לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2008, 17:32
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
מקרים מצחיקים שקרו לכם

היי, החלטתי להעיר קצת את הפורום

ספרו על מקרים מצחיקים שקרו לכם.

אני יעשה את הסיפתח

אוקיי, זה היה בגרמניה, אני הייתי עם במשלחת שם ונסענו ברכבת עם המארחת שלי לברלין.
אני הייתי עם המזוודה שלי ועל המזוודה הייתה מדבקה של פרנקפורט, נמל התעופה שממנו באתי (בקיצור FRA).
אנחנו יושבים ומולנו ישבו שני חבר'ה צעירים, בחור ובחורה בני 16-17.

אנחנו ברכבת, נוסעים והם מסתכלים עליי אז ניסיתי להיות קול אחרי כמה זמן (זה בערך מה שהיה כי אני לא זוכר איך התחלנו לדבר) הם אזרו אומץ ושאלו את המארחת שלי, מאחר והם לא דוברים אנגלית מה פשר המדבקה והיא אמרה שזה מנמל התעופה של פרנקפורט ואחר כך הם אמרו שהם חשבו שאני מצרפת או תוניסיה (חחח... ) בכל אופן זה היה מצחיק וסיפרתי להם שאני מישראל בכלל ><

טוב, זה היה די מזמן...

מה איתכם?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2008, 18:00
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
אם כבר דברים מצחיקים שקרו לי בחו"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "מקרים מצחיקים שקרו לכם"

כשהיינו ביורודיסני (דיסנילנד או איך שתרצו), היה תור של בערך 300 אנשים ברכבות ההרים, אז אנחנו משלחת הישראלים הדרעקס עלינו על שיטה מעולה איך לעקוף את התור.

פשוט לעקוף.

לאף אחד לא איכפת שם

כשהיינו באסטריקס בצרפת, אישה אחת באה באמצע שום מקום וביקשה ממני שהיא תצלם אותי.
לאחר שבחנתי את האפשרות שהיא תנסה לברוח את המצלמה והבנתי שאני אשיג אותה החלטתי לתת לה אותה, היא באמת צילמה אותי, החזירה לי את המצלמה והלכה לה מרוצה :|

בלונדון מזג האוויר הפכפך בצורה מטורפת, אז בטמפ' של כ25 מעלות יצאנו בחולצות קצרות בהתלהבות שלנו, עד שבאמצע הדרך החל לרדת גשם כמותו לא ראיתי בחיי, עם תוספת ברד עוקצני, וכולנו עם חולצות קצרות ומכנסיים קצרים.
אז כדי לא להירטב נכנסנו לכניסה של מוזיאון גרינביץ', והגשם לא נפסק אז הבעלים של המקום פשוט הכניס אותנו בחינם למוזיאון. בדיוק אחרינו נכנסה קבוצה של בריטים ששילמו הון תועפות

ואחד הדברים הכי מצחיקים שקרו לי שם, אחד מגאוני האנגלית בקבוצה שלנו ניגש לבית קפה מקומי והחליט שאנגלית היא שפה שקטנה עליו, וביקש קפה הפוך. או "Opposite Coffee" צחקנו עליו שעות!
מסכן המוכר שלא הבין מה הוא רצה.
ישן 19-09-2008, 18:04
צלמית המשתמש של Judo1
  משתמש זכר Judo1 Judo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.08
שלח הודעה דרך MSN אל Judo1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אם כבר דברים מצחיקים שקרו לי בחו"ל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי netaneldj
כשהיינו ביורודיסני (דיסנילנד או איך שתרצו), היה תור של בערך 300 אנשים ברכבות ההרים, אז אנחנו משלחת הישראלים הדרעקס עלינו על שיטה מעולה איך לעקוף את התור.

פשוט לעקוף.

לאף אחד לא איכפת שם

כשהיינו באסטריקס בצרפת, אישה אחת באה באמצע שום מקום וביקשה ממני שהיא תצלם אותי.
לאחר שבחנתי את האפשרות שהיא תנסה לברוח את המצלמה והבנתי שאני אשיג אותה החלטתי לתת לה אותה, היא באמת צילמה אותי, החזירה לי את המצלמה והלכה לה מרוצה :|

בלונדון מזג האוויר הפכפך בצורה מטורפת, אז בטמפ' של כ25 מעלות יצאנו בחולצות קצרות בהתלהבות שלנו, עד שבאמצע הדרך החל לרדת גשם כמותו לא ראיתי בחיי, עם תוספת ברד עוקצני, וכולנו עם חולצות קצרות ומכנסיים קצרים.
אז כדי לא להירטב נכנסנו לכניסה של מוזיאון גרינביץ', והגשם לא נפסק אז הבעלים של המקום פשוט הכניס אותנו בחינם למוזיאון. בדיוק אחרינו נכנסה קבוצה של בריטים ששילמו הון תועפות

ואחד הדברים הכי מצחיקים שקרו לי שם, אחד מגאוני האנגלית בקבוצה שלנו ניגש לבית קפה מקומי והחליט שאנגלית היא שפה שקטנה עליו, וביקש קפה הפוך. או "Opposite Coffee" צחקנו עליו שעות!
מסכן המוכר שלא הבין מה הוא רצה.

חחחח המקרה האחרון ענק!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר