לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2008, 17:42
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כן, אבל גם זה באיחור של שנה..."

תדייק, המחיר שהם משלמים הוא ברצפה, לא המחיר שאנחנו משלמים.
זה מדהים, כרגע באקסטרא הוט שזה בתכלס ערוץ הסדרות היחיד (AXN והוט 3 הם ערוצי פח זבל, להזכירכם), יש אולי מכלל לוח השידורים משהו כמו 4 תוכניות חדשות וזה עוד במסגרת השבועית, כאשר ברמה היומית כול השאר זה ש.ח.
כנראה שלתעשייה הפיראטית יש מחיר...
בקיצור, ברמה של סדרות חדשות, צריך לוותר על הוט.
הבעייה לפחות בשבילי אלו דווקא סדרות יותר ישנות שלא זמינות כ"כ. ויש כמה כאלו ששודרו בהוט, הפסיקו אותם באמצע, הבטיחו עוד 2-3 חודשים וההבטחות שלהם כידוע,כמו כדור פורח. זכור לי לפחות 2 כרגע שזה הפרקליטים ואוורווד, שלשניהם אני מאוד מחכה. יש גם את עונה 4 של "הצילו" האדירה שכבר עברה יותר משנה מאז שהסתיימה בארה"ב, והתשובה שנותנים בפורום שבאתר שלהם (כמו עוד סדרות רבות אחרות) היא התשובה המקורית ביותר "הסדרה תשודר בערוץ בעתיד, לא נקבע עדיין מועד שידור" שזה בישראלית אומר "לכו תחפשו ת'חברים שלכם שיעשו לכם 'הוט' בטיזי ותמשיכו לשלם יא פרייארים כי אנחנו לא קונים כלום ושמים עליכם פס".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2008, 17:32
  EshQ EshQ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EshQ שמתחילה ב "מישהו יודע מה הלוח השידורים של hot לעונת הסתיו הקרובה"

תכל'ס..
גם אני חי על סדרות ישנות בהוט...
או יותר נכון הייתי חי. ואין לי בעיה עם זה... כי ממילא את הסדרות החדשות שאני כן רוצה לראות אני אוריד.
אבל מה יותר כיף מלפתוח טלווזיה ורנדומלית ליפול על איזה פרק מסדרה קלאסית..
כדוגמת חברים (שהאמת קצת נחרשה), סיינפלד וחבריה..

הבעיה היא שאם עוד פעם היו לנו באמת שלל סדרות מעולות (שוב ישנות, אבל מעולות) כמו משפחת סימפסון, סאותפארק (מעבר לעונה ה5), פיוצ'רמה, תהרוג אותי וזהו, נשואים פלוס, באפי, זינה (כן כל אלה שודרו בהוט, בערוץ ביפ הנוסטלגי) וכו'..
אז היום אפשר להסתפק בתוכניות "על רמה" תוצרת הארץ כמו 'אבי ביטר חי בסרט' או כל השאריות של 'קשת'.
זה ממש חוצפה, ותת רמה.. החוצפה לקנות זבל בשקל 90 ולשדר אותו לקהל יעד כלשהו...
והקטע שאני בכלל לא רוצה לעבור לyes, אני פשוט רוצה שיחזירו את הגלגל 5 שנים אחורה.
שיקחו את כל התכניות רכש המוצלחות וישדרו רק אותם.. גם אם זה יהיה בשידורים חוזרים עדיף על השידורים של מה שיש עכשיו.. וגם אם כל הסדרות ישודרו בערוץ אחד.
לא צריך 5 ערוצי סדרות שונים שמשדרים חרא. צריך אחד שיהיה מעולה.
צריך לצאת במחאה נגד הוט.. רק חבל שכולם עצלנים.
ישן 07-10-2008, 11:36
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי EshQ שמתחילה ב "תכל'ס.. גם אני חי על סדרות..."

המצב רק יחמיר בעתיד. מתוכננת רפורמה (דיברנו על זה כבר בעבר) שבמסגרתה, הוט ויס לא יוכלו למכור חבילות ערוצים אלא ערוצים בודדים. מה יעשו? יקימו ערוצים שיש בהם תוכנית אחת חדשה וישימו סביבה לופים אין-סופיים של תוכניות ישנות שחרשו אותן כל כך הרבה שהפרוצות בנות ה- 45 בבורסה נחשבות לסחורה טרייה לעומתן. וככה יהיה אוקיינוס של ערוצים שמכילים ים של זבל (תדמיין את 'ביפ' כפול מאה).

בחיים שלי לא הורדתי סדרה, סרט, שיר או משחק אבל בן אדם מגיע לנקודה שבה הוא שואל את עצמו: מה עדיף? לגנוב מאומנים וחברות סחורה איכותית שתעשה לי פאקינג שיר בלב או לתת ליס ולהוט לשדוד אותי יום-יום לאור היום?

ישן 07-10-2008, 23:55
  EshQ EshQ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "המצב רק יחמיר בעתיד. מתוכננת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
המצב רק יחמיר בעתיד. מתוכננת רפורמה (דיברנו על זה כבר בעבר) שבמסגרתה, הוט ויס לא יוכלו למכור חבילות ערוצים אלא ערוצים בודדים. מה יעשו? יקימו ערוצים שיש בהם תוכנית אחת חדשה וישימו סביבה לופים אין-סופיים של תוכניות ישנות שחרשו אותן כל כך הרבה שהפרוצות בנות ה- 45 בבורסה נחשבות לסחורה טרייה לעומתן. וככה יהיה אוקיינוס של ערוצים שמכילים ים של זבל (תדמיין את 'ביפ' כפול מאה).

בחיים שלי לא הורדתי סדרה, סרט, שיר או משחק אבל בן אדם מגיע לנקודה שבה הוא שואל את עצמו: מה עדיף? לגנוב מאומנים וחברות סחורה איכותית שתעשה לי פאקינג שיר בלב או לתת ליס ולהוט לשדוד אותי יום-יום לאור היום?

כמו שאמרת, שודדים אותנו. אם הם יודעים לגבות כסף מופרז. אנחנו נדע איפה לקצץ, כשנוריד את הסדרות שאנחנו רוצים לראות, מתי שאנחנו רוצים לראות...
ממזמן לא יושב לי על המצפון. בטח לא כשאני מוריד סדרות..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר