לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2008, 07:58
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elior_mizrachi שמתחילה ב "יש לי אהבה- והיא תפסיד?"

אליאור, בוקר טוב

המשקלים בשיר טיפה מפריעים לי- קשה לקרוא את השיר בצורה "זורמת"- צריך להאבק איתו ע"מ להגיע לסופו, ולא בטוח שזה מה שתרצה ליצור אצל הקוראים שלך. ציבור קוראים, ככלל, מתייאש מהר מאוד מיצירות. אני לא טוענת לרגע שצריך לרדת למכנה המשותף הנמוך ביותר, אבל כשאתה כותב משהו, יש גם מי שקורא.

בשורה האחרונה- "בואו לא נחפור על זה"- לא הייתי מכניסה ביטוי כזה ליצירה. אני לא זוכרת אם זה היית אתה שאמרת לי שאתה מסרב להיות כבול למילים מסויימות- דווקא עם הקונספט הזה אני מסוגלת בהחלט להזדהות. הביטוי הזה בא פשוט בניגוד מוחלט ובחוסר התאמה לדעתי לשאר השיר.

לא להפגע, אה? זו ביקורת בונה

חזרה לפורום
ישן 23-10-2008, 04:49
  משתמש זכר elior_mizrachi elior_mizrachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
לא נפגע- לומד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אליאור, בוקר טוב :) המשקלים..."

באתי למען ביקורת בונה. אני מסכים איתך בעניין הזרימה שאין ממש דווקא פה. ה"בואו לא נחפור" הזה בא בכוונה תחילה. ליצור את המרגש האמיתי שיש אנשים שנמנעים וחוסמים ולא רוצים לדבר על כל מה שהם, באמת, מרגישים. אנשים מסוימים בונים לעצמם חומות נפשיות ולא נותנים לאף אחד להכנס, אלא רק למי שבאמת קרוב אליהם, אם בכלל. רואים את זה ביום יום אצלם והם חושבים שזה מה שיעזור, עד שהם יפרצו את החומות האלה. הדוגמא הקלאסית במוזיקה היא ה"חומה" של פינק פלויד. אני ניסיתי ליצור כיוון של בנאדם שמנסה לפרוץ החוצה ואז נמנע מזה מתוך רגש מסוים- אולי אפילו פחד...

אני מודה שקשה לקוראים מסוימים לקבל את הכתוב לפעמים ואף לעצור את הקריאה באמצע השיר. יש קושי מסוים... אבל עדיף, לדעתי, לפעמים להוציא החוצה את מה שאמיתי. גם אם הוא לא "זורם" ממש.

תודה רבה על הביקורת ואקח אותה לתשומת לבי בפעמים הבאות שאכתוב.
תמיד יש משהו חדש שלומדים כל יום ביומו...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר