקדמי, הרחקת גראנטים והרגזת המערכת בחיי היום יום של האיש החושב 'ימין'. ישבתי בחדרי אוכל קיבוציים, אכלתי רוגלאך בישיבות משמימות ובכל אלה יכלת תמיד לצקצק שפתיים ולנהל סמול-טוק פוסט ציוני על גבול האנטישמי ומיד להחשב לאינטלקטואל גם אם היית כלי ריק אך היית צריך לעטות שריון בכדי לומר את מה ש1/3-1/2 מן המצביעים היהודיים סברו בקלפי.

קשה עורף אני ולכן הקפדתי לעמוד על דעתי המדינית-בטחונית גם בימים השחורים שלפני ואחרי רצח רבין [שחורים לדמוקרטיה לא רק בשל הרצח אלא בשל הנטילה המכוונת והכוחנית של הלגיטמיציה לחשוב אחרת מן השמאל הקיצון]. אמרתי את דעתי ויריתי נתונים בפני מרצים מזועזעים וחברים זועמים. עימי עובדים אנשים עשירים/חשובים/'יפים' וכו' החתומים על עצומות שמאל קיצון אך אינם יודעים לשרטט את מפת הארץ. קל להיות שם. קל לפתוח את אתרי וואללה וYNET ולראות כותרות המנוסחות להכוונת דעת הקהל התואמת לך או לדעת שהטוקבק המנומק שכתבת לא ימחק כלאחר יד.

מדוע רבים כאן אנשי הימין?

אני סבור כי הפורומים מהווים מפלט לכאלה הסבורים אחרת מהקו הרשמי של אתרי החדשות [קרי שמאל ולעיתים תכופות שמאל אנטי ציוני].

אני סבור כי הצורך להתמודד באופן ממשי עם נתונים סדורים כאלה שמביא אורי ולא לפטור את הזולת ב'ליכודניק שוטה' הוא המרחיק כותבים מן השמאל. כותבי ביבים יש כאן אך גם ב'גדה השמאלית' ובכל זאת אניח כי רק מעט מכותבי הגדה השמאלית יגיע לכאן.

זה לא אומר שאין מקום לויכוח ולדיון. חייבים להציב עמדות זו מול זו ולשוב ולבחון דברים כל העת. אנחנו כאן - והשאלה היחידה היא האם תהיו כאן גם אתם כדי להתדיין ולהתווכח.

לעניין דוגמת פורום צו"ב - פורום מצויין עם ניהול קשוח אך זהו פורום מקצועי שאינו נוגע לויכוח הפוליטי המתסיס בכל יום שישי את סלוני ארצנו. ניהול קשוח אינו מתאים לדעתי לפורום החדשות. לגבי פורום האקטואליה שהוא לעיתים בבחינת החצר האחורית, אני מאמין כי גלישת דיונים לסגנון ירוד [מימין אך גם משמאל] נובעת מקוצר זמן של המנהלים שהם כזכור מתנדבים. ולא מכוונת מכוון.

לעניין הירידה בפופלריות פרש עפ"י המדד שהבאת - לוקל פטריוטיות ורווחי האדמינים אינם הנושא. עיקרם של דברים היא ההנאה מן הכתיבה כאן, מן האמירה הגלויה ומהויכוח. בימים של חושך, שחיתות והפקר חיי חיילים - יכולת לקרוא כאן ולא באתרים הפופולרים את תחושות הבטן שזוכות היום להכרה כלפי רוה"מנו הדגול. לדנקנר הרבה יותר קוראים מלפרש ובכל זאת דברי הכותב הממוצע בפרש נחשבים בעיני יותר מדבריו. YNET ווואלה נקראים הרבה יותר ובכ"ז הניהול בם מוטה ולוקה כבימי פראבדה ואיסווסטיה הטובים.

נכון שמצאנו רק 3 בעלי דעת שמאל מתוך 2,000,000 אך גם 17 בעלי דעת ימין מתוך 2,000,000 ימניים זה לא רוב מכריע. מדוע הם לא מגיעים לכאן? אולי משום שהאתר הצנוע והחביב בו אנו כותבים אינו יותר מאתר צנוע וחביב המאפשר כתיבה והבעת דעה לחפצים בכך. מי שבא ברוך הבא.

ברוך הבא אמיל [או יותר נכון ברוך שובך]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 03-08-2008 בשעה 20:52.
ישן 03-08-2008, 21:07

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "התפתח דיון מעניין."

מעניין,
ההוויה מייצרת את התודעה וכך גם כאן (אצל שנינו..).
לא מקבל בצורה גורפת את ההסברים שלך על מדוע השמאל לא כותב כאן, זה הסבר שמתאים לאוכלוסיות קטנות, לפקולטה אוניברסיטאית אליטיסטית אולי, אבל לא למיליוני אזרחים גולשים באינטרנט...
הרוב המכריע שנוצר כאן, שרובו אספסוף אלים ומיעוטו גולשים מהסוג שלך ושל ori הוא לדעתי הסיבה שיש מעט גולשים שמאלנים בפורום..
אני יכול להעיד מהמקרה האישי שלי...והאמן לי שאני לא ממציא, יקח לי הרבה מאוד זמן, והרבה מאוד תגובות עד שאני אתעייף מדיון כזה איתך (אכן אני אמצה לבסוף אבל זה יקח זמן ולא יפריע לי בשום רמה..)..לעומת זאת, כשהדיון הופך נמוך ואישי.. יש לי מעט מאוד כוחות והדבר מעורר אצלי עצבנות שלאחר זמן קצר יחסית פשוט גורמת לי לאי רצון לכתוב. (הגם אם לפעמים אני מתעקש להמשיך..בכל זאת..לא אוהב להישבר ..).
זהו הסבר קצר, אם זה קרה לי, זה קרה (היסטורית) לעוד רבים...
הגם אם לא ניתן לשנות את המצב...זה עדיין לא משמח..וזה עדיין לא הופך את הפורום לטוב...

ישן 04-08-2008, 21:23

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "הלו, הלכת רחוק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
המנהלים פה עובדים על בסיס פילנטרופי..

היתה לך הזדמנות פז לשאול את פרופ' אלדד שאלה או שתיים ופיספסת. דווקא ממך ציפיתי לשאלות נוקבות.

סתם מן הסתם, מה דעתך על ה"ימני" הזה?

אוהב את זה שהוא נקי כפיים ללא שחיתות שמאמין במטרה ולא בכיסא..
פרט לכך וללא הפתעות מיוחדות- אני מסכים איתו רק על אחוז קטן מהדברים... דווקא בדעותיו הניציות לפתרון הבעיות עם המדינות השכנות לנו, אני רואה הגיון מסוים......אבל בפתרונות שלו לבעיות הפניומיות של הדו קיום עם ערביי ישראל.. (וחיסכו ממני את ההרצאות באשכול הספציפי הזה על כך שאין ערביי ישראל..שמרו את זה לדיון בשירשור אחר בבקשה..) הם נגועות בעיני בגזענות מסוימת או לכל הפחות סתם בחוסר מוסריות...אני אישית מאמין שיש פתרונות אחרים שיש למצות לפני שעוברים לפתרונות "מלחמת אין ברירה"..
מעבר לכך הוא איש מיוחד בנוף הפוליטי וזה יאמר לזכותו!
לא היה לי מה לשאול אותו, התשובות היו ברורות, ואכן בדיעבד הן אכן היו.... לא שזה מפחית מחשיבות ההשתתפות שלו כאן בפורום שלנו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר