לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2008, 10:40
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "גם לפרובוקציה יכול להיות טעם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
גם לפרובוקציה יכול להיות טעם טוב

אבל לעמוד ולצעוק : "מדינת משטרה" מאחורי הגדר ולהאשים את השוטרים בכל דבר זה מתקרב להסתה ולקריאה בוטה להפרת החוק.

אל תכניס לי מילים לפה: מימיי לא קראתי להפרת חוק. ציינתי שהמשטרה גיבורה על חלשים, לא על מחסלים בחוף בת ים, ולא על שורפי תחנות משטרה ותחנות דלק ורמזורים במיגזר.

אם הוטלה עליהם החובה לאכוף את החוק ( וגם משכורת ) והם לא מזיזים אצבע, אז מה הם?

ג'וליאני בשבילם זו רק סיסמה: ראיתי מה עשה ג'וליאני ( גן עדן ) , ולמה המשטרה כאן מובילה ( גהינום ).

עכשיו בשבילך, אדון אוהב משטרה,תרגיל קטן כדי להחזירך למציאות: נסה לצלצל למוקד 100 ( ותיענה מחרתיים ) או ספר להם שפרצו לך לבית ( ותבוא לתחנה להגיש תלונה שתיסגר מחוסר עניין לציבור ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-08-2008, 10:44
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]גם לפרובוקציה..."

אתה מכניס לעצמך מילים לפה ואם אתה לא מודע לזה אתה בבעיה.

לא צריך להגיד מפורשות משהו בשביל להתכוון לו.
אל תשחק אותה טיפש כי אני מניח שאתה לא (מחמאה )

לזלזל במשטרה להגיד שהיא חכמה על חלשים לקרוא לה בשמות גנאי ועוד ועוד ושום מילה רעה על פורעי החוק זה לא בדיוק קריאה לשמירה על החוק.

וג'וליאני נכנס חזק ובכח בפורעי חוק ובקבצנים ובהומלסים כמו שהאמריקאים יודעים להיות חזקים וקשים שצריך. לא הייתי מציע לך להיות פורע חוק בניו יורק בימי הניקיון שלך. הייתי מרגיש את נחת זרועו של החוק בכל הכח לתוך הצלעות שלך. בבקשה, תביא את ג'וליאני ותדאג שיהיו מספיק מיטות פנויות בבתי החולים ומספיק גבס לגבס את ידי פורעי החוק.

וזה שלא יענו לי במוקד 100 לא נותן לי שום לגיטימציה לעבור על החוק, זה מתסכל, זה לא בסדר, אבל לשמור על החוק זה לחם חוק.
שלי.
אם לא שלך אז אתה עבריין. משוואה פשוטה ללא פרשנות.
ישן 08-08-2008, 12:20
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כבר שנים שכולם מנופפים כאן בשם ג'וליאני ג'וליאני אבל לא ממש מבינים......
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מכניס לעצמך מילים לפה ואם..."

שיש הבדל עצום בין משטרת ניו יורק למשטרת ישראל !
ולא !.. אני לא מתכוון לכך ששוטרי ניו יורק אולי יותר אסתטיים ונאים.....

נתחיל בעובדה שמשטרת ניו יורק היא משטרה עירונית ! האם מישהו מכל "מהללי" ג'וליאני בירר ובדק למי היא כפופה בכלל? סביר שלא ממש....
נמשיך בעובדה שמשטרת ניו יורק לא מתעסקת בשום עניין שלא קשור למשימות שיטור "קלאסיות"...
נמשיך הלאה במשאבים...
והלאה, בציון העובדה שלא ממש הייתי מעז להרים את קולי או להתחצף לשוטר ניו יורקי (מה שאצלינו זה כמובן בגדר נורמה/ספורט לאומי הקרוי " למה מי / מה אתה?" ).....

ויש עוד הרבה....

ממש הייתי רוצה לראות איך היה מגיב נהג ישראלי אם שוטר תנועה היה מורה לו לעצור בצד ולהניח את ידיו על ההגה...
תוך חצי שעה היתה כבר מוגשת תלונה למח"ש, בג"ץ וביד"מ, ומר בוקי וחבר מרעיו היו פותחים בפסטיבל תקשורתי שהיה מאפיל על טקס פתיחת האולימפיאדה .....
ישן 08-08-2008, 12:06
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אתה מתעלם מן הסיבה 'מדוע' לא תענה במוקד 100 מיד."

אם כבר מוקד 100 והקצאת משאבים לא מספקת, אז גם הקצאת משאבים לא נכונה.
אני ביקרתי במוקד 100 בתל אביב לפני הרבה שנים, ניסיתי למכור להם תוכנה לחישוב תיכנון וצפי של כמות המוקדנים הדרושה בכל רגע נתון בהתבסס על סטטיסטיקות, תחזיות ועוד פרמטרים.
ניהל את המוקד שוטר משכיל ביותר עם ראייה טכנולוגית וחדשנות.

שלא תגידו שהמשטרה לא מחפשת דרכים להתייעל, אבל כשאין מספיק כסף או כשהכסף הולך למקומות לא ראויים - התוצאה לפניכם. עיכוב במענה, עיכוב בהגעה ועוד.

יחסי המשטרה/אזרח הם ביצה ותרנגולת.
הטענות כלפי רמתם הנמוכה של השוטרים גורמת לזלזול בהם ובחוק וגורמת לאנשים איכותיים לא לרצות להתגייס למשטרה הסובלת מבעיית יחסי ציבור ודימוי נמוך וסטיגמטי. וזו רק דוגמה.
שני הצדדים צריכים להשתפר במקביל וכך נקבל אזרחים שומרי חוק ושוטרים בעניבות שמורידים חתולים מעצים (כן בטח, אולי באלטנוילנד.... )
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר