לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2008, 20:23
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eden643 שמתחילה ב "האם בעת ההתקנה של windows service pack 3 זה מתקין גם מפתח ווינדוס?"

השאלה לא הכי ברורה... אבל אני אהמר שהבנתי אתכם.

ה"סיסמה" שאתם מדברים עליה היא המפתח של חלונות - ההוכחה שהעותק של חלונות שיש ברשותכם חוקי.
בעד התקנת חבילת עדכונים (service pack) על חלונות, המפתח שבידכם אינו משתנה, היות ומערכת ההפעלה (= חלונות) נשארת בדיוק אותו הדבר, רק עם עדכוני התוכנה שניתנים חינם בהתאם לרישיון שרכשתם.

חבילת העדכונים כוללת עדכונים למפתחות לא חוקיים (= רשיונות שנעשה בהם שימוש לא חוקי כמו התקנה על מספר מחשבים גדול מהמותר לדוגמה) ואם נמצא שהרישיון שיש ברשותכם אכן ברשימה הזו - הוא מבוטל ואז אתם נדרשים להכניס רישיון חדש וחוקי במתוך 30 יום.

הסרה של חבילת העדכונים לאחר התקנה, במידה והרישיון נמצא לא חוקי - לא תהפוך אותו חזרה לחוקי, עדיין תצטרכו לבצע אקטיבציה לחלונות (לא מניסיון, אם מישהו רוצה לנסות - הוא מוזמן לנסות ולספר אח"כ)

אם רכשתם את המפתח המדובר ויש לכם הוכחה (= מדבקה על המחשב, דסק מקורי באריזה הכולל את הרישיון, חוזה מהחנות ממנה קניתם או כל דבר אחר) ועדיין הרישיון בוטל - פנו למרכז שירות הלקוחות של מיקרוסופט ישראל בטלפון 09-7625400 או למרכז האקטיבציה העולמי בשיחת חינם בטלפון 0080022848283 (יש לבקש נציג דובר עברית).

אם יש עוד שאלות שלא נענו אך הן שאלות על פעולות פליליות (כגון גניבת רישיון, חסימת הבדיקה או כל דבר אחר שהחוק במדינה מחשיב לא חוקי) אל תשאלו כאן, כי המשתמש שלכם ייחסם, ואם מישהו בטעות יענה - גם המשתמש שלו ייחסם, ראו זאת כאזהרה קולקטיבית (= כללית) ככה שאני לא אצטרך להזהיר כל אחד בנפרד לפני.

לגבי כל שאלה אחרת - אתם מוזמנים לשאול ואני אשמח לענות ככול שאוכל.

בתודה.
המנהלים.

נ.ב.
מצטער על הטון, זה לא אתם, זה אני.

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 22-10-2008 בשעה 20:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר