לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2008, 18:48
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Berlitz שמתחילה ב "שלות לגבי קורס חובשי מרפאה"

הי,
אשמח לעזור בכל שאלה.

היציאות - לאחרונה היה פיילוט של יציאות של חמשו"שים, אבל כנראה שהוא בוטל והיציאות יחזרו להיות שו"שים.
הסגירות - סוגרים בערך שבת ל-3 או 4. הסגירות הם לשמירות מגורים (פעם לא היו צריכים להשאיר, אבל מפקד המגמה החליט להחזיר את השומרים, וכמה חניכים יצטרכו לסגור כל שבת), כוננות אלונקאים, שבתות לימודיות ותורנויות (אמ"תים, אבט"שים).
התנאים - די טובים, המגורים בסדר, אך מעט צפופים. יש ארונית ושקע חשמל לכל חניך, האוכל סביר (יש קייטרינג), והמפקדים מעולים וקשובים.
המשמעת - לעיתים די נוקשה על פרטים קטנים, אך לא בשמים.

התכנים - לימודים של פרמקולוגיה, שגרה, חירום, אנטומיה, טראומה, אב"כ, אר"ן, טיפול בודד במס' פצועים וכו'.

ההבדל בין קורס חובשים כלליים וקרביים הוא נושא התאג"ד (שכבר לא נפרס כבר הרבה שנים בחירום, אך מלמדים אותו בכל זאת). הקורס של הכללים והקרביים די דומה.

לגבי גריעה מהקורס בגלל נכשלים - הבה"ד נוטה להעיף חניכים אחרי מס' רב מאוד של נכשלים, וכאשר באמת החניך נמצא בפער גדול של חומר, ונכשל בכל מבחן. מעט השקעה, ותסיים את הקורס כמו רוב החניכים. המפקדים תמיד ישמחו לעזור במה שיידרש.

לדעתי, אם תתחיל את הקורס ביום חמישי, תצאו שו"ש, אבל קח זאת בעירבון מוגבל בגלל שמדובר בצה"ל.

לסיכום - קורס חביב ביותר, שאורכו כ-12 שבועות בממוצע. בהצלחה!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Berlitz
בשבוע הבא (16.10) אני אמור להתחיל קורס חבושים כללים, חובשי מרפאה (אני עם פרופיל 64)...

רציתי לדעת לגבי הקורס כמה דברים, כל פרט שתוכלו לתת כמו איך היציאות? הסגירות? התנאים? המשמעת? התכנים של הקורס, מה ההבדל בין הקורס שלי לבין של חובשים קרביים, אחרי כמה נכשלים מעיפים אותי לקיבינימט, ועוד כל פרט שתוכלו לתת שיכול לעזור....
עוד משהו, אני מתחיל ת'רוס ביום חמישי עכשיו לדעתכם איך זה יהיה אני אסגור שם ת'שבת? או אצא שישי או חמישי?

תודה מראש שנה טובה וגמר חתימה טובה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר