לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2005, 14:02
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
מצאתי לי שעון מעורר

יש משהו אחד שמאז ומתמיד האמנתי בו – המצב הטבעי של בן אדם הוא מצב שינה. אני מאמין שבני אדם אמורים להתעורר רק כדי למצוא משהו לאכול כדי שיהיה להם מספיק אנרגיה להמשיך לישון. אבל החברה שלנו מעדיפה את משכימי הקום וכך, גם אני, נאלץ לקלף את עצמי כל בוקר מהמיטה בחוסר רצון מוחלט.

יש רק בעיה אחת – עוד לא נולד השעון המעורר שיצליח לגרום לי לצאת מהמיטה, את זה רק אמא יכולה לעשות (אולי ביום שימציאו שעון מעורר שמביא לך ארוחת בוקר למיטה הכל ישתנה). הבעיה טמונה בכפתור ה-Snooze, כפתור שהמציא אותו בן אדם עם חוש הומור מעוות במיוחד. הרי מי לא רוצה רק עוד 5 דקות במיטה? ואחריהן רק עוד 5 דקות וכן הלאה...

אז בדיוק לשם כך הומצא Clocky, שאבא שלי שלח לי מארה"ב. קלוקי הוא שעון מעורר לא קטן במיוחד, מצופה בפרווה ומצויד בגלגלים. למה זה טוב? ברגע שאנחנו לוחצים על כפתור ה-Snooze, השעון מפיל את עצמו מהשידה ומוצא לעצמו מקום בחדר להתחבא בו. בפעם הבאה שהוא מצפצף, אין לנו ברירה אלה לקום מהמיטה ולגשת לכבות אותו. וברגע שיצאנו מהמיטה... כבר הרבה יותר קל להתעורר סופית.

הדבר שהכי מצא חן בעיניי ב-Clocky זאת הצורה שהוא מוצא בכל בוקר מקום חדש להתחבא בו, כך שכל בוקר אנחנו צריכים לחפש אותו מחדש.

כרגע עדיין לא ניתן להשיג את קלוקי בחנויות (אני קיבלתי את אחד מהאבטיפוסים, עזבו שאלות) אבל Gauri Nanda, שפיתחה את קלוקי (וגם את התיק שאומר לכם מה שכחתם לקחת אתכם) מבטיחה שהוא יהיה בקרוב על מדפי החנויות. עד אז – תקנאו.

http://computers.walla.co.il/?w=/4/686370

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
אז אולי יש סיכוי שמשהו יצליח להעיר אותי בבוקר , רק שצריך להוסיף לו גם אפשרות למצוא אותו שלא ילך לאיבוד איפשהו בבית

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר