לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר. ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח קנייה והחלפה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2008, 11:03
  rommark rommark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
להחלפה HTC JASJAR + wm 6.1 מיקרו מחשב נייד וטלפון דור שלישי במכשיר אחד! תמורת מכשיר..

שלום,

הסיפור שלי הוא כזה. רכשתי IPHONE 8GB ב 600 דולר (גרסה פרוצה משופרת מארצות הברית).
וחפשתי משהו קצת יותר "מחשבי" ודור שלישי. מצאתי את HTC JASJAR ושלשום נסעתי להחליף את ה IPHONE שלי ב JASJAR (נסעתי מחיפה לתל אביב ברכבת..לא קצר...).

בגלל שאני כל הזמן יוצא למפגשים ובכל מקרה תמיד עם המחשב הנייד שלי. החלטתי ש JASJAR קצת גדול עלי בגלל שיש לי כבר מחשב נייד שלא מזמן רכשתי.

אני מעוניין לתת את ה JASJAR תמורת HTC TOUCH DUAL או HTC TOUCH CRUISE.

אני אהיה אמיתי ולא אחסוך בפרטים ה JASJAR קצת משופשף בצדדים. כי המוכר שמכר לי אותו היה מחזיק אותו הרבה הכיס בג'ינס וכל הזמן זה היה זז קצת בכיס והפלסטיק בצדדים קצת משופשף. אין סדקים,שברים או משהו כזה. רק שיפשוף קצת של הפלסטיק. כמובן שבפנים המסך 100 אחוז חלק כמו חדש אפשר לומר.

קצת פרטים טכניים:
* מחשב כף יד דור שלישי כולל וידאו משולב טלפון ידוע גם בשמות: 3G Qtek 9000 / i-mate JASJAR
* מסך מסתובב ב 180 מעלות, כמו מחשב Tablet !!כולל מצלמה
1.3MP
* יש לו שתי מצלמות אחת חצונית ואחת פנימית
* חיישן מקלדת - המקלדת הופכת להיות זוהרת ברגע שאין אור
* מערכת הפעלה אחרונה windows mobile 6.1
* WIFI ו 3G מלא
* BLUETOOTH
* זוג רמקולים פנימיים חזקים (לסרטים,מוזיקה ועוד...)
* מסך גדול ונוח
* פתוח לכל הרשתות

פרטים נוספים ניתן לראות כאן:
http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=369771

מי שמכר לי אותו רכש את זה מספק חו"ל בגלל שהמכשיר לא היה בארץ למכירה.

אני מוכן אפילו להוסיף קצת כסף או מכשיר נוסף כגון P990I אם יש צורך ל CRUISE (לא ל TOUCH DUAL), בעיקרון touch dual או HTC TOUCH CRUISE מאוד מתאים לדרישות שלי בעבודה ובשלוב עם המחשב הנייד שלי (כי עם הJASJAR יוצא שאני מסתובב עם שני מחשבים ניידים אחד מיקרו ואחד גדול).

מה שכן, בימים הספורים שאני עם ה JASJAR כל אחד שראה אותו ממש אהב את המכשיר וקרא לו "micro laptop" כי זה ממש כך. זה טלפון,מחשב..פשוט הכל בתוך מכשיר אחד קטן וחכם.

הבנייה שלו מאוד מאוד חזקה וזה גם יתרון טכני ופיזי בשבילו. מה שמבטיח סרידות מקסימלית.

אשמח לקבל הצעות שונות גם אם יש לכם מכשיר קצת שונה מהבקשה שלי..

ניתן להשיג אותי ICQ: 468800 או דוא"ל rommark@gmail.com

תודה.
רום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:18

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר