לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2008, 11:40
  lets_go_to_dance lets_go_to_dance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
אורי בר לב הולך?-המאמר השבועי

בשבועות האלו אנו מתבשרים על צבוע חדש בשורות השמאל אורי בר לב.אורי בר לב שהיה ממפקדי הגירוש שדרש מפיקודיו לא לסרב פקודה פתאום סירב פקודה בעצמו.לא שאני בעד זה שאנשים יבצעו פקודות בניגוד לערכים שלהם - אין לי בעיה עם סירוב הפקודה הנוכחי של בר לב יש לי רק בעיה שאותו אדם לפני שלוש שנים הטיף לפיקודיו ואף איים עליהם בפיטורים אם יעיזו לסרב פקודה ופתאום בלי להודיע שהוא חוזר בו מהערכים שהובילו אותו בגוש קטיף -הוא עושה ההיפך
עם צביעות כבר יש לי בעיה.עם זה שאדם מסתתר מאחורי התפקיד כאשר דורשים ממנו לעשות עוול ופשע נגד האנושות
אבל אותו אדם לא מסתתר מאחורי התפקיד ועושה מה שאומרים לו כאשר מדובר בקידום אישי-זה נקרא צביעות.וכאשר הנושא הוא הפקרת אנשים ונישולם מנכסיהם שקנו בעשר אצבעותיהם אז זו גם רשעות.
אורי בר לב מצטרף לרשימה ארוכה של מבצעי ההתנתקות שהתגלו כאנשים בלי שום אמת פנימית שמנחה אותם ושהציבוריות הישראלית גילתה אותם במערומיהם.אם תרצו בשפה הדתית יש דין ויש דיין
רק תזכורת קטנה למי ששכח
שרון-האדם שבגד באדמה והאדמה עד היום לא מעוניינת לקלוט אותו
קצב-מנואף כזה מסתבר בדיעבד שלא היה למה לצפות
חלוץ-מאדם שתפיסת העולם הכושלת שלו שהכל מוכרע מהאוויר כך שבעצם אין לבני אדם יותר צורך בקרקע והם יכולים
לעבור לחיות באוויר ובודאי שאין יותר צורך בבתים ואדמות -גם ממנו בדיעבד אחרי לבנון השניה הסתבר שלא היה למה
לצפות
גל הירש-אני לא יודע לכמה טעויות שעלו בחיי אדם שיקול הדעת שלו אחראי ועל כמה בעצם האשמה היא על התנאים שהציבו
לו מלמעלה אבל ברור שעל אדם שהעדיף את הקרירה שלו ובמקום לקום וללכת ולא להשתתף בגירוש אי אפשר לסמוך
שילחם על חיי החיילים שלו כנגד פקודות מטה מטורפות והזויות שבאות מלמעלה -
ארז צוקרמן-כנ"ל אבל לזכותו יאמר היה לו את היושר לקום וללכת לבד.
קראדי-בשיחות שהיו לי עם כמה שוטרים נאמר לי כמה פעמים שבבאר שבע ובדרום הארץ אין פשע מאורגן-כי קראדי הוא זה
שמארגן אותו ואת הפשע שטוענים שהוא ארגן בבאר שבע יקח שנים לחסל.האם יש לי כלים לבדוק את המידע הזה? לא ואני מפרסם אותו בעירבון מוגבל אבל אתם יכולים לשאול בעצמכם שוטרים במחוז דרום .העיקר שבסוף אמת התגלתה וגם הוא הלך
הביתה בבושת פנים.הדג מסריח מהראש -אם השוטרים השתתפו בגירוש זה כי הראש שלהם היה מאוד מסריח
והרשימה עוד ארוכה.

אמר לי פעם מישהו שאני פותח את הפה מול אנשים שהעשיה הציבורית שלי לא מגיעה לקרסוליים שלהם-זה אמנם נכון אבל כידוע כל משוואה היא דו כיוונית גם הנזקים הציבוריים שגרמתי לא מגיעים לקרסוליים של הנזקים הציבוריים שהם גרמו
מי ששוכח שכל משוואה היא דו כיוונית ומנסה לשכנע אנשים שאסור להעביר ביקורת על אנשים ומעשים מסוימים הוא מחנך בלא יודעין לשלטון דיקטטורי של קבוצות מסוימות אם הוא ימני בדעותיו. או שהוא מחנך ביודעין לשלטון דיקטטורי של קבוצות מסוימות אם הוא שמאלני בדעותיו-עיין ערך פסטיבל הערצת יצחק רבין שמזכיר מאוד ימים אפלים בהם מישהו העיז לצעוק שהמלך הוא עירום ובתמורה היו סוקלים אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר