לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2008, 19:17
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
כמה כסף אני מקבל שאל האיש?

5000 ש"ח ואת כל הוצאות הטיפול הרפואי אמר לו האיש השני שהזדהה בפניו באות ע.
2500 אתה מקבל עכשיו ממני ועוד 2500 אחרי .
ואיך אשלם את הוצאות הטיפול הרפואי הקשה האיש רוסי במוצאו גבר כבן חמישים ומשהו שהיה פעם אלוף האיבקות ברוסיה.
אל תדאג יתנו לך לחתום על טפסים בבית חולים ובסוף הטיפול יתנו לך טופב שובר תשלום.
את השובר תביא לי ואני אתן לך את כל סכום עלות הטיפול אמר ע.
אתם שואלים בטח מה קורה כאן?
זה הכיפה אדומה שעשו לשמואל לוי פעיל העבודה שפתח את הפה ואיים על ברק.

הבנתם? מה הוא חשב לו שמואל לוי שהוא יפתח את הפה על ברק ולא תהייה תגובה אלימה מצדם של מקורבי ברק?
ובכן שמואל לוי חוסל עוד לפני שיכול היה לממש את איומיו נגד ברק.
ככה עובד הפרולטריון השמאלני הפאשיסטי כשמולם עומד ביריון קשקשים ישראלי טיפוסי שהחכמה ממנו והלאה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2008, 22:22
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "כמה כסף אני מקבל שאל האיש?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שאבז
5000 ש"ח ואת כל הוצאות הטיפול הרפואי אמר לו האיש השני שהזדהה בפניו באות ע.
2500 אתה מקבל עכשיו ממני ועוד 2500 אחרי .
ואיך אשלם את הוצאות הטיפול הרפואי הקשה האיש רוסי במוצאו גבר כבן חמישים ומשהו שהיה פעם אלוף האיבקות ברוסיה.
אל תדאג יתנו לך לחתום על טפסים בבית חולים ובסוף הטיפול יתנו לך טופב שובר תשלום.
את השובר תביא לי ואני אתן לך את כל סכום עלות הטיפול אמר ע.
אתם שואלים בטח מה קורה כאן?
זה הכיפה אדומה שעשו לשמואל לוי פעיל העבודה שפתח את הפה ואיים על ברק.

הבנתם? מה הוא חשב לו שמואל לוי שהוא יפתח את הפה על ברק ולא תהייה תגובה אלימה מצדם של מקורבי ברק?
ובכן שמואל לוי חוסל עוד לפני שיכול היה לממש את איומיו נגד ברק.
ככה עובד הפרולטריון השמאלני הפאשיסטי כשמולם עומד ביריון קשקשים ישראלי טיפוסי שהחכמה ממנו והלאה.

שאבז הידוע גם בכינוי "יורד" הינו טיפש ימני (או ימני טיפש). נקודה

ישן 11-08-2008, 22:43
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אתה מבלבל בין ימני עם שכל בראשו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "חוץ מהוגו צ'אבז שהוא שמאלני..."

לבין דיקטטורים מופרעים. בוא נודה בזה. אין יותר ימני דווקא מהדיקטטורים ששרדו. ראה, לדוגמה, את סטאלין ואת קסטרו. אתה לא יכול להכחיש שהם התגלמות הפאשיזם, פשוט הם עשו זאת באיצטלה של שיא השמאלנות - הקומוניזם. צא וראה כמה חופש יש בסין ובשאר המדינות מהסוג שלה. לא כל מי שלבו מלא גאווה לדגלו ואהבה לארצו הוא רוצח מטורף מהסוג של האנשים אותם הזכרת והרשה לי להזכיר לך כי "נאצים" הוא קיצור של "נאציונל סוציאליזם". יפן הייתה תחת שילטון קיסרי בו מלך הקיסר-האל הירוהיטו. כל דיקטטורה מגיעה לבסוף למצב כזה, שכן היא נתונה לגחמותיו של שליט יחיד. הכוח משחית. כמעט את כולם. למה שלא תיקח כדוגמה את ידידתנו הגדולה, ארה"ב. השלטון שלה, היה כמעט תמיד רפובליקני ולמרות זאת דווקא הם פעלו רבות לשוויון האפרו-אמריקנים. אזכיר לדוגמה רק את אברהם לינקולן, רפובליקני, ששיחרר את העבדים ואת סטרום ת'ורמונד, סנאטור רפובליקני, שהיה הראשון לקחת עוזר ראשי אפרו-אמריקני.

ישן 12-08-2008, 10:43
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אתה מבלבל בין ימני עם שכל בראשו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
לבין דיקטטורים מופרעים. בוא נודה בזה. אין יותר ימני דווקא מהדיקטטורים ששרדו. ראה, לדוגמה, את סטאלין ואת קסטרו. טעות - הם קומוניסטים = שמאל. הם שונאי הפשיזם ונלחמים בו או נלחמו בו.

אתה לא יכול להכחיש שהם התגלמות הפאשיזם, פשוט הם עשו זאת באיצטלה של שיא השמאלנות - הקומוניזם.זו סתם דמגוגיה - הם שמאלנים. נקודה.

צא וראה כמה חופש יש בסין ובשאר המדינות מהסוג שלה. לא כל מי שלבו מלא גאווה לדגלו ואהבה לארצו הוא רוצח מטורף מהסוג של האנשים אותם הזכרת והרשה לי להזכיר לך כי "נאצים" הוא קיצור של "נאציונל סוציאליזם". יפן הייתה תחת שילטון קיסרי בו מלך הקיסר-האל הירוהיטו.
כל דיקטטורה מגיעה לבסוף למצב כזה, שכן היא נתונה לגחמותיו של שליט יחיד.
הכוח משחית. כמעט את כולם. למה שלא תיקח כדוגמה את ידידתנו הגדולה, ארה"ב. השלטון שלה, היה כמעט תמיד רפובליקני ולמרות זאת דווקא הם פעלו רבות לשוויון האפרו-אמריקנים. אזכיר לדוגמה רק את אברהם לינקולן, רפובליקני, ששיחרר את העבדים ואת סטרום ת'ורמונד, סנאטור רפובליקני, שהיה הראשון לקחת עוזר ראשי אפרו-אמריקני.

ישן 17-08-2008, 00:20
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני טועה?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "אתה טועה"

ראית מה היה מצב החירות של תושבי בריה"מ? מדינה שבה אם היה לך עיתון עם תמונת החבר סטאלין, שהתלכלכה מכתם של קפה, או שמן ותפסו אותך, יכולת להישלח למחנה עבודה? מדינה בה המשטרה החשאית הייתה הסמכות המוסרית העליונה וכאשר חיסלו אחד מראשיה (כנראה משום שהיה חביב על השליט הקודם - כמה לא-פשיסטי מצידם), החליפו את הערך על שמו באנציקלופדיה הסובייטית הגדולה ע"י שליחת דף חדש לכל מנוייה המרחיב את הערכים הסמוכים, בהתאם לאמת החדשה, שהייתה בבעלות המפלגה. ממש 1984. מעניין, אם זה היה כזה משטר שמאלני, שבהגדרתו היה רק טוב לעם ולא רק אל בעלי ההון, מדוע אנשים מוכנים היו לסכן נפשם ולברוח דרך תעלות, גדרות ומשמרות של קלגסים המחזיקים כלבים פראיים ברצועה רק כדי להימלט משם? מצב החירויות של תושבי קובה הוא פחות או יותר אותו דבר... אסירים פוליטיים, אותו מנהיג משך יותר מארבעים שנה ועוד ועוד. מנהיגים אלו ורבים אחרים בעולם הקומיניסטי התנהגו כמו אחרון הדיקטטורים הפשיסטיים. רק בגלל שהם נחשבו שמאלניים, לא עשה אותם לפחות פשיסטיים בהתנהלותם. ברור שהם שמאלנים. בשם בלבד. דאגתם אינה לרווחת עמם. ראה מה קרה בוויטנאם או בקמבודיה הקומוניסטיות. דאגתם העיקרית היא המשך שלטונם. כמו כל הדיקטטורות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר